צור עימנו קשר

המושבים

המליאה החדשה של שפיר התכנסה; נעמן העביר אותה בשידור חי

מאות מתושבי המועצה האזורית שפיר נטלו חלק בישיבת המליאה הראשונה, במהלכה הודלקו נרות חנוכה ונישאו דברי ברכה מפיו של ראש המועצה, אדיר נעמן. "יוצאים לשליחות הציבורית הזו בתחושת אחריות כבדה. נפעל במלוא המרץ כדי לחולל מפנה של ממש במועצה", אמר נעמן

פורסם

בתאריך

ישיבה חגיגית ראשונה של מליאת המועצה החדשה בשפיר התקיימה בשבוע שעבר בהשתתפות מאות מתושבי המועצה, שהגיעו לאירוע שהתקיים באולם הכנסים במרכז שפירא.
את המעמד המרגש כיבד בנוכחותו הרב חיים דרוקמן, ראש ישיבת אור עציון, שגם הדליק יחד עם באי האירוע נר חמישי של חנוכה. לאחר-מכן נשא הרב דברים ואיחל לחברי המליאה החדשים וראש המועצה הצלחה רבה במילוי שליחותם הציבורית. אחריו עלה לדוכן נציג משרד הפנים, עידו לבנה, שקרא לכל הנוכחים לשים את מחלוקות הבחירות מאחור ולהתאחד יחד למען קידומה ופיתוחה של המועצה.
הדובר המרכזי בערב היה ראש המועצה הנכנס, אדיר נעמן: "לפני מספר שבועות תושבי מועצה אזורית שפיר עמדו על פרשת דרכים ונדרשו לבחור – האם להמשיך ולצעוד בדרך בה הלכה המועצה עד כה, או שעליה לשנות כיוון ולתת הזדמנות לשינוי, לדרך אחרת", פתח בדבריו. "בסופו של יום, הבוחר הכריע, וכל מי שיושב סביב השולחן הזה קיבל מנדט מתושבי המועצה, קיבל את הזכות להשמיע את דעתו, להביע את עמדתו, ולהביא לידי ביטוי כאן את השקפת עולמו.
נעמן הוסיף ואמר כי הוא והנציגים האחרים יוצאים לשליחות הציבורית הזו בתחושת אחריות כבדה ושליחות עצומה מהולה בהתרגשות לקראת הבאות. "צפויות לנו שנים מאתגרות מאוד בהנהגת המועצה, שנים במהלכן נידרש לקיים את מה שהבטחנו, מחוייבים לחזון שרקמנו, מחוייבים למי ששלח אותנו לשליחות הזו, למי שנתן בנו אמון, לכל מי שהפחנו בו תקווה, מחוייבים לכלל תושבי המועצה", הוסיף.
ראש המועצה גם הבטיח לנוכחים כי יפעל בשנים הבאות במלוא המרץ, ובשיתוף פעולה מלא עם חברי המליאה והעובדים, כדי לחולל מפנה של ממש במועצה, לשנות סדרי עדיפויות, ולהקדיש תשומת לב יתרה לשורה של נושאים חשובים העומדים על סדר יומה של המועצה, בכל התחומים. "המועצה בראשותי תציב את התושב במרכז. אני מתחייב שהמועצה שלנו תהיה נגישה יותר לתושבים, מאירת עיניים ובעלת תודעת שירות גבוהה. נקים לראשונה מחלקה לפניות הציבור ונוודא שיש לתושבים מענה וכתובת אמיתית במועצה, לכל פנייה. נשקיע משאבים רבים בטיפוח סביבת המגורים של התושבים, נשקיע בשיקום ושדרוג תשתיות ובשיפור איכות חיי התושבים. נסלול כבישים חדשים שיקצרו דרכים בין היישובים, ונשפר את תשתיות הכבישים ביישובים. נקים עוד גני משחקים, נטפח ריאות ירוקות ביישובים ואת אתרי התיירות והפנאי, נקדם תוכניות להתייעלות אנרגטית ונרחיב את שירותי הניקיון בכל יישובי המועצה".
בתחום החינוך, אחד התחומים עליהם דיבר נעמן רבות במהלך קמפיין הבחירות שלו, אמר ראש המועצה כי יקדם רפורמה שתהפוך את מערכת החינוך במועצה לאחת מהמובילות בארץ. "נגדיל את תקציב החינוך, נעודד חינוך לערכים ומצויינות, לשירות משמעותי בצה"ל ותרומה לקהילה. נפעל לבניית כיתות לימוד חדשות ולשדרוג תשתיות טכנולוגיות". אגב, במהלך השבוע השתתף ראש המועצה בטקס הסרת הלוט של מרכז הלמידה החדש ע"ש אלכס ברנד שהוקם ב'אבן שמואל', וכן חנך חדר מורים חדש בתתמ"ד שפיר.
בסיום נאומו ציים נעמן כי "עבודה רבה לפנינו, בכל התחומים: קידום התעשייה והתעסוקה, עידוד יזמים, חיזוק תחושת הביטחון האישי של התושב, טיפוח הדור הצעיר, פיתוח והרחבת היישובים, חיזוק ועדי הישובים ועוד. נקדיש את כל כוחנו ומרצנו כדי להגשים את החזון עליו עמלנו, ובעזרת ה', נצא לדרך חדשה".
ראש המועצה הודה בסיום דבריו לראש המועצה היוצא, אשר אברג'ל, על השנים הרבות שהקדיש מחייו למען המועצה, ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו.
באותו מעמד חתמו כל חברי המליאה על הצהרת אמונים למדינה ולמועצה.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.