צור עימנו קשר

חדשות

כתב אישום בפרשת הרצח בקיבוץ גלויות

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד החשוד ברצח אדם אלמקייס ז"ל לפני כחודש וחצי, באשמת רצח בכוונת תחילה. הנאשם – אבי לוי, תושב שכונת קיבוץ גלויות בעיר – נמצא עדיין בהסתכלות פסיכיאטרית ובפרקליטות הבהירו כי ניהול ההליכים המשפטיים נגדו ייבחנו לאחר קבלת חוות דעת מהפסיכיאטר המחוזי

פורסם

בתאריך

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לביהמ"ש המחוזי בב"ש כתב אישום נגד אבי לוי, תושב קריית מלאכי, בן 42, המייחס לו עבירת רצח בכוונה תחילה.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד חן עסיס לביא, בתאריך 23.6.16, על רקע ויכוח בין הנאשם לשמעון אלמקייס, דודו של המנוח, שבמהלכו תקף אלמקייס את הנאשם, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה לרצוח את המנוח. הנאשם חזר לביתו, הצטייד בסכין מטבח עם להב באורך כ-15 ס"מ, הגיע ליחידת דיור בחצר בית הכנסת בקרית מלאכי בה התגורר המנוח ודקר אותו 4 דקירות כשהוא ישן במיטתו. לאחר מכן, כשהוא מותיר את המנוח מתבוסס בדמו, יצא הנאשם מהיחידה לחצר בית הכנסת, אמר "הוא מת" ועזב את המקום.

הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בפרקליטות ציינו כי שלושה ימים לפני ביצוע הרצח שוחרר הנאשם מאשפוז פסיכיאטרי כפוי לאחר שאיים על אחיו בסכין וכעת הוא מאושפז בבית החולים. בפרקליטות הבהירו כי הם ממתינים לחוות דעת פסיכיאטרית מהפסיכיאטר המחוזי שתקבע האם הנאשם כשיר לעמוד לדין פלילי, וכי לאחר קבלתו היא תבחן את המשך ניהול ההליכים המשפטיים נגדו.

עוד קודם להגשת כתב האישום נגד החשוד ברצח הוגש כתב אישום בגין תקיפתו של הנאשם נגד אלמקייס, שהשתחרר לפני חודשים ספורים מבית הסוהר.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.