צור עימנו קשר

המושבים

"קרובים מתמיד לניצחון"

אדיר נעמן, המועמד לראשות המועצה האזורית שפיר, קיים כנס מיוחד בו צפה יחד עם פעיליו במשחק חצי גמר המונדיאל בין צרפת לבלגיה. "לא היינו מגיעים לנקודה הזו בלעדיכם", אמר נעמן

פורסם

בתאריך

המועמד לראשות המועצה האזורית שפיר, אדיר נעמן, ערך ביום שלישי השבוע כנס פעילים מיוחד במטהו אשר במרכז המסחרי של היישוב אחוזת אתרוג.
נעמן, המנהל עד כה את הקמפיין באופן אינטנסיבי, קיים לאחרונה מספר חוגי בית, בהם דן עם התושבים על נושאים שונים, כגון: הקמת תחנת הכוח הצפוייה בסמוך לקריית גת, הרחבות המושבים, עתיד הצעירים בני המועצה ועוד.
ביום שלישי, כאמור, ארגנו במטהו של נעמן אתנחתא מהמירוץ לראשות המועצה וקיימו ערב צפייה מיוחד במשחק חצי גמר המונדיאל בין צרפת לבלגיה.
הערב (חמישי), יערוך נעמן חוג בית נוסף, הפעם ביישוב אבן שמואל, המונה כ-1800 תושבים ונחשב ליישוב השני בגודלו מבחינת מספר בעלי זכות הצבעה במועצה. "זה הזמן שבו מפת המתמודדים מצטמצמת והמרוץ מתכנס לשני מועמדים. אנחנו קרובים מתמיד לניצחון המיוחל, ולא היינו מגיעים לנקודה הזו בלעדיכם", אמר השבוע נעמן, ובמטהו הסבירו: "התחושה שנוצרת בקרב הציבור היא שהתושבים מתמקדים כעת בשני מועמדים. בהתחלה היה חשש בקרב הציבור לריבוי מועמדים, אך כעת החשש נפוג כי מבינים שאדיר נעמן יכול לנצח כבר בסיבוב הראשון".
במחנות האחרים מנגד, התומכים במועמדותם של שני המתמודדים הנוספים- עו"ד אבי וינברגר מחד ותמר רחמים מאידך, ביטלו את דבריו של נעמן וציינו כי הם מתכוונים להתמיד במטרתם להחליף את האיש היושב על כיסא ראש המועצה האזורית שפיר. "אין שום שחר לטענות אלו. אני מתמודד, צובר כוח ותאוצה והיחידי שיש לו סיכוי אמיתי להחליף את ראש המועצה המכהן", אמר עו"ד אבי וינברגר. המועמדת תמר רחמים, ששימשה כמנהלת משאבי האנוש במועצה וליוותה את אברג'ל משך 15 שנים, העדיפה שלא להתייחס ישירות לדבריו של נעמן.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. תושב הדרום

  24/09/2018 ב 22:10

  שלום.
  לפי סקר בשטח שערכתי בצד הדרומי של מועצת שפיר יש מהפך אמיתי וראש המועצה המכהן יורד בתמיכה שהייתה לו בבחירות הקודמות בכ 70%.
  תושבים רבים מעוניינים בשינוי ומדברים על תמיכה במועמד אחר מבין השלוש עם נטייה למועמד הצעיר אדיר נעמן שמהווה אלטרנטיבה טובה ונקייה מפוליטיקה לא הכי נקייה שצברו שאר המועמדים כולל ראש המועצה שצבר מתנגדים רבים עקב יחסו במשך השנים כלפי תושבי המועצה כך גם תמר רחמים שהייתה שותפה לניהול המועצה וכן המועמד השלישי מר וינברג שתושבים רבים בצד הדרומי זוכרים לו את התנהלותו כעו"ד ועדת התכנון שקמים.
  תושבים רבים כבר לא חוששים לצאת בפרהסיה ולהציר שאינם תומכים בראש המועצה המכהן עקב מה שמריח כמהפך בראשות המועצה.
  על פני תומכיו המקורבים של ראש המועצה המכהן ניכרים מתחים וחששות והערכות מי תומך בו ומי לא וזה מעיד על לחץ לא מבוטל במטה הבחירות של ראש המועצה המכהן שבקרוב מאוד נדע אם ימשיך בתפקידו או יפנה את מקומו לאחד משלושת מתחריו!
  ההשערה הרווחת מצד תומכיו היא שעצם זה שיש שלוש מתמודדים מולו זה לטובתו כי גם אם סך הקולות של שלושת המתמודדים מולו יהיה 61%
  מה שמעיד שרוב מוחץ של תושבי המועצה לא מעוניין בו מצד שני מבחינתם כללי המשחק הם שלא הרוב קובע גם אם הוא הרוב אלא התוצאות בקלפי ולכן מבחינתם כל עוד יש שלוש מועמדים נוספים הרי שזה לטובתו והם מצפים שאכן אף מתמודד או שניים מבין השלושה לא יפרוש מה שמגדיל את סיכוייו להמשיך לכהן כראש מועצה.

 2. תומך באבי וינברגר

  12/07/2018 ב 22:42

  1. כאשר אדיר מדווח על "כנס מיוחד (של אדיר) שבו צפה עם פעיליו במשחק חצי הגמר" , מה זה "מיוחד"?
  2. הציטוט מדברי אדיר מאותו "כנס מיוחד" שלפיו "קרובים יותר מתמיד לניצחון" , האם הוא מתייחס לצרפת, לבלגיה או לאדיר?
  3. כאשר במטהו של אדיר מדווחים על "תחושה בקרב הציבור שהתושבים מתמקדים בשני מועמדים", האם "התחושה" היא המונח החדש ל"סקר דעת קהל"?
  4. השאלות רטוריות ואינן זקוקות למענה.

  • אין שם

   07/09/2018 ב 16:35

   התלבטתי בין עו"ד וינברג לאדרי ניצן ובגלל השטויות שכתבת כדי לקזז את הקול שלך אי"ה אני אבחר באדיר נעמן!
   הבחירות הללו זה או שינוי אמיתי או אשר אברג'ל ואם יש המון שחושבים שצריך שינוי אז במקום להתאחד ולהעיף את ראש המועצה המכהן
   אתה מתעסק וכותב שטויות אז הנה לך שכנעת אותי לבחור באדיר נעמן!
   אגב יש טענות רבות שעו"ד וינברג שימש כתובע מטעם ועדת התכנון שקמים וידוע שאנשים תעשה להם מאה טובות ורעה אחת יזכרו לך את הרע שעשית לכן זה לא לטובתו!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.