צור עימנו קשר

חדשות

אימה בכולל: כתב אישום נגד אברך בן 54 באשמת ביצוע מעשים מגונים בקטין

פורסם

בתאריך

הפרקליטות הגישה לבית המשפט אישומים חמורים נגד תושב קריית מלאכי, בו הוא מואשם כי ביצע שורת עבירות בבן 14 – בזמן בו אמור היה ללמד אותו גמרא. לפי כתב האישום, הוא הסביר לצעיר כי מעשיו נועדו לסייע לו

שבועיים לאחר שנעצר, פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום נגד מאיר (שם בדוי, השם המלא שמור במערכת), תושב קריית מלאכי באמצע שנות ה-50 לחייו, באשמה כי ביצע מעשים מגונים בנער כבן 14 שהיה תחת חסותו.
לפי ממצאי חקירת המשטרה, במסגרת היכרות מוקדמת שהייתה בין מאיר, תלמיד ישיבה חרדית, לבין הנער, הוא הבטיח ללמד אותו שיעורי גמרא בישיבה בה הוא עצמו לומד וכן בביתו. במהלך ההיכרות ביניהם ניהלו השניים שיחות אישיות, ובמסגרתן הציע מאיר לנער להוציא ממנו מחשבות רעות אודות נשים. לפי ממצאי החקירה, מאיר הגדיר את המחשבות של הנער בעניינן של נשים כ"יצר הרע שמעסיק אותו (את הנער, ה"ה)".
במקביל, חשדה המשטרה כי חשוד נוסף, חברו של מאיר לספסלי הישיבה, סחט את הנער תוך שהוא דורש ממנו מאות אלפי שקלים ומאיים כי יחשוף את האירועים שהתרחשו בין הקטין לבין מאיר – לאחר שאלו נודעו לו במקרה. משהחשוד השני הבין כי אין ברשותו של הקטין סכומי כסף כלשהם להעביר לו, דיווח על מעשיו של מאיר כנגד הקטין. בעקבות כך נפתחה חקירת המשטרה, ולפני כשבועיים, כאמור, נעצר מאיר, שנחשד במעשים מגונים.
במהלך חקירתו טען מאיר כי המתלונן ניסה לסחוט אותו בעקבות המקרה, ואף ניגש עמו לבנק שם התברר לחשוד בסחיטה כי מצבו הפיננסי של החשוד אותו סוחט לא יאפשר לו להיעתר לדרישתו. בעקבות אי הצלחת מעשה הסחיטה החליט החשוד להגיע למשטרה ולדווח כנגדו. כך או אחרת, במקביל להליכי החקירה נגד החשוד השני, מעצרו של מאיר הוארך מספר פעמים, ובתחילת השבוע החולף הוגשה כנגדו הצהרת תובע. השבוע הוגש נגדו כתב אישום המייחס לו את המעשים בהן נחשד.
כתב האישום מפרט את האירועים שהובילו לביצוע המעשים. הקשר בין השניים החל על רקע קשרים ידידותיים בין תלמיד הישיבה למשפחתו של הנער. על פי כתב האישום, באחת השיחות שאל מאיר את הנער אם יש לו "תאווה לבחורות", ותהה אם הוא מרגיש "תאווה בגוף כשהוא רואה 'פריצות'". לאחר שהנער השיב בחיוב, טען בפניו מאיר שיש לו דרך להוציא אותו "מהצרה הזאת". בהמשך, על פי כתב האישום, גרם מאיר לקטין לבצע מעשים מיניים, תוך שהוא מסביר כי אלו יועילו לקטין. במקרים נוספים נגע מאיר באיבר המין של הקטין. בכתב האישום מתוארים עוד מספר רב של מקרים שבהם תלמיד הישיבה נגע במשך דקות ארוכות באיבר מינו של הנער. במקרים אחרים הוא ביצע בו מעשי סדום.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.