צור עימנו קשר

המושבים

ניצחון הצעירים

מאחורי ניצחונו של ראש המועצה החדש של שפיר, אדיר נעמן, עמדו מספר קודקודים צעירים שעבדו יומם וליל. אחד מהם הוא איש התקשורת משה כהן, רק בן 24, שמסביר איך גרם לנעמן להפוך למוקד השיח ואף משך את תשומת לבם של חברי מפלגת "הבית היהודי" שביקשו את סיועו בבחירות בגבעת שמואל

פורסם

בתאריך

אומרים שמאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה, אך מה עומד מאחורי פוליטיקאי צעיר שהפך תוך זמן קצר מתושב די אנונימי לראש מועצה שמנצח את קודמו בתפקיד בפער גדול? אם תשאלו את משה כהן, מנהל הקמפיין ויועץ התקשורת של ראש המועצה החדש של המועצה האזורית שפיר, אדיר נעמן, מאחורי הניצחון הגדול עומד קמפיין אינטנסיבי ומוצלח.
נעמן, כזכור, רק בן 34, ניצח בבחירות לראשות המועצה את ראש המועצה המכהן אשר אברג'ל, וגבר גם על המועמד עו"ד אבי וינברגר ועל המועמדת תמר רחמים כבר בסיבוב הראשון תוך שהוא גורף מחמאות מקיר לקיר על הישגו הכביר.
ניצחונו של נעמן, אחד מראשי המועצה הצעירים בישראל, הוא עוד דוגמא לכך שהפוליטיקה בשנים האחרונות הפכה למקום די נוח עבור מועמדים צעירים- המבקשים להחליף את הפוליטיקאים הקיימים ולממש את חזונם דרך שולחן מקבלי ההחלטות.
אלא שבמקרה של נעמן לא מדובר רק במועמד צעיר, אלא גם במנהל קמפיין צעיר אפילו יותר ממנו: יועץ התקשורת משה כהן, רק בן 24, שנחשב לאחד האנשים המרכזיים שעזרו לנעמן להתיישב על כסא ראש המועצה.
משה, הנחשב למומחה לשפת גוף והופעה בפני קהל, פעל מאחורי הקלעים וייעץ לנעמן הן ברמה האסטרטגית והן בנוגע לשיפור הופעתו התקשורתית, והכין את נעמן לחוגי הבית הרבים. הוא גם כתב עבורו נאומים, וייעץ לו לקראת פגישות עם שרים וחברי כנסת שונים.
בנוסף, עמד משה מאחורי הקמפיין המסיבי של נעמן ברשתות החברתיות- שהפך למוקד השיח במועצה האזורית שפיר ואף משך את תשומת הלב של חברי מפלגת הבית היהודי, שביקשו את סיועו של משה בבחירות בגבעת שמואל.
שיתוף הפעולה בין המועמד הצעיר ליועצו הוביל לאחד המהפכים המרשימים ביותר בבחירות המקומיות בישראל, והעניק לנעמן ניצחון בפער גדול על מי שכיהן שנים רבות כראש המועצה של שפיר, אשר אברג'ל.
"מועמד ראוי, אסטרטגיה מנצחת וקמפיין שנובע מהיכרות מעמיקה עם התושבים והרצונות שלהם הוביל לתוצאות שמדברות בעד עצמן", אמר כהן בשיחה עם "המקור", והוסיף: "אני מאחל לאדיר המון הצלחה ובטוח שהוא יעשה חיל בתפקידו", סיכם.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.