צור עימנו קשר

ספורט

מלאכי פתחה עונה, האוהדים נעדרו

הכתומים ערכו הערב (חמישי) את אימון הפתיחה המסורתי. 19 שחקנים הגיעו, בהם שחקני הרכש מושיקו שעשוע ושמעון לוגסי. גם השוער אריאל טליאס נכח וצפה מהצד. בלטו בהיעדרם: האוהדים, דודו ציקשווילי ונדב עמר, שחתם הערב בעירוני אשדוד. דור נגר, גל אסולין ורותם בוסקילה חתמו הערב

פורסם

בתאריך

בלי אוהדים, ללא שני שחקנים שכבר סיכמו בקבוצה ועם חשש גדול בקרב אלו שכבר הגיעו לאימון.

מכבי קריית מלאכי, מודל 2017/18, פתחה הערב (חמישי) את ההכנות לקראת עונת המשחקים הקרובה, עת ערכה במגרש הסינטטי בעיר את אימון הפתיחה הרשמי יחד עם המאמן, פרדי צרפתי, ושחקני הרכש החדשים.

דקות מספר לאחר הגעתם של השחקנים הכתומים אל המתחם בשכונת הרצל, כונסו האחרונים בחדר ההלבשה של המועדון לשיחת פתיחה עם המאמן צרפתי כאשר מיד בסיום השיחה, יצא צרפתי יחד עם הקפטן, אוהד יוסף, וערך עמו שיחה אישית בחדרו של הראשון.

המלאכים מתכנסים לשיחת פתיחה עם המאמן החדש, פרדי צרפתי

המלאכים מתכנסים לשיחת פתיחה עם המאמן החדש, פרדי צרפתי (צילום: אלירן זילכה)

כשזו הסתיימה, עלו השחקנים אל כר הדשא, 19 במספר (השוער אריאל טליאס לא התאמן בשל פציעה קלה), והחלו בשלב המעשי והפחות חביב של כל אימון פתיחה באשר הוא- הריצה מסביב למגרש. באימון הפתיחה היה ניתן למצוא, בין היתר, ניתן את אוהד יוסף, אבישי בניטח, שלומי צלח, יקיר נחליאלי, נוי מחלוף, איציק עזורי, מספר שחקנים נבחנים וארבעת שחקני הרכש החדשים.

אלא שהסיפור המעניין הגיע דווקא מצד אלה שלא הגיעו אל האימון הראשון של מלאכי, שהפך בשנים האחרונות לאירוע צבעוני, כתום ורועש: אוהדי מלאכי, ובראשם ארגון האנג'לס, שהודיעו אמש על החרמת אימון הפתיחה, מימשו את הבטחתם ולא הגיעו אל האצטדיון העירוני.

צרפתי ויוסף. שיחה בארבע עיניים (צילום: אלירן זילכה)

צרפתי ויוסף. שיחה בארבע עיניים (צילום: אלירן זילכה)

לא זאת בלבד, הרי שגם דודו ציקוושוילי, שחתם בקבוצה, ונדב עמר, שסגר בשורותיה ואמור היה לחתום, נעדרו מהאימון ולא ישחקו באופן סופי בשורותיה העונה, כאשר מאוחר יותר התברר כי עמר חתם ביריבתה של מלאכי בעונה שעברה וכנראה שגם בזו המתקרבת, מכבי אשדוד.

בנוסף, נראה היה כי גם השחקנים שהגיעו לאימון, ובראשם שחקני הבית ושחקני הרכש החדשים, חוששים מאוד לפשר האווירה המתוחה השוררת בקרב אנשי ואוהדי מלאכי בשבוע האחרון, מה שהיה ניכר על פניהם מיד עם כניסתם למתחם חדרי ההלבשה. "אני מאוד מקווה שיצליחו לבנות את הקבוצה שמתכננים לבנות. חסרים לא מעט שחקנים וזה פוגם באווירה, בטח שאנחנו בלי האוהדים שלנו", אמר אחד השחקנים באימון בשיחה שערך עם "ספורט המקור", שהוסיף: "שחקני הרכש חייבים להרגיש את הקהל שלנו. זה בטוח ישנה את האווירה".

בתחילת השבוע הבא צפויים לחתום בקבוצה שני שחקנים חדשים, שיתווספו לדור נגר, שחתם על טיוטת החוזה באימון הפתיחה הערב והפך לשחקן הרכש החמישי של מלאכי העונה (אריאל טליאס, מושיקו שעשוע, שמעון לוגסי ודויד מנשירוב), לגל אסולין, קשרה של בני אילת שחתם בשעות הערב ולמגן רותם בוסקילה, שהצטרף גם הוא לכתומים לקראת חצות. גם המו"מ מול אליעזר איילין צפוי להתחדש, והוא עשוי לשוב אל הסגל של מלאכי ולהפוך לשחקן משמעותי בניסיון להתברג בצמרת.

 

השוער אריאל טליאס והמגן שמעון לוגסי. ירכיבו חוליית הגנה כמעט חדשה (צילום: אלירן זילכה)

השוער אריאל טליאס והמגן שמעון לוגסי. ירכיבו חוליית הגנה כמעט חדשה (צילום: אלירן זילכה)

מושיקו שעשוע. הקשר החדש של הכתומים (צילום: אלירן זילכה)

מושיקו שעשוע. הקשר החדש של הכתומים (צילום: אלירן זילכה)

 

נגר ואוזן מיד לאחר החתימה על החוזה. מצטרף למלאכי (צילום: אלירן זילכה)

נגר ואוזן מיד לאחר החתימה על החוזה. מצטרף למלאכי (צילום: אלירן זילכה)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.