צור עימנו קשר

צעירים

מועצת הנוער בחרה יו"ר

הכנסת בקטן: חברי מועצת הנוער העירונית בחרו בתחילת השבוע את רון מלאכי (17) לתפקיד יושב ראש מועצת הנוער העירונית. כסגנו יכהן ג'קי פאילאייב, ואפילו אופוזיציה ודובר יש שם. שיהיה להם בהצלחה

פורסם

בתאריך

יש שם יו"ר, סגנים, ועדות ואפילות אופוזיציה: זוהי מועצת הנוער העירונית של קריית מלאכי, שמורכבת משישה נציגים שלוקחים ברצינות תהומית את תפקידם, ובצדק. הם אחראים על תקציבים ואירועים, דואגים לפעילויות ומקיימים הסברה בבתי הספר. השבוע הם בחרו גם את בעלי התפקידים החדשים שיכהנו בשנה הקרובה, ובראשם יושב הראש, רון מלאכי, שנחשב לנער מוכשר בעל עתיד מבטיח.
הבחירות התקיימו בתחילת השבוע בין חברי מועצת הנוער הצעירים, שכל אחד מהם פעיל במועצת התלמידים בבית הספר בו הוא לומד. ששת חברי המועצה בחרו את רון מלאכי לתפקיד היו"ר ואת ג'קי פאילאייב לסגנו, כאשר כיו"ר האופוזיציה במועצה תכהן שיר דורנבוסט. כסגן יו"ר האופוזיציה יכהן אורי יצחק, והמזכ"לית של המועצה תהיה אוראל מיימון. כדובר יכהן שניר ברכה, וכך יושלמו בעלי התפקידים בהרכב המועצה. חברי המועצה – הפועלים תחת מחלקת הנוער של העירייה בהנהלתו של רונן אתגר – מתכנסים אחת לשבוע ודנים בענייני הנוער וכיצד ניתן לשפר את תעסוקתו בחיי היומיום מעבר לשעות הלימודים.
עבור רוב חברי מועצת הנוער פוליטיקה היא לא דבר חדש, והם גילו בה עניין במקביל לפוליטיקה של בני הנוער: שלושה מתוך ששת חבריה היו פעילים מאוד במערכת הבחירות למועצת העירייה שהסתיימה לפני כחודש, כשהיו פעילים במטה של סיעת הצעירים בראשותם של יו"ר האופוזיציה במועצת העיר, חבר המועצה אליאור עמר וחברת המועצה מירי דדון-סעדה. היו"ר החדש של מועצת הנוער, רון מלאכי, אף כיהן כיו"ר מטה הנוער של סיעת הצעירים. עמר התבטא ביחס למלאכי כי "צפוי לו עתיד גדול", וכינה אותו "ראש העיר של קריית מלאכי בעוד 20 או 30 שנים". בינתיים נבחר מלאכי לתפקיד יו"ר מועצת הנוער, כך שלפחות התחלה טובה בפוליטיקה כבר יש לו.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.