צור עימנו קשר

בחירות 2018

להב שטרית לא מתייאש: "אמשיך לפעול מבחוץ"

להב שטרית, יו"ר רשימת להב שקיבלה כמעט 500 קולות אך לא עברה את אחוז החסימה, הקים את תנועת לה"ב (למען התושבים בקריה) וימשיך לפעול בעיר בנושאים השונים מחוץ למליאת המועצה. "הציבור העניק לרשימתי תמיכה אדירה. אמשיך לפעול למען התושבים"

פורסם

בתאריך

להב שטרית, יו"ר סיעת להב שהתמודד למועצת העיר, הפך החל מהשבוע ליו"ר תנועת לה"ב (למען התושבים בעיר) שתנסה לפעול מחוץ לשולחן המליאה בניסיון להשפיע על הנושאים הרלוונטיים עליהם דיבר שטרית במהלך קמפיין הבחירות.
לטענתו של להב, בנוסף למפעלי החסד וכולל האברכים שהקים כגוף פוליטי פעיל הוא ימשיך לפעול על מנת לממש את תכוניותיו במגוון נושאים, בהם תאגיד המים, החניות והשוהים הבלתי חוקיים בשכונות הוותיקות. "במהלך הקמפיין שמנו על שולחן מקבלי ההחלטות נושאים חשובים, ואנו נדרוש את הטיפול בהם גם מחוץ למועצה", אמר שטרית, שהסביר: "אנו דורשים לכל הפחות לעשות הסכם חדש מול תאגיד המים "תמר", במטרה לשפר את המענה האנושי שם. בנוסף, נרצה לצמצם את פעילות הפקחים, לטפח את המקלטים בשכונות לשעת חירום ולקלוט עובדים חדשים מקרב תושבי העיר לכל משרה חדשה שתתפנה".
בנוגע לסוגיה הבוערת ביותר בקמפיין שניהל- סוגיית המסתננים הבלתי חוקיים- אמר שטרית כי הוא ימשיך להילחם כנגד משכירי הדירות לאותם מסתננים, ויבקש מהעירייה להירתם לטובת המאבק.
שטרית התייחס גם לאכזבה מתוצאות הבחירות שהותירה אותו מחוץ למועצה, ואמר לפעיליו כי "חרף ההתנכלויות"- רשימתו הצליחה להשיג כמעט 500 קולות, זאת ללא 40 קולות נוספים שנפסלו, "זה אומר שציבור ענק עומד מאחורינו. אנו ממשיכים לפעול למען השכונות ולהגביר את מפעלי החסד למען התושבים", אמר שטרית, שציין כי קיבל פניות בנוגע לשיבוצו בהנהלת מחלקת הרווחה או המועצה הדתית אך אלה נעשו מגורמים שאינם רשמיים ועל כן לא ייחס לכך כל חשיבות.
"מי שחשב שימנע ממני להיכנס להנהלת העיר ובכך יגרום לפעילות הלגיטימית שלי למען התושבים לחדול טעה בגדול", אמר שטרית. "אנו נערכים כבר כעת לבחירות הבאות- ונפתיע בגדול", הוסיף, וחשף כי בקרוב יקים מערך שיטפל בתלונות הציבור בשיתוף משפטנים שונים, וכן ירכז את פעילותו במצוקות השכונות, המקלטים, התשתיות והמסתננים הבלתי חוקיים שלדבריו "חוגגים בקריית מלאכי".
"אני מודה לכל התומכים שפעלו ללא לאות למען הצלחת התנועה, ומבטיח שנפיק לקחים לקראת הבאות. המטרה שלנו הייתה ונשארה לעזור לתושב הפשוט ולא לקבלן החשוב- ואני מאמין שנבחרי הציבור יעבדו בשבילכם וילחמו על זכויותיכם", סיכם שטרית.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. קוקילידה

    20/11/2018 ב 09:07

    500 קולות, ענק מאד …. נו באמת

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.