צור עימנו קשר

חדשות

הלחץ עשה את שלו: העירייה לא תחייב את העסקים לסגור בחצות

פליק פלאק מהיר: שעות ספורות בלבד אחרי שנודע על כוונתה לאכוף את חוק העזר העירוני לפיו בעלי העסקים ייאלצו לסגור את חנויותיהם לא יאוחר מחצות הלילה, העירייה הודיעה כי החוק לא ייאכף. אנחת רווחה השתחררה אצל בעלי העסקים הרלוונטיים, אולם חלקם עדיין חוששים כי ההחלטה תשוב לסדר היום בעתיד

פורסם

בתאריך

הלחץ הציבורי עשה את שלו: הפרסום הבוקר באתר "המקור אונליין", והתגובות הרבות שגרר עימו, הביאו את העירייה לחזור בה מכוונתה לחייב את בתי העסק לסגור את בתי העסק בחצות הליל.

במהלך היום הופנה לחץ כבד של הסוחרים כלפי העירייה והעומד בראשה, אליהו זוהר, כאשר לטענתם, ההחלטה המתכוננת צפויה הייתה לפגוע קשות בפרנסתם. גם תגובות רבות של תושבי העיר בדף הפייסבוק של "המקור" הצטרפו אל מכבש הלחצים שהופעל כנגד ההחלטה, ואלו לא נפלו על אוזניים ערלות והובילו את העירייה להודיע על הקפאת כוונותיה.

עוזרו של ראש העירייה, גילי לוי, סייר בין בתי העסק שהחוק אמור היה להיות רלוונטי לגביהם, והודיע כי ההודעה שמסרו אמש פקחי העירייה לבעלי העסקים מבוטלת לעת עתה, וכי החוק לא ייאכף על מחלקת השיטור והפיקוח העירוני. בקרב בעלי העסקים יש מי שחושש כי בעתיד יחזור החוק אל השולחן, אולם מתנחמים בעובדה לפיה לפחות לעת עתה – הוא לא ייאכף.

כזכור, הבוקר פרסמנו כאן כי אמש (ראשון), סיירו פקחים מטעם העירייה בין עסקים בעיר והודיעו להם כי החל מהיום (שני) הם יידרשו לסגור את בתי העסק לא יאוחר מהשעה 00:00. "הורגים אותנו, פשוט הורגים אותנו", אמר הבוקר אחד מבעלי העסקים ל"המקור" בהתייחסות לנושא. "אם יסגרו אותנו בחצות, זו מכת מוות עבורנו".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.