צור עימנו קשר

חדשות

החל מהלילה: עסקים בעיר יחוייבו לסגור בחצות

פורסם

בתאריך

אנשי מחלקת הפיקוח של העירייה סיירו אמש (ראשון) בין עסקים בעיר שהיו פתוחים אחרי השעה 12 בלילה, והודיעו להם כי החל מהיום (שני), חל איסור לפתוח את שעריהם אחרי חצות. עיקר הנפגעים: עסקים בתחום האוכל והמסעדנות, שעיקר עבודתן בשעות הלילה המאוחרות. בעל עסק: "הורגים אותנו"

אנשי מחלקת הפיקוח והשיטור העירוני סיירו אמש (ראשון) בין עסקים בעיר שהיו פתוחים אחרי השעה 11 בלילה והודיעו להם כי לפי נהלים חדשים של העירייה, חל איסור לפתוח עסקים אחרי חצות הלילה. אכיפת האיסור החדש תחל מהיום (שני). בעלי העסקים טוענים כי הם הופתעו מההחלטה ולא עודכנו עליה קודם.

מדובר, כפי הנראה, בחוק עזר עירוני ישן שחוקק כבר לפני עשרות שנים, אולם לא יושם מאז שנות התשעים. אף על פי כן, כעת החליטו בעירייה, בשיתוף המשטרה, לאכוף את החוק ולמנוע פתיחת עסקים בשעות הלילה. בעיר ישנם מספר עסקים שפתוחים אחרי חצות, בעיקר מסעדות לממכר מזון מהיר ופיצוציות לממכר חטיפים וסיגריות. עבור אותם עסקים, שעות הלילה הן השעות הפעילות ביותר, במיוחד בימי החופש הגדול שהחל בשבוע שעבר מבחינת התיכוניסטים.

"הורגים אותנו, פשוט הורגים אותנו", אמר אחד מבעלי העסקים ל"המקור" בהתייחסות לנושא. "אם יסגרו אותנו בחצות, זו מכת מוות עבורנו. אני אצטרך לסגור את העסק כי כל הפידיון שלי הוא בלילה". לדבריו של בעל עסק אחר שפתוח בשעות הלילה, כששאלו את פקחי העירייה מה הסיבה להחלטה, הוסבר להם כי מדובר בחוק עזר עירוני ישן וכי שכנים רבים מתלוננים על רעש בעקבות פתיחת העסקים בשעות הלילה.

פרטים נוספים ביום חמישי בגיליון "המקור".

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

  1. אחד שבורח

    26/06/2017 ב 12:39

    גועל נפש של עיר . גם את זה רוצים לקחת מעיר שאין בה כלום .בושה!!

  2. לשעבר מהמעברה

    26/06/2017 ב 10:09

    חחחח איזו עיר פח.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.