צור עימנו קשר

המושבים

הפרמיירה של נעמן

ראש המועצה החדש של שפיר, אדיר נעמן, הגיע לראשונה אל משכן המועצה וערך סיור היכרות עם עובדי המחלקות השונות. מיד לאחר מכן ביקר נעמן במוסדות החינוך של המועצה, חיבק את הילדים ואיחל הצלחה למנהלים ולצוות החינוכי. "כפי שהבטחתי והתחייבתי- אני מתחיל בחינוך, כי משם הכל מתחיל"

פורסם

בתאריך

ראש המועצה הנבחר של המועצה האזורית שפיר, אדיר נעמן, נכנס השבוע (ד') לתפקידו באופן רשמי והגיע אל בניין המועצה לראשונה.
כבר בשעות הבוקר המוקדמות הגיע נעמן אל מקום עבודתו החדש- והתקבל בסבר פנים יפות בידי עובדי המועצה האזורית שפיר.
עם הגעתו בחר נעמן לערוך סיור היכרות ראשוני במבנה המועצה עם כלל עובדי המחלקות, לחץ את ידיהם של העובדים ואיחל להם ולו הצלחה בשנים הבאות "למען המועצה האזורית שפיר". הם מצידם, חיבקו את הבוס החדש בחום וציינו כי הם מחכים לפגישות העבודה עמו על מנת להצעיד את המועצה קדימה.
"אני סומך עליכם, עובדי המועצה היקרים. אנחנו מובילי המדיניות אבל אתם אלה שמתווים לנו אותה, בעבודה שלכם. יש לנו הרבה עבודה, תרגישו בנוח לפנות אליי בכל נושא ועניין", אמר נעמן המחויך, שסיים את הסיור במבנה המועצה ופנה לערוך מפגש עם דור העתיד של המועצה בבתי הספר של שפיר- תתמ"ד שפיר ובית הספר היסודי של המועצה, בו התקיימו באותה עת נאומי המתמודדים לבחירות למועצת תלמידים. ראש המועצה, שזה עתה סיים מערכת בחירות רווית יצרים והצליח לצאת ממנה כשידו על העליונה, הסביר לילדים על חשיבות הדמוקרטיה, על תפקידם המשמעותי של הנבחרים ואיחל הצלחה למתמודדים. "אני ראש המועצה הכללית שלכם, והייתי רוצה שתבחרו בי להיות ראש מועצת התלמידים אבל לא הכנתי נאום", התבדח נעמן, שהבטיח לילדים להגיע לבקר אותם גם בעתיד. "אתם תשמרו סיפורים שאתם רוצים לספר לי לפעם הבאה שאגיע", אמר להם.
לאחר מכן כינס ראש המועצה את מנהלי המחלקות- והציג להם את חזונו לשנים הקרובות: "אנחנו יוצאים היום לדרך חדשה. זכות הקיום שלנו כארגון היא בזכות התושבים. לא נבחרנו כדי להיות בעלי שררה, אלא כדי לשרת את הציבור כולו. אני מתכוון לשים את השירות לתושב במרכז העשייה ובמקביל להעלות את תודעת השירות במועצה".
ראש המועצה עודד את עובדי המועצה ליצור שיתופי פעולה, להתנהל בשקיפות ולחלום גבוה: "אני מאמין בחלומות ואני דורש תוצאות והצלחות. אנחנו מסמנים יעדים חדשים ונלך לקראתם בבטחה", סיכם נעמן.
במהלך הסיור התבדח עם נעמן אחד מעובדי המועצה וביקש ממנו "שמשונית עם תמונה" לתלייה בחצר ביתו, ואחרים בחרו לפרגן לו ברשת החברתית- אחת מהפלטפורמות המרכזיות בהן בחר נעמן לנהל את קמפיין הבחירות האינטנסיבי שלו. "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה", כתבה אחת הגולשות לראש המועצה החדש, וציינה כי עתה- הגיעה העת לעבוד למען הציבור, "יש את נושא תיקון המקלטים והמיגוניות ביישובים, ההסעות למרפאה באבן שמואל, החוגים והמתנ"ס ועוד", כתבה.
גולש בחר דווקא להזכיר את מקום עבודתו הקודם של נעמן, אלתא מערכות בע"מ- היא חברת הבד של התעשייה האווירית בישראל, וציין כי אלה איבדו את אחד המהנדסים המוכשרים ביותר שהיו לה. "עם זאת, כדאי להסתכל על חצי הכוס המלאה: המועצה האזורית שפיר הרוויחה בענק. שאפו", כתב.
"כפי שהבטחתי והתחייבתי- אני מתחיל בחינוך, כי משם הכל מתחיל", כתב נעמן בדף הפייסבוק הפרטי שלו, ואחת הגולשות הגיבה: “הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים. ברכה והצלחה. אמן".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.