צור עימנו קשר

חדשות

"אף אחד מחברי המועצה לא תרם לעיר בשנים האחרונות"

פורסם

בתאריך

חבר המועצה לשעבר אברהם (בבר) אזולאי תוקף את חברי מועצת העיר. על חברו לרשימה, יוסי סולימני: "הוא צריך להתפטר. האופוזיציה מאפשרת לכל החלטה לעבור בלי ביקורת". על הקואליציה: "ראש העירייה מנהל את העיר לבד"

"יוסי סולימני צריך להתפטר ממועצת העיר, הוא ויתר חברי האופוזיציה משמשים כניצבים ותו לא. הם לא עושים את תפקידם ומאפשרים לכל החלטה לעבור בלי שום השמעת ביקורת. בכלל, מועצת העיר כיום מתנהלת בלי ביקורת בכלל. זה לא אמור לעבוד ככה בכלל". כך אמר השבוע המזכיר המקצועי המקומי של ההסתדרות הכללית, חבר המועצה לשעבר אברהם (בבר) אזולאי.
אזולאי, לשעבר חבר מועצת העיר, הוצב בבחירות האחרונות במקום השלישי ברשימת "קריה אחת" בראשותו של יוסי סולימני, אחרי סולימני ובוריס בורוכוב, שהוצב שני. בשנתיים האחרונות עלתה יותר מפעם אחת האפשרות לפיה סולימני יפרוש מכהונתו כחבר מועצה ומהחיים הפוליטיים בכלל, מה שיאפשר את כניסתו של אזולאי, שחושק בכך, לחברות במועצת העיר. לדברי אזולאי, סולימני אף שוחח איתו בסוגייה מספר פעמים על האפשרות כי יעזוב את מליאת המועצה, אולם עד כה הדבר טרם יצא אל הפועל. "כנראה שהוא חזר בו", אמר אזולאי השבוע.
ייתכן והפרת ההבטחה לכאורה מצידו של סולימני לאזולאי היא זו שגרמה לו לצאת השבוע במתקפה חריפה נגד מי שעמד בראש הרשימה במסגרתה הוא רץ. "אני יכול לעשות עבודה טובה, עבודה מצויינת. אני יודע להעביר ביקורת טובה, עניינית ורצינית, אבל המועצה הנוכחית מתרכזת בדבר אחד: להעביר את הזמן. האופוזיציה באה לישיבות רק כדי לצאת ידי חובה. מה הם עשו עד עכשיו? במה הם עזרו לקדם את העיר? הם לא עשו כלום. הביקורת שלהם לא נשמעת, וגם בצד הביצועים הם לא מסייעים".
לאזולאי בטן מלאה לא רק על האופוזיציה בראשותו של סולימני, אלא גם על חברי הקואליציה. "אני אפילו לא יכול להגיד שהם ניצבים בהצגה, כי אפילו את זה הם לא עושים. ראש העירייה מנהל את העיר לבד. הם לא תורמים כלום ולא עושים כלום. מהסגנים ועד חברי המועצה הפשוטים. אף אחד מהם לא תרם שום דבר לקריית מלאכי בשלוש השנים שהם מכהנים. חבל שזה המצב וזה מה שהם יכולים לעשות למען הציבור שבחר בהם. הבוחרים ציפו לקבל דבר אחד אבל קיבלו דבר אחר לגמרי".
לדברי אזולאי, לראש העירייה זוהר "אין ביקורת לא מבפנים ולא מבחוץ. יש שכונות מוזנחות, יש תאגיד מים, יש ארנונה, יש חנייה – אלו דברים שצריך לדבר עליהם. אבל אין מי שיעשה את זה. לא אופוזיציה ולא קואליציה. הנה עכשיו בנושא החנייה, יש סוחרים שהפדיון שלהם נחתך בחצי בגלל זה. עשו את זה בדרך לא נכונה. ובגלל זה עכשיו כולם סובלים, בעלי עסקים וסוחרים".
בשנים האחרונות מלווה אזולאי מקרוב את ועד העובדים של העירייה, וזאת מתוקף תפקידו בהסתדרות הכללית. לדבריו, הנהלת העירייה אינה נוהגת בהוגנות כלפי העובדים. "יש יותר מידי תקריות ומחדלים שהעירייה אחראית עליהם, וכשהם מתגלים העירייה נאלצת להודות בטעויות שלה ולשלם עליהן", אמר. לדבריו, "הוועד עושה מה שהוא יכול כדי לשמור על העובדים עד כמה שניתן, אבל העירייה כל פעם ממציאה דברים חדשים. כמעט על בסיס יומיומי. אני לא מבין את זה ומאיפה זה בא".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.