צור עימנו קשר

חדשות

חוגגים עצמאות: מי הזמרים שיופיעו בעיר בחגיגות 69?

פורסם

בתאריך

סטטיק ובנאל תבורי, ליאור נרקיס והדוד חיים יופיעו השנה בעיר ביום העצמאות. בחול המועד פסח ייערך פסטיבל האביבבשנה הקרובה יושקעו יותר משני מיליון שקלים באירועים – שימומנו מקופתה של באר טוביה

יום העצמאות יחול אמנם רק בעוד כחודשיים, אבל במחלקת האירועים של העירייה כבר הכריזו על האמנים שיופיעו באירועים, שיתקיימו השנה בראשון ובשני למאי. לתושבים מתוכננת סדרה של מופעים של שורת אמנים מהמדרגה הראשונה, בעלות של כחצי מיליון שקלים שימומנו כולם מתקציבה של המועצה האזורית באר טוביה, כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בינה לבין עיריית קריית מלאכי.
גולת הכותרת בערב יום העצמאות תהיה הופעתו של הזמר ליאור נרקיס, שתימשך כ-45 דקות. מיד לאחר מכן יעלו אל בימת ההופעות בפארק העירוני צמד הזמרים סטטיק ובנאל תבורי, הנחשבים לאליליהם של בני ובנות הנוער. עוד קודם לשני המופעים העיקריים יופיעו אמנים ולהקות מקומיות, בהן להקת המחול תזוזה וזמרים מקומיים. לקראת חצות יסתיימו האירועים ויתחדשו יום למחרת. בעוד אלפי התושבים צפויים לקיים את מנהג המנגל המסורתי – בתקווה שמזג האוויר יאפשר זאת – על הבימה יופיע הדוד חיים, שינעים את זמנם של הילדים בעוד הוריהם יהיו עסוקים בנפנוף. גם הרכב הילדים החברים של אורטל יופיעו במהלך היום. בין לבין ידאג די ג'יי למוזיקה שתתנגן ברקע.
"אנחנו שמחים על כך ששוב תושבי קריית מלאכי יוכלו ליהנות משורת אמנים מובילה ומובחרת שתגיע לעיר ותעשה שמח", אמר ראש העירייה אליהו זוהר בהתייחסות לדברים. "עבורנו זה דבר חשוב מאוד שתושבי העיר לא יצטרכו לנסוע אל מחוץ לעיר כדי לבלות בערב יום העצמאות וביום עצמו. יש כאן מופעים נהדרים ואני קורא לכולם להישאר בעיר, להגיע לפארק העירוני וליהנות מהם. אנחנו משקיעים גם בתחומי עומק כמו חינוך, תעשייה ועוד, וגם באירועים כמו יום העצמאות ואירועי הקיץ".

ליאור נרקיס: גם הוא יגיע. צילום: משה נחמוביץ'

ליאור נרקיס: גם הוא יגיע. צילום: משה נחמוביץ'

עוד קודם ליום העצמאות צפוי להתקיים פסטיבל האביב בפארק העירוני. הפסטיבל, שיתקיים במשך יומיים במהלך ימי חול המועד פסח, יכלול מופעים, סדנאות ומוצגים על טהרת עולם המיחזור והשמירה על איכות הסביבה. הכניסה לסדנאות תהיה כרוכה בתשלום סמלי של עשרה שקלים בלבד.

אירועים גם בקיץ

בשבוע הבא, לרגל חג פורים, צפוי הפנינג ססגוני ומיוחד – הפעם ברחבת העירייה. את האירועים ינחה כוכב הילדים טל מוסרי, ובמקום תיערך תחרות תחפושות כאשר המשתתפים יוכלו ליהנות גם מפינות יצירה, משחק וגם הופעה של הרכב ילדים נוסף – החברים של ליטל ודמויות הטלוויזיה קופיקו וקוגמלו. האירועים יחלו בשעות הצהריים המוקדמות ויימשכו עד שעות הערב.
בימים אלו נערכים במחלקת האירועים גם לאירועי הקיץ שיתקיימו במהלך חודש אוגוסט. כמו בשנים קודמות, האירועים יימשכו לאורך שבוע שלם, כאשר בכל ערב יופיעו אמנים אחרים. תאריכי אירועי הקיץ ורשימת האמנים שיופיעו בהם טרם נסגרו, ובעירייה צפויים להחליט עליהם בשבועות הקרובים. לפי ההערכות, עלותם הכוללת של כלל האירועים הצפויים בחודשים הקרובים – מפורים ועד מסיבות הקיץ – תעמוד על יותר ממיליון שקלים וחצי. את מרבית הסכום תשלם המועצה האזורית באר טוביה, שבסך הכל תעביר לעירייה כשני מיליון שקלים במהלך שנת 2017 לטובת אירועים.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.