צור עימנו קשר

בחירות 2018

תנו צ'אנס למי שישרת אתכם באמת

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. אליאור עמר, מי שנלחם משך למעלה מעשור למען מערכת ציבורית טובה יותר מחוץ לזירה הפוליטית, יתמודד על מקום במועצה בפעם הראשונה- ומתחייב לשרת נאמנה את הציבור, ורק אותו. בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

זה המקום לשנות. הבחירות ביום שלישי הקרוב הן הראשונות שבהן אתמודד. הן גם הבחירות הראשונות מאז ומתמיד בתולדותיה של קריית מלאכי, שבהן תתמודד סיעה שמורכבת כולה מאנשים צעירים, כאלו שבאים מחוץ לפוליטיקה עמוסים בכישרון, ברצון טוב וביכולות, עם אמונה יוקדת בצדקת דרכם ובעיקר חדורי אידיאולוגיה לשנות ולהשפיע לטובה על העיר בה הם נולדו וגדלו.
לאורך 11 שנותיי כעיתונאי, לא התקיימה ולו ישיבה אחת בעירייה שעסקה בשאלה הבסיסית שהיא גם שאלה קיומית עבור כל עיר: מה העיר צריכה לתת לצעירים כדי שהם יישארו להתגורר בה? פעמים רבות תהיתי מדוע לא מדברים על צעירים, ועל נוער, ועל הגירה שלילית ועל העתיד של קריית מלאכי, עד שהבנתי: זה לא מעניין אותם, את הפוליטיקאים השבעים, שיושבים שם מסביב לשולחן מליאת המועצה כבר עשרות שנים מבלי שיש ביכולתם להשיג אפילו הישג אחד משמעותי, גדול וחשוב לטובת הציבור, לטובת העיר. לכן גם החלטתי להקים את סיעת צעירים 2018, ולקרוא לה כך: כי בשנת 2018 הגיע הזמן שהצעירים ידאגו לעצמם. אחרת – כך כבר הוכיחה ההיסטוריה – אף אחד לא ידאג להם.
בחודשים מאז ראשית מערכת הבחירות, הבאנו שינוי תפיסתי לפוליטיקה המקומית: היינו לסיעה הראשונה שהציגה לציבור מצע מפורט, תכנית עבודה ברורה, עם יעדים ומטרות אותם נרצה להשיג בחמש השנים הבאות בתחומי האקדמיה, התעסוקה, הדיור, הספורט, הנוער, החינוך, התרבות והפנאי; היינו לסיעה הראשונה שהציבה במקום השני ברשימתה אישה; היינו לסיעה הראשונה שהחליטה במודע להציג רשימה שמורכבת כולה מאנשים חדשים שלא היו חלק מהמערכת הפוליטית הישנה והמסואבת שהמאיסה את עצמה על הציבור הרחב. אותה פוליטיקה ואותם פוליטיקאים שחוששים מאוד שמישהו יזיז אותם מהמקום אליו הם התרגלו במשך עשרות השנים האחרונות.
אמנם שמנו הוא "צעירים 2018", אך דאגתנו ופעילותנו רגע אחרי הבחירות תהיה נתונה לכל תושבי קריית מלאכי באשר הם: דתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים, תושבים חדשים וותיקים. כי פוליטיקה -כך אני מאמין בכל ליבי – יכולה לחזור ולהיות הכלי הנפלא והמופלא הזה שבאמצעותו משנים חיים של אנשים לטובה.
זו גם הסיבה שהחלטנו להביע תמיכה במועמדותו של סא"ל (במיל') חיים ויצמן לראשות העיר. זו ההזדמנות לקחת את גורלנו בידינו, לבצע את השינוי האמיתי והעמוק שנחוץ כל כך לעיר בה נולדנו ובה אנו רוצים להמשיך להתגורר.
תחושת המהפכה מורגשת, וכדי שהיא תתממש ברגע האמת אתם, כולכם, צריכים לצאת ולהצביע למען השינוי.
בבחירות ביום שלישי הקרוב בעזרת השם הצביעו א' בפתק הלבן בקלפי. ביום שלישי, כשתעמדו עם עצמכם מול הפרגוד, תנו צ'אנס למי שישרת אתכם ויהיה שם בשבילכם באמת. בהתחייבות.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.