צור עימנו קשר

בחירות 2018

"אהיה ראש העיר של כולם"

המועמד לראשות העיר, סא"ל (במיל') חיים ויצמן, קיים כנס בחירות בלופט ז'בוטינסקי בעיר במעמד מאות תושבים וחבריו לדרך מסיעות "התקווה לעידן חדש", "הליכוד", ו"צעירים2018". "הרכבת שבניתי מתחילה לדהור", אמר ויצמן

פורסם

בתאריך

מאות תומכים הגיעו הערב (שבת) אל כנס התמיכה הגדול הראשון של המועמד לראשות העירייה, סא"ל (במיל') חיים ויצמן.
ראשון הנואמים היה אליאור עמר מסיעת צעירים2018, שקיבל לאולם את סא"ל (במיל') חיים ויצמן לקול תשואות הנוכחים. "אנחנו בטוחים שאתה ראש העירייה הבא", אמר עמר בנאומו, וסיפר על פגישתם הראשונה של השניים, "לא שאלת אותי איזה תפקיד אני רוצה, אלא מה אני רוצה לשנות. זה מנהיג".
עמר זימן לדוכן את נדב ויצמן, שסיפר כי הוא "מתכוון לעשות הכל למען העיר והתושבים, ולחולל את השינוי שכולם מייחלים לו". הוא הוסיף כי "שי סיום, אליאור עמר וכל החברים לדרך הם משפחה אחת, שתחולל יחד מהפכה לטובת העיר והתושבים".

עוד סיפר כי חיים ויצמן אכן דודו הצעיר, והוסיף כי זו החולשה היחידה שלו. "אני גאה בו ומעריך אותו מאוד. למרות שהוא דוד שלי אני חייב לומר לכם: חיים ויצמן הוא המועמד הראוי ביותר".

שי סיום, יו"ר סיעת התקווה לעידן חדש, עלה לנאום מיד אחרי ויצמן, והשתמש באמרתו הידועה של איינשטיין: "הוא אמר פעם שמטומטם הוא מי שעושה את אותה פעולה ומצפה לקבל תוצאה אחרת. כדי לקבל תוצאה אחרת צריך לעשות שינוי. זה לא יקרה מעצמו, מישהו צריך לעשות אותו. עוד שבועיים וקצת אנחנו בבחירות. ניצב מולנו איש עם יכולות לא רק לנהל עיר, אלא הרבה יותר מזה. העיר צריכה להחליט שהיא רוצה שינוי כי הכל מסביבנו השתנה ורק אנחנו דורכים במקום. כולם אומרים שלעיר יש פוטנציאל והיא נמצאת במיקום גיאוגרפי מצוין, אבל לא משתנה כאן כלום. כדי שהילדים שלי יגדלו למציאות אחרת אני צריך לעשות מעשה ואני עושה אותו היום: אני בוחר בסא"ל חיים ויצמן. כולנו ביחד נוכיח לאיינטשיין שהוא צדק".


יעל בן חיון, חברת הרשימה של ויצמן, סיפרה כי היא "ילידת קריית מלאכי, נשואה לשאול, ושנינו תושבי וילידי העיר. ילדיי לא גרים בקריית מלאכי. ילדיי הבינו שקריית מלאכי לא מצליחה להדביק את קצב העולם ולא מספקת את הצרכים שלהם כצעירים בעלי קריירה ומשפחה. במשך שנים הציעו לי להצטרף לפוליטיקה. לא הסכמתי. הייתי עסוקה בקריירה, בית וילדים. היום אני משלמת את המחיר על כך. זו הסיבה שכאשר חיים ויצמן הציע לי להצטרף למסע הזה הסכמתי. הוא הראוי לעמוד בראשות העיר. רק עם איש בעל יכולות איכותיות כמו שלו אני מסמכימה להיכנס לעולם הזה. חי בקריית מלאכי כל שנותיו, מכיר אותה על בוריה. הוא המתאים לעמוד בראשה וזה כנראה קונצנזוס עבור כל מי שנמצא כאן הערב. איש שינהל ולא ינוהל. שיפתח את המועצה בפני כל סוגי האוכלוסיות. מי יודע, אולי נעמוד כאן עוד כמה שנים וגם בנותיי יחזרו להתגורר פה".


הרב רפאל בלחייב סיפר כי ויצמן היה המפקד שלו בצבא, "אני עם חיים פה ואתן לו את הכח בע"ה. הקהילה שלי הולכת אחריי ויש לי לא מעט אנשים. אני לא מבין למה 80 אחוזים מהעובדים הם מחוץ לעירייה?  אומרים עניי עירך קודמים. הבן שלי גר בראשון לציון. בע"ה שהוא יסיים לאן הוא יילך לעבוד? אני רוצה שהוא יעבוד ויגור כאן. תסתכלו על קריית גת, על גדרה. אני 40 שנה פה, מאז שאני פה 24 אלף תושבים. אנחנו תומכים באמונה שלמה בחיים ויצמן".
צביקה רחמים, תושב העיר, עלה אחריו ואמר: "אני חושב שאני נמצא בקבוצה הכי טובה בארץ. אחד-אחד פה. אני הכרתי את חיים לפני 15 שנה ומאז אנחנו סוג של חברים. תמיד מה שלומך, תמיד חג שמח. הבן אדם היחידי בכל הארץ שהצליח לאחד נציג של אתיופים, בוכרים, הליכוד, מפלגת העבודה, הצעירים. כולם מתמודדים על הקול שלי. הקבוצה הזו הכניסה אותי לדילמה קשה במי לבחור. אין דבר כזה בכל הארץ. אני באמת מאמין שרם יש מישהו שמסוגל להניע את המערכת הזו בעיר זה רק חיים. אני מקווה שבעוד 5 שנים נראה את קריית מלאכי אחרת".
אחריו עלה לנאום חיים ויצמן, שהודה לנוכחים וסיפר כי הכין נאום אך מעדיף לדבר ישירות אל הקהל. הוא הודה לקהילה האתיופית ולעומד בראשה, שי סיום, ולכל התומכים שהגיעו. "אתם תעשו את השינוי בעצמכם. תודה לכם על התמיכה", אמר.


לאחר מכן הודה לאליאור עמר, ואמר שמדובר באיש אשכולות שיהיה ממובילי השינוי.
בהמשך אמר מילות תודה גם לנדב ויצמן, וציין כי מדובר באיש עם יכולות מדהימות ובשליטה עצומה במסדרונות השלטון. "אני בטוח שהעזרה שלו תניף את העיר הזו מעלה-מעלה"
ויצמן הודה גם לשני ברשימתו, סגן ראש העיר חיים שטיינר, איש חב"ד, ש"מצא לנכון להצטרף אלינו מתוך רצון להשתתף בשינוי שאנחנו רוצים לעשות".
בהמשך נאומו הציג עצמו ויצמן לקהל, וסיפר על חייו האישים, שירותי הצבאי ותקופת היותו מנכ"ל העירייה. הוא הוסיף ודיבר על פינוי בינוי בקיבוץ גלויות, ותהה איך יתכן שמושקעים שמונה מיליון שקלים בשכונה בחופף לכך שמתוכננת שם תכנית "פינוי-בינוי".
עוד דיבר על נושא התברואה, המרכז המסחרי הקיים במרכז העיר והמרכז המסחרי החסר בשכונות החדשות- ואף קרא לראש העירייה לעמוד מולו לעימות בחירות פומבי. "אנחנו נשנה את המשוואה ונעשה את העיר הזו הרבה יותר טובה. בניתי נבחרת מדהימה, ואני מבטיח לקחת רק אנשים מתוך העיר הזו. שיהיו מחוייבים לה. אני מאמין שהרכבת שבנינו ואני מוביל באופן כן ואמיתי מתחילה לדהור. אני מתחייב להיות ראש העיר של כולם", סיכם ויצמן.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. תושב שפוי

  14/10/2018 ב 02:23

  אני עוקב באדיקות רבה אחר הנעשה במדיה החברתית
  ופשוט בוש ונכלם עבורכם תומכי ללו זוהר
  כמות הרפש היוצאת מפיכם בדיוק משקפת את מועמדכם
  אשר נתן לגועל שכזה לחצות גבולות ולהגיע למדיה החברתית.
  אדון ללו זוהר כמות שפיכות הדמים החורבן וההרס שתומכיך עושים תחת שלטונך היא מבישה ואף מביאה אותך ״ כשותף מלא״ לעוונות בפני האל
  הייתי מציע לך לפני שאתה מתרברב עי חסדים כאלה ואחרים שממילא אין להם משמעות בעיני האל כאשר ״ פיך וליבך אינם שווים ״. לדאוג לרסן את נתינך.
  אני בז לכם !!!
  תמכתי בך בחירות קודמות אין סיכוי שתזכה שוב לקבל את קולי או מי מבני משפחתי וכל מי שבסביבתי.. לפני שזועק ״ לדרך ארץ וערכים״ דאג ליישם אותם … כי על הלבנת פנים האל לא מוחל אלא אם האדם מחל ע׳כ

 2. יוסי מבורך

  13/10/2018 ב 22:15

  איך אפשר לבחור במישהו אחר? אדם שחיבר אליו את ליאור אמר את נדב ואת כל הקהילה? ברור שחיים לראשות העיר

 3. ערן

  13/10/2018 ב 22:14

  חיים ויצמן הבחירה שלי!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.