צור עימנו קשר

באר טוביה

אין היררכיה

חנייתו של מני מעודי, ממלא מקום ראש המועצה האזורית באר טוביה, הוצבה במרחק גדול מהמקובל וללא כל קשר לתפקידו ומעמדו, מה שגורם למספר גורמים לתהות באשר ליחסים בינו ובין ראש המועצה אביבי. "לא יכול להיות שראש המועצה מפקיד ארבעה מכתבי שימוע אצל מ״מ מנהלת משאבי אנוש, מבלי ליידע את ממלא מקומו"

פורסם

בתאריך

מי מזלזל בתפקיד מספר 2 בחשיבותו בהיררכית בעלי התפקידים של המועצה האזורית באר טוביה? ל"המקור" נודע כי מיד אחרי החלפת השלטון במועצה מיהר גורם המקורב מאוד לראש המועצה אביבי 'לעשות סדר' ולעדכן את השמות של בעלי התפקידים הבכירים המורשים לחנות בחניית ה-VIP, זו הצמודה לבניין המועצה.
כידוע, בכל רשות נורמלית ועל פי כל כללי הטקס, האדם השני בחשיבותו ברשות מקומית הוא מ״מ ראש הרשות. אלא שבמועצה האזורית באר טוביה יש מי שמדרג את מ״מ ראש המועצה מני מעודי רק במקום החמישי בהיררכיה, כאשר לכל ברור כי מעודי הוא הבכיר ביותר אחרי אביבי עצמו: לאחרונה הוחלפו באופן תמוה שלטי החניות השמורות בסמוך לבניין המועצה, כך שבמקום הוצבו השלטים החדשים של בעלי התפקידים הנכנסים.
החנייה הראשונה כמובן שמורה לראש המועצה אביבי, אולם השנייה, שאמורה הייתה להינתן לממלא מקומו מעודי, הוענקה דווקא לסגן ראש המועצה דני בוקובזה. יתרה מכך, מעודי כלל לא 'נספר' בסידור החדש גם במקומות השלישי והרביעי, שהוקצו לגזברית המועצה ולעובדת החדשה שמתמודדת בימים אלו במכרז על תפקיד "מנהלת משאבי אנוש ומינהל".
חנייתו של ממלא המקום, נציג המושב שתולים, תהיה דווקא החניה החמישית במספר, והוא מקדים רק את היועץ המשפטי, מבקרת המועצה, מנכ"ל חברת המושבים ומנהלת מחלקת החינוך, שזוכים אף הם לחניות VIP סמוך לבניין המועצה.
"זה נכון שמדובר רק במקום חניה, אבל זה ככל הנראה משהו צר שמלמד על משהו רחב יותר", אמר השבוע גורם במועצה בשיחה עם "המקור". הוא הוסיף כי "לא יכול להיות שראש המועצה מפקיד ארבעה מכתבי שימוע אצל מ״מ מנהלת משאבי אנוש, מבלי ליידע את ממלא מקומו. יתרה מזאת, כאשר ראש המועצה טס לחופשה פרטית הוא השאיר את הפעולות לביצוע במהלך חופשתו לגזברית ולמ״מ מנהל משאבי אנוש ומינהל. זה אבסורד", הוסיף.
עובד אחר סיפר כי לעובדי המועצה ברור מי אחראי לסדר המעוות של החניות, וציין כי מוזר מאוד שראש המועצה מתעלם מהעובדה שמספר 2 שלו נדחק לתחתית הרשימה, גם אם מדובר 'רק' בחניה. "זו חוצפה שאין כדוגמתה. המיקום של החנייה בפועל חסר חשיבות, אבל החוצפה והתעוזה לתקוע שלט של מי שנמצאת חודש בתפקיד של מ״מ לפני מ״מ ראש המועצה זו בושה וחרפה״, סיכם אחד העובדים הוותיקים במועצה.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.