צור עימנו קשר

חדשות

זוהר לסיום: "אף אחד לא עושה טובה"

ראש העירייה, אליהו זוהר, קיבל את התפטרותו של שי סיום מהקואליציה ותקף את חבר המועצה על דבריו במכתב תגובה חריף וחסר תקדים: "אילולא פעלתי למען צמצום הפערים בקריית מלאכי, לאחדות ולקירוב לבבות, הייתי מפטר אותך בעצמי". סיום בתגובה: "לא מכבד את הכיסא עליו הוא יושב"

פורסם

בתאריך

יממה אחת בלבד שכב מכתב ההתפטרות של שי סיום בלשכתו של אליהו זוהר עד שזכה למענה מצידו של ראש העירייה. האחרון, שנראה כי כלל לא הופתע מפרישתו של סיום מהקואליציה, תקף היום (שלישי) במכתב חריף את חבר המועצה, והשיב למרבית הטענות שהעלה סיום במכתב ההתפטרות. "התפטרותך היא המשך ישיר להתנהלותך בשנה האחרונה", כתב זוהר לסיום, והמשיך: "מזה זמן רב שאתה לא טורח להגיע לישיבות הנהלה ולוועדות השונות בהן אתה חבר, ישיבות וועדות האמורות לקדם את ענייניהם של תושבי העיר. אני מצר על כי בחרת להתפטר רק אחרי פרק זמן כה ארוך".

בתגובה לטענת הבסיס של סיום, לפיה ראש העירייה הפר את ההסכם הקואליציוני שחתם עמו, כתב זוהר: "לא היה מסמך הסכם קואליציוני. משכך, לא יכולתי כלל להפר אותו. אם אתה ממשיך לטעון כי קיים כזה, אתה מוזמן לחשוף אותו בפני הציבור", קבע זוהר בנחרצות, וציין כי מאז תחילת הקדנציה הוא פועל למען תושבי העיר והקהילה האתיופית בתוכם, ללא צורך בהסכמים ומתוך שליחות ואמונה כי לתושבים מגיע הטוב ביותר.

בהמשך מכתבו התקיף ציין ראש העירייה כי אילולא פעל למען צמצום הפערים בקריית מלאכי, לאחדות ולקירוב לבבות, הוא היה מפטר בעצמו את סיום מהקואליציה, זאת בשל ניסיונותיו לירות בתוך הנגמ"ש. "מר סיום, אתה צריך להבין שאף אחד לא עושה טובה. אנחנו שליחים וזו המחויבות שלנו לפתור בעיות והניע יוזמות. אני מקבל את התפטרותך, ומרחיב את ההתפטרות גם לתפקיד הממונה על הרווחה", סיכם זוהר בנחרצות.

שי סיום אמר בתגובה: "בנוסף להתנהלות הקלוקלת ולאי כיבוד ההסכמים, עכשיו נוספו גם שקרים. ראשית, ההתפטרות שלי כוללת כמובן גם התפטרות מהתיקים שהייתי אמון עליהם, כך שלפטר אותי מניהול עניינים אלו זה חוסר הבנה בסיסי בהליכים מוניציפליים. שנית, בדבר קיומו של הסכם, אזכיר לראש העירייה שההסכם בוצע בביתו של אחד מפעיליו הבולטים דאז, אבי עמית, ובפגישה נכחו גם שמעון חזן, עו"ד שניאור קטש ונציגים מטעמי. אזכיר פרט נוסף, והוא דרישתו לנשק את מזוזת ביתו של אבי עמית. ההסכם ייחשף בקרוב במידה וראש העירייה לא יחדל מלשחק משחקים קטנוניים שלא מכבדים את הכיסא עליו הוא יושב. מפאת כבודי כנבחר ציבור לא ארד לרמות הנמוכות אליהן מנסה להוריד אותי ראש העיר. כניסתי למועצת העיר הייתה ועודנה במטרה לשרת את הציבור ולהביא פוליטיקה נקייה וחדשה".

כל העדכונים- בגיליון יום חמישי שלנו.

לחץ להמשך קריאה
5 תגובות

5 Comments

 1. הבורר

  06/12/2017 ב 22:06

  וואלה תקשיב אחי יצאתתת פאררררש הישחיל לך צינור צינור אל תותר לו

 2. מסתכל מהצד

  05/12/2017 ב 16:41

  אני מסתכל מהצד ונגעל מהפוליטיקה המקומית.
  לא נמאס להם כבר ?

 3. אנונמי

  05/12/2017 ב 14:10

  יש רק אלטרנטיבה אחת אפשרית.
  פוליטיקה חדשה ונקייה של שינוי!

 4. יעקב

  05/12/2017 ב 13:19

  שניכם הייתם חלק מקואליציה שהרסה את העיר.
  כל מי שיושב שם הוא חלק מהחזרה של קריית מלאכי 40 שנה אחורה. תפנו את המקום לאנשים שבאים באמת לשנות

 5. אנונימי

  05/12/2017 ב 13:09

  מי צודק מבינהם רק ימים יגידו.
  בנתיים אפשר רק להסיק כי העירייה מתנהלת בצורה פוליטית לגמריי ללא כול התעסקות בתושבים אלא רק חיסולי חשבונות ודין ודברים בין הפוליטקאים והמקורבים להם

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.