צור עימנו קשר

קהילה

תזוזה הציגה: "הכל מהכל"

להקת 'תזוזה' קיימה במוצאי השבת את מופע אמצע השנה שלה, שכלל מאות רקדנים בגילאי א' עד בוגרים והציג את מגוון סגנונות המחול הנלמדים במסגרת החוגים. "זה היה כיף גדול, הנאה עצומה והתרגשות אדירה", אמר אחד ההורים. "ממשיכים לפעול במלוא הכוח במסגרת החוגים, ומזמינים רקדנים חדשים להצטרף אלינו עוד השנה", אמרו בתזוזה

פורסם

בתאריך

להקת המחול 'תזוזה', בניהולו האומנותי של שלומי אלימלך, ממשיכה להרים את הרף ולשבור את השיאים שהיא עצמה קבעה.
כמדי שנה, זכו במוצאי שבת האחרון תושבי קריית מלאכי לחזות במופע אמצע השנה של הלהקה הבינלאומית, שהיה מושקע ומיוחד במינו. מופע אמצע השנה של 'תזוזה' מסכם למעשה את הנעשה במסגרת חוגי הלהקה מחודש ספטמבר ועד ינואר, והוא כולל כ-400 רקדנים ורקדניות מכיתות א' ועד גילאי בוגרים.
במוצ"ש, כאמור, הוא נערך באולם המתנ"ס בעיר ומשך אליו מאות הורים ותושבים נרגשים, שצפו במופע מרהיב שכלל את מגוון סגנונות המחול הנלמדים. הוא זכה לשם "הכל מכל", והביא לידי ביטוי את האהבה למחול הקיימת בליבם של רקדני הלהקה: תלמידותיה של שיר אורטס, המורה למחול קלאסי, פיזזו בחינניות רבה על הבמה ותלמידיה של בר אנסיס, המורה להיפ הופ, הקפיצו את האולם בקצב ובתלבושות ססגוניות.
ההורים ציינו כי ההשקעה של צוות המורים והמדריכים הצעירים הפועלים בסניף קריית מלאכי הייתה ניכרת בעת שקבוצות הלהקות השונות הפגינו ביצועים מענגים, והעניקו לרקדנים תשואות ומחיאות כפיים סוערות. האורחים גם זכו להפתעה נעימה עת הרקדן הוותיק, הזמיר המקומי ומנהל 'תזוזה' קריית מלאכי, רון רחמים, עלה לבמה עם שירו "בסוף הסערה". רון ניהל את המופע כולו, ואף הפיק ויצר את הריקודים לשכבה הצעירה של בית הספר.

רשת המחול 'תזוזה' החלה את דרכה במהלך 2006 כאן בעיר, וברבות השנים החלה לפעול בשיתוף פעולה מלא עם העירייה והמתנ"ס המקומי. מאז הסתעפה הרשת לערים נוספות בישראל, וכיום היא מנהלת בהצלחה מספר סניפים בדרום ובמרכז. היא משמשת בית לילדים ולנוער שוחרי מחול ברחבי העיר והסביבה, והצליחה לא אחת לאפשר לרקדנים צעירים להפוך עם השנים למדריכים ולמורים בתוך ומחוץ ללהקה.
מלבד זאת, מוציאה הלהקה שנה אחר שנה משלחות של רקדנים המייצגות את ישראל בכבוד בארץ ובעולם: רק לאחרונה חזרו בוגרי הלהקה ממסע בן עשרה ימים גדושים בחוויות בריו דה ז'נרו, ברזיל, בה התארחו יחד עם להקות מחול נוספות מרחבי העולם. בכך, משמשת למעשה 'תזוזה' כמסגרת מקצועית חוויתית- המאפשרת לבני הנוער לפגוש חברים בעלי תחום עניין זהה מכל רחבי העולם, ליצור חברויות ולהיחשף לתרבויות ולמשלחות ממקומות שונים.
בתזוזה הביעו השבוע שביעות רצון מהמופע המוצלח "הכל מכל", ואמרו כי כעת הם עם הפנים קדימה לקראת הפקות ואירועים נוספים. "ממשיכים לפעול במלוא הכוח במסגרת החוגים, ומזמינים רקדנים חדשים להצטרף למשפחת רקדני 'תזוזה קריית מלאכי', עוד השנה", סיכמו שם.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.