צור עימנו קשר

בחירות 2018

שרת המשפטים איילת שקד תגיע לתמוך בראש העירייה אליהו זוהר

השרה, המכהנת בתפקידה מטעם סיעת "הבית היהודי", תגיע לעיר ותשתתף בכנס מיוחד לקראת יום הבוחר בעוד כשבועיים וחצי. "רק ללו עם בית יהודי חזק במועצה יאפשר את המשך תנופתה של קריית מלאכי. בואו ותמכו בנו", אמר ממלא מקומו של זוהר, שמעון חזן

פורסם

בתאריך

ראש העירייה אליהו זוהר ממשיך להוביל את קמפיין הבחירות שלו- ומנחית בעיר את שרת המשפטים איילת שקד.
הערב (חמישי), תגיע השרה שקד אל כנס מיוחד שייערך בלופט ז'בוטינסקי בעיר, ותביע את תמיכתה הפומבית בראש העירייה אליהו זוהר לראשות העיר וברשימתו, רשימת 'הבית היהודי', למועצה.
כזכור, בתחילת קמפיין הבחירות של זוהר הגיעו לעיר בכירי הבית היהודי, ובראשם שר החינוך נפתלי בנט, שהשתתף באירוע ההכרזה של זוהר על קיצה לקדנציה נוספת ואמר כי העיר בראשותו של אליהו זוהר היא "מודל להצלחה".
בכנס ישתתפו גם ממלא מקומו של זוהר ומספר 2 ברשימתו, שמעון חזן, וכן נבחרת הבית היהודי למועצת העיר. "רק ללו עם בית יהודי חזק במועצה יאפשר את המשך תנופתה של קריית מלאכי. בואו ותמכו בנו", אמר שמעון חזן.
אמש (רביעי) ערכו ראש העירייה וחברי סיעתו סיור ברחבי העיר, ויצרו שיירת תמיכה שחלפה על פני רחובות ז'בוטינסקי ובן גוריון.
לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    11/10/2018 ב 10:39

    במקום שהשיירה תעבור על חוברת הסיכום שהופצה לאזרח בשנת 2017 .הם בחרו לעבור מהמדרכה לכביש וליצור פקק תנועה ולהעמיד את הנוסעים וההולכים בפני סכנת תאונה .ולהלן כמה דוגמאות מהחוברת עם תאריכי סיום לפרויקטים המצולמים אל מול המציאות היומית."בניין הסקרים הראשון בישראל" תאריך סיום עבודה 10.2017 .לא גמור."בית הנוער "11.2017 .לא גמור..התחדשות המרכז המסחרי .אין התחלת עבודה .מגרש רכיבה אתגרית.אין התחלת עבודה.מרכז ספורט ונופש.אין התחלת עבודה.טיילת חדשה נעצרו העבודות והסוף לא נראה באופק.חידוש קיבוץ גלויות.הסיום רחוק כמו כדור הארץ מהירח.תעשייה ומסחר תימורים .נווה מדבר נראה יותר פעיל .הבית היהודי והשרה בראשם מתייחסים אלינו כאל מאחז התיישבותי בחבל ארץ עזה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.