צור עימנו קשר

ספורט

איבדו את הראש

פורסם

בתאריך

מכבי קריית מלאכי הפסידה 2-1 לעירוני מודיעין ואיבדה את הבכורה לטובת נורדיה, שניצחה. גניש הורחק, מלאכי נראתה לא טוב ותקווה לחזור לפסגה עם השלמת המשחק החסר

הפינג פונג בראשות הטבלה בין מלאכי לנורדיה נמשך. שבוע בלבד אחרי שחזרה למקום הראשון בטבלה, שבה היום (שישי) מלאכי למקום השני, אחרי הפסד ביתי צורם 2-1 לעירוני מודיעין.

זה אמנם עדיין עונה להגדרה "זמנית" בשל המשחק החסר שנזקף לזכות הכתומים, אך הפעם, היכולת הלא משכנעת שאפיינה את הקבוצה בשבועות האחרונים באה לידי ביטוי גם בתוצאה מאכזבת.

מהלך המשחק
מלאכי פתחה עם הרכב שונה לעונת שבוע שעבר: עמר חזר להרכב על חשבון היילה המורחק, ואלון יופה עלה העמדת הבלם במקומו של הקפטן אוהד יוסף, שנעדר בעקבות צבירת חמישה כרטיסים צהובים.
תחילת המשחק בישרה טובות עבור הכתומים: כבר בדקה השביעית הגבהה מאגף שמאל מצאה על הראש של מלך שערי הקבוצה, אסף גובזה, שהתרומם מעל השוער ונגח את הראשון של מלאכי. 1-0 לכתומים.
אלא שמודיעין לא נרתעה מהפיגור המוקדם, ובדקה ה-22 היא קיבלה מהשופט פנדל שנוי במחלוקת אחרי ספק עבירה של נועם דוד. האורחים לא התבלבלו וניצלו את כדור העונשין, 1-1.
שניות לפני השריקה למחצית ניסה אבישי בניטח בבעיטה מרחוק, אך זו חלפה סמוך לקורה . 1-1 במחצית.
המחצית השנייה נפתחה באותו אופן בו הסתיימה הראשונה, כאשר מודיעין המשיכה להעז ולא הסתגר .
בדקה ה-57 זה השתלם: פריצה מאגף ימין הניבה כדור רוחב שאפשר לחלוץ אורח לכבוש בקלות מתוך רחבת החמש, 2-1 מדהים למודיעין.
שער היתרון של האורחת הימם את המלאכים, שהתקשו לייצר מצבים ונראו כבויים לכל אורך המשחק.
אם לא די בכך, הרי שבדקה ה-68 הורחק על ידי השופט מאמן הכתומים, ויקטור גניש, שנאלץ לחזות במשחק מאזור חדרי ההלבשה.
עם זאת, מלאכי הגיעה לשני מצבים קורצים, שניהם של האיש היחידי שהגיע למשחק היום, אסף גובזה, אך בלם היריבה עם הצלחה מהקו והשוער האורח עם עצירה מדהימה הפרידו בין החלוץ לבין שער שני במשחק.
2-1 דרמטי למודיעין בסיום, תוצאה שמשמעותה חזרה של מלאכי למקום השני בטבלה (נורדיה ניצחה 1-0 באילת) מרחק נקודה אחת מהמוליכה. זאת, לפחות עד השלמת המשחק החסר שעומד לטובת הכתומים.

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

 1. אבינעם

  12/03/2017 ב 19:14

  שחקנים ששמים זין על האוהדים.
  חכו חכו.
  גניש חירטט את כולם וגובזה שקרן

 2. אבי

  12/03/2017 ב 00:52

  גובזה פתח מלחמה עם הקהל. יש שחקנים חוצפנים אצלנו.
  לא סולחים לו כל כך מהר בקריה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.