צור עימנו קשר

ספורט

לוגסי בדרך החוצה?

מכה למלאכי: בית"ר כפר סבא, קבוצתו הקודמת של שמעון לוגסי, מסרבת לחתום על טופס השחרור של המגן בשל סכסוך פנימי בין השניים. סכום המריבה: כ-18 אלף שקלים. בינתיים, האוהדים מנסים לתווך בדרך לפיתרון, כמו גם השחקן עצמו, שהציע לגרוע את הסכום משכרו על מנת לנסות ליישב את הסכסוך. היו"ר אוזן: "מנסים לפתור את הסוגיה"

פורסם

בתאריך

האם אחד משחקני הרכש המבטיחים, שמעון לוגסי, בדרך החוצה ממכבי קריית מלאכי עוד בטרם החלה העונה באופן רשמי? יכול מאוד להיות שכן.
תחילת הסוגייה במהלך השבוע החולף, עת ניסו המלאכים לרשום את המגן, הנחשב לאחד השחקנים הבכירים שהצטרפו לשורותיהם במהלך חלון ההעברות, במשרדי ההתאחדות לכדורגל, ולהפוך אותו לשחקן מן המניין.
אלא שעיכוב בקבלת טופס השחרור מקבוצתו לשעבר, בית"ר כפר סבא, חשף סכסוך פנימי מורכב בין השחקן למועדנו בעונה שעברה, כזה שעלול לחבל במעבר שלו למדים הכתומים ולהפיל את העסקה כולה, עוד בטרם החלה העונה באופן רשמי.

כעת, מנסים קברניטי הקבוצה, בראשותם של המנכ"ל קטש והיו"ר אוזן, למצוא פיתרון לפלונטר בעניינו של לוגסי, כאשר גם אוהדי הקבוצה מפעילים לחצים ומנסים לתווך בין הצדדים בניסיון למצוא פיתרון למצב החדש שנוצר. זאת, על מנת שהמגן יוכל ללבוש כתום כבר במשחק הרשמי הראשון במסגרת גביע המדינה, מול מכבי באר שבע בעוד שבועיים בדיוק.

fb_img_1503066315197

ל-"ספורט המקור" נודע כי ישנה לפחות קבוצה אחת המעוניינת בשירותיו של המגן המבטיח, ואף מודעת לסכסוך בינו ובין כפר סבא, אולם נראה כי השחקן עדיין ממתין למיצוי כל האופציות מצידה של מלאכי. "אני מאוד רוצה להישאר במלאכי, ואף מוכן לנכות את עלות השחרור המלאה מהשכר שלי. המטרה שלי היא לעזור לקבוצה לעלות ליגה, ואני מקווה שנצליח יחד לגייס את הסכום הכספי כדי שאוכל להגשים מטרה זו", אמר לוגסי.
מהנהלת המועדון נמסר: "אנו בוחנים את מורכבות הנושא ומנסים לפתור את הסוגיה"

fb_img_1503066042262

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.