צור עימנו קשר

ספורט

ציקוושוילי סגר, מאמצים כבירים למציאת מאמן

אחרי גל העזיבות, הודיעו אמש (רביעי) הכתומים על החתמת שחקן הרכש המשמעותי הראשון בשורותיהם. אופציית סתיו אלימלך ירדה מהפרק, ובמועדון בטוחים כי עד תחילת השבוע הבא תאויש משרת המאמן. אלון יפה לא ימשיך לאחר שעזב לטובת מכבי בשדרות

פורסם

בתאריך

רכש ראשון למלאכי: דודו ציקוושוילי, הבלם ששיחק בשורות הכתומים במשך שתי עונות בשנים 2012-2014, סגר אמש (רביעי) על חוזה לעונה הקרובה והפך לרכש הראשון של המלאכים בדרך לבניית הסגל לקראת העונה הקרובה.
הבלם, שהיה בורג מרכזי בעונת 2012/13 (עונת ההישארות של המלאכים בליגה א'), מצטרף לאוהד יוסף ושלומי צלח שכבר סגרו בקבוצה, וצפוי לנחות היישר בהרכב הפותח של הכתומים, זאת לאחר עזיבתם של אוראל בניטח ואלון יופה.
בשבוע החולף ישבו קברניטי מלאכי גם עם אבישי בניטח, אולם נכון לכתיבת שורות אלה טרם הושג סיכום בין הצדדים והמו"מ בנוגע להמשך דרכו בקבוצה נמשך. כמו כן, עסקו השבוע המלאכים בניסיון למצוא את האיש המתאים שיעמוד על הקווים, זאת לאחר שאופציית סתיו אלימלך ירדה מהפרק.
הכתומים מעוניינים בהחתמה מיידית של מאמן, שכן המטרה היא שהוא עצמו יבחר את שחקני הרכש בהם הוא מעוניין וישלים את ההרכב של מלאכי, שחסר כעת מספר רב של שחקנים בכל העמדות.
"אנו מנהלים בימים אלה מו"מ אינטנסיביים עם מאמן ושחקני רכש, ומקווים שתוך שבוע התמונה תתבהר", מסרו מהמועדון.
לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.