צור עימנו קשר

ספורט

עלייה בהפתעה

פורסם

בתאריך

אלופת הליגה ויתרה על הזכות לשחק בליגה הארצית לנוער. מלאכי, שסיימה רק שנייה בעונה שעברה, תהנה מההפקר וצפויה לשחק בליגה השלישית בטיבה. "ליגה ארצית זו התקדמות", אמרו במלאכי

 קבוצת הנוער של מכבי קריית מלאכי קיבלה השבוע מההתאחדות לכדורגל הודעה מעודדת במיוחד, לפיה יריבתה העיקרית במהלך העונה האחרונה על כרטיס העלייה וזו שלבסוף השיגה אותו, הפועל מרחבים, החליטה לוותר על הזכות לשחק בליגה הארצית לנוער בעונה הקרובה. המשמעות: בשל היותה של מלאכי סגנית האלופה בעונה שעברה, הזכות להעפיל לליגה הארצית עוברת באופן אוטומטי אליה, וההחלטה האם לשחק בה נתונה בידה.

כזכור, מלאכי החלה את העונה יחד עם המאמן יהל קרן, ורצה בצמרת בצוותא עם מרחבים למעלה מסיבוב שלם. אלא שאז, החלה הידרדרות ביכולת של שחקני הנוער, והיריבה מהדרום ברחה וסיימה במקום הראשון. בתווך, הוחלף קרן על ידי שרון רפאל, שסיים את העונה עם הקבוצה וצפוי לאמן אותה גם בעונה הבאה.

במלאכי, שקיבלו את ההודעה בסיפוק רב, השיבו בחיוב לשאלת הרצון לשחק בליגה הארצית בעונה הבאה, וכעת ממתינים שם לאישור סופי מההתאחדות לכדורגל, שצפוי להגיע בקרוב. "מדובר בקפיצת מדרגה חשובה עבורנו", אמרו השבוע במלאכי, והוסיפו: "ליגה ארצית זה התקדמות עבור מחלקת הנוער שלנו. מדובר בקבוצות טובות יותר, תנאים טובים יותר והרבה יותר סיכוי להיתפס בעיניו של סקאוט מליגות גבוהות".

בין היתר, ניתן למצוא בליגה הארצית לנוער את קבוצות הנוער של מכבי שוהם, הפועל הרצליה, הפועל קטמון ומכבי שעריים. עם זאת, במלאכי לא מתכוונים להגיע כאנדרדוג לליגה השלישית בטיבה, וההצלחה מהעונה שעברה עשויה לעורר בקרב הכתומים רצון אמיתי להתברג בצמרת הליגה הארצית, זאת במטרה לקרות תיגר על כרטיס העלייה לליגה הלאומית לנוער, אליה עולות שתי קבוצות מהליגה הארצית בסיום העונה הקרובה.

 

ELI_7456

מלאכי חוגגת מול מרחבים באצטדיון העירוני. האחת ויתרה, השנייה תהנה (צילום: אלירן זילכה)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.