צור עימנו קשר

ספורט

האוהדים הודיעו: מחרימים את אימון הפתיחה

דרמה בשורות המועדון המקומי: פחות מיממה לפני אימון הפתיחה הרשמי של הכתומים, הודיע הערב (רביעי) ארגון האנג'לס על החרמת אימוני הקבוצה עד הודעה חדשה. המועדון בתגובה: "לא ברורה כלל כוונת האוהדים. בטוחים שתהיה קבוצה ראויה וחזקה"

פורסם

בתאריך

מכבי קריית מלאכי תפתח מחר באופן רשמי את עונת 2017/18, עת תעלה על כר הדשא באצטדיון העירוני לאימון הפתיחה המסורתי. אלא שבשונה משנים עברו, מי שככל הנראה לא יהיה שם הם אוהדי הקבוצה, ובראשם חברי ארגון האנג'לס, שהודיעו הערב כי הם מתכוונים להחרים את אימוני הקבוצה עד הודעה חדשה.

בהודעה שהועלתה בדף הפייסבוק של הארגון הביעו חבריו תרעומת קשה נוכח "רמת ניהול של ליגת ותיקים", כלשונם, והוסיפו פנייה ישירה לאנשי ההנהלה, כשכתבו "מי שרוצה להישאר בבקשה ומי שלא שיפנה את הדרך ויזוז הצידה".

עיקר טענתם נוגעת בסגל הקצר שנבנה עד כה במגרש בשכונת הרצל, כאשר לטענתם, מדובר בסגל "לא ראוי", זאת לאחר עזיבתם המסיבית של מרבית שחקני ההרכב מהעונה שעברה, ושורת ההחתמות החדשה שאיננה עולה בקנה אחד עם דרישות האוהדים.

עוד נכתב שם, בין היתר, כי: "לא ניתן לאף אחד להרוס לנו את מה שבנינו פה בכל מה שקשור לקהל שלנו, וכל העיר יודעת מזה הקהל של מלאכי…נכון שאנחנו שרים לעולם לא תצעדי לבד, ומלאכי שלנו לא צעדה לבד לעולם, גם לא בימים הכי גרועים של המועדון הזה. אבל הגיעו מים עד נפש".

מהמועדון נמסר בתגובה: "לא ברורה כלל כוונת ארגון האוהדים, שכן גם בשנים עברו הם ליוו את הקבוצה למרות הקושי הרב. בשבועות האחרונים מתנהלים שיחות עם מספר שחקנים, ואנו עובדים מספיק קשה כדי שתהיה קבוצה ראויה וחזקה- ובטוחים שהיא תהיה כזו".

 

 

הפוסט המלא (צילום מסך: פייסבוק)

הפוסט המלא (צילום מסך: פייסבוק)

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.