צור עימנו קשר

בחירות 2018

שר התקשורת: "אבחן את האפשרות להפוך את קריית מלאכי לעיר חכמה"

איוב קרא נפגש עם בכירי הליכוד ובראשם המועמד למועצת העיר, נדב ויצמן, שהעלה בפניו את הצורך להכניס את קריית מלאכי לעידן הטכנולוגי. בין האפשרויות: wifi חינם ברחבי העיר. ויצמן: "אני שמח על הנכונות ועל הרצון של השר קרא להיענות לבקשות"

פורסם

בתאריך

שר התקשורת איוב קרא הגיע היום לקריית מלאכי למפגש עם מועמד הליכוד למועצת העיר, נדב ויצמן. קרא נפגש עם בכירים נוספים בליכוד המקומי ובהם ראש העיר לשעבר, ליאור קצב.

ויצמן העלה בפני קרא את החשיבות שבהפיכת קריית מלאכי לעיר חכמה, שבה יש אינטרנט אלחוטי חינם (wifi) ברחבי העיר, ושימוש באפליקציות עירוניות מתקדמות. "במפגש עם נדב גיליתי בנאדם שאוהב את העיר שלו ורוצה לפעול למענה. אני כשר התקשורת עומד לרשותו והתרשמתי מהתוכניות שלו לגבי העיר", אמר השר קרא. "אני מתכוון להיענות לבקשתו ולבחון את הפיכת השימוש באינטרנט האלחוטי בתוך העיר בחינם, ולקדם עיר חכמה, טכנולוגית ומסבירת פנים. אני קורא לכולם להצביע מחל כדי לסייע לנדב ולליכוד כולו להיות חזקים במועצת העיר ולהצעיד את קריית מלאכי קדימה".

ביקורו של קרא מגיע לאחר הגעתם של מספר שרים וחברי כנסת נוספות לעיר- ביוזמתו של המועמד למועצת העיר נדב ויצמן- ובהם ח"כ ענת ברקו, יו"ר ועדת הפנים של הכנסת ח"כ יואב קיש ויו"ר ועדת חוץ וביטחון אבי דיכטר.

ויצמן אמר בסיום המפגש: "אני שמח ששר התקשורת הגיע לקריית מלאכי, וחשוב מכך הפגין נכונות ורצון להיענות לבקשות. העיר שלנו צריכה ללכת קדימה, אל העידן הטכנולוגי, וזה יקרה אחרי שניבחר למועצת העיר".

ח"כ ברקו עם המועמדים למועצת העיר ועובדי המתנ"ס | צילום: יח"צ

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    29/08/2018 ב 16:55

    חחחחח מצחיק

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.