צור עימנו קשר

ספורט

אין להם בית

לקריית מלאכי יש את האצטדיון האיכותי והמושקע ביותר בליגות הנמוכות, אולם זה לא מונע ממנו להיות כמעט היחידי בארץ שעדיין לא מאושר- בעיצומו של חודש אוקטובר. גם בשישי הקרוב, במשחק הליגה מול נתיבות, יאלצו הכתומים לנדוד למגרש בקריית גת הסמוכה. חילופי האשמות בין מנהלי האצטדיון והמועדון למשטרה

פורסם

בתאריך

שבוע אחרי שמשחקה מול בני יצ'אלאל בוטל על ידי הקבוצה המארחת, תחזור מלאכי אל המגרשים עת תארח ביום שישי הקרוב את מכבי נתיבות למשחק במסגרת המחזור החמישי של הליגה.

אלא שגם הפעם, בדיוק כפי שקרה במשחקי הבית הקודמים של הקבוצה מאז החלה העונה, יאלצו הכתומים לנדוד אל אחד המגרשים הפנויים בערים הסמוכות, זאת לאחר שגם במהלך השבועיים האחרונים לא הושג האישור המיוחל עבור האצטדיון העירוני המרשים.

סאגת אישור האצטדיון החלה עוד בחודש אוגוסט, עת שלחו קברניטי האצטדיון בקשה מאוחרת לאישורו אולם נאלצו להמתין עד אשר עובדי משרד התמ"ת ישובו לפעילות מחופשתם המרוכזת.

משם, עברו מנהלי האצטדיון לדין ודברים אל מול שוטרי משטרת קריית מלאכי, שאמורים היו לאשר את התכנית, להעבירה לממונים הבכירים יותר ומשם אל משרדי ההתאחדות לכדורגל.

אלא שכעת, טוענים גורמים שונים שעסקו בניסיון להשיג את אישור האצטדיון כי שוטרי התחנה המקומית הערימו קשיים עם דרישות חדשות ולא מוכרות, לא כיוונו אותם כנדרש לשם תיקון הפרמטרים השונים ומענה ראוי על הדרישות וחשוב מכך, סוחבים את הנושא הרבה מעבר לנדרש, "המשטרה לא נתנה אף פעם דו"ח מלא מה צריך להכין. תמיד זה היה טלאי על טלאי. ברור שחלק מהאשמה היא על מנהלי האצטדיון, אבל כבר שלושה שבועות שהנושא מתעכב במשטרה".

אמש (שני) קיבלו מנהלי האצטדיון הודעה מהמשטרה על כך שהאישורים הנדרשים הועברו למטה הארצי להמשך טיפול, אולם בכל מקרה זה לא יעשה השבוע בשל חופשה מרוכזת של שוטרי מחלקת האבטחה שם , האמורים לאשרר את הפרטים בטרם קבלת האישור הסופי של האצטדיון.

על כן, גם משחקה הביתי של מלאכי מול נתיבות לא ייערך באצטדיון העירוני, וחניכיו של פרדי צרפתי, להם 3 נקודות מ-9 אפשריות בלבד עד כה בליגה (תוצאת המשחק מול יצ'אלאל  תיקבע היום בבית הדין), יאלצו לארח שוב בקריית גת הסמוכה.

תגובת המשטרה: "ברגע שהמגרש קיבל את אישור התמ"ת, ביום ראשון לפני כשבועיים, ניתן היה להתחיל בהליך הרישוי של המשטרה, כאשר כבר באותו שבוע אמור היה להיערך משחק במגרש המקומי. מיד בתחילת ההליך קיבל מנהל האצטדיון את הדרישות הרלוונטיות על מנת להשיג את האישור, ועמד בקשר עם רכזת הרישוי המקומית. יתרה מכך, בזמן שהיא לא הייתה בעבודה, נוצר קשר עם רכז הרישוי של קריית גת על מנת לזרז את העניין, ואף נעשו ניסיונות משותפים למציאת פתרונות על מנת לעמוד בפריט הרישוי. משכך, הטענות לפיהם מקור העיכוב באישור האצטדיון הוא במשטרה מופרכות, שכן מנהלי האצטדיון נזכרו לעמוד בדרישות הרלוונטיות רק השבוע. כיוון שמחלקת האבטחה של המטה הארצי נמצאת בחופשה, האצטדיון צפוי להיות מאושר ביום ראשון הקרוב".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.