צור עימנו קשר

בחירות 2018

איש עשייה, זכות בעירייה

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: להב שטרית, שעוסק בפעילות ציבורית כבר למעלה מ-20 שנים, מבקש להיכנס לעירייה כדי להשפיע בנושאי הרווחה, התאגיד, החניות בתשלום ועוד. "הקול שלכם יהיה שווה הרבה יותר אחרי הבחירות". בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

קרוב ל-20 שנים שאני עוסק בפעילות ציבורית בנושא רווחה למען הקהילה בקריית מלאכי. זכיתי במהלך השנים להקים בית תמחוי גדול, הכנסת אורחים לחסרי דיור, בית כנסת וכולל אברכים. הקמתי למען התושבים גמ"ח לחתנים וכלות. ב"ה אני מעורה, חי ונושם את הציבור בקרית מלאכי.
את כל הניסיון העשיר שלי בסייעתא דשמיא, אני מתכוון להביא למסדרונות העירייה. הכלל הראשון אצלי זה הרגש, הלב והחמלה- ועיקר העיקרים הם יחסי אנוש תקינים ונכונים לתושבים. הדבר הזה חסר מאד בעיר מיוחדת כמו שלנו. הרחמים והחמלה נעלמו בעיריה.
אנחנו נשפיע רבות בנושא הרווחה. יש לי הבטחה מראש העיר מר ללו זוהר לקבל את יו"ר מחלקת הרווחה. אני עומד לעשות מהפכה בתחום הזה. נעלה את איכות החיים של התושבים לבל היכר ממה שהכרתם עד היום. אני מתחייב בתוך 3 שנים לנקות את המסתננים הבלתי חוקיים מקרית מלאכי במסגרת תפקידי שאקבל בהנהלת העיר.
כפי שהצהרתי, ומבחינתי זה התחייבות לכל דבר, שינוי דרמטי בהסכם עם תאגיד המים למען העשוקים, קידום משרות בעיריה לתושבי העיר והוצאת העובדים שגרים מחוץ לקרית מלאכי. כמו כן, ביטול הקנסות בחניות לתושבי העיר והסדרים מיוחדים בחניות לתושבי העיר. מימון לימודים אקדמיים לתושבים מטעם העיריה וגיוס קרנות פילנתרופיות שיעזרו לנו לשם כך.
תושבים יקרים, אין ספק שהמצב הקשה בשכונות מעסיק את כולנו כתמיד- והוא ישתפר לבלי היכר. כבר כעת גיבשנו תוכנית לשיפוץ המקלטים בעיר. את פעולותיי הרבות עשיתי עד היום ללא שום גב ציבורי וב"ה קצרנו הצלחות רבות, תתארו לכם איזה שינויים יקרו שאקבל את התמיכה הציבורית ואפעל מתוך הנהלת העיר?
אני פונה לתושבים, תנו לי את הכח בעיריה ותבינו מה יכול לעשות נציג ציבור אמיתי בעיריה. ביום שלישי הצביעו עבורי ושימו את האות צ בקלפי, בשבילכם ולמענכם. הקול שלכם יהיה שווה הרבה יותר מיד אחרי הבחירות.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.