צור עימנו קשר

בחירות 2018

"שמים את העיר על המפה"

סיעת "הליכוד" פתחה ביום חמישי שעבר באופן רשמי את הקמפיין לקראת הבחירות המקומיות. שרים, חברי כנסת, ראשי עירייה לשעבר ותושבים רבים הגיעו לברך, והביעו תמיכה במועמד התנועה למועצת העיר, היו"ר נדב ויצמן. "מודה לכולם. המטרה שלנו היא להביא 2-3 מנדטים כדי לשים את קריית מלאכי על המפה- ונשיג זאת"

פורסם

בתאריך

יו"ר סיעת מפלגת הליכוד בעיר, נדב ויצמן, פתח ביום חמישי האחרון את קמפיין הבחירות באירוע מיוחד שערך בבית המפלגה ברחוב השומרון בעיר בנוכחות שרים וחברי כנסת מטעם המפלגה.
למעלה מ-150 תומכים ותומכות הגיעו למועדון בית"ר המקומי על מנת לכבד את אירוע הפתיחה של מפלגת הליכוד, שחולמת להשיב עטרה ליושנה ולהפוך שוב לסיעה דומיננטית במועצת העיר המקומית.
בין האורחים הרבים ניתן היה למצוא גם את השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, שר התיירות יריב לוין, יו"ר הקואליציה חבר הכנסת דודו אמסלם, יו"ר ועדת עליה וקליטה ד"ר אברהם נגוסה וכן חברות הכנסת שרן השכל ונורית קורן, שבירכו את המועמד ויצמן והסניף המקומי כולו ואיחלו הצלחה במירוץ למועצת העיר.
כזכור, רשימת הליכוד נקבעה בסיומם של פריימריז יצריים ומלאי עניין, שקבעו כי ויצמן יהיה זה שיוביל את הרשימה בבחירות הקרובות. אחריו, יהיה זה ד"ר שלום אלדר, חבר מועצת העיר מטעם המפלגה בהווה, שיקווה להמשיך לשבת סביב שולחן המליאה גם בקדנציה הבאה. במקום השלישי יוצב שלומי זיוי, ברביעי אתי כליפא-אלוש ואילו בחמישי עו"ד שניאור קטש.
"משחר ילדותי, חונכתי לשרת את הציבור, לתרום למען הכלל ולהנהיג ולהוביל מהלכים למען הציבור. כך נבחרתי לכהן כחבר מזכירות תנועת הליכוד, כך עסקתי בייעוץ לשרים וחברי כנסת וכך קידמתי מאבקים חברתיים רבים למען העם והמדינה", אמר במהלך אירוע "השקת הקמפיין" המועמד נדב ויצמן, שהודה לשרים וחברי הכנסת שהגיעו לתמוך במועמדותו. "הגיע הזמן לשים את קריית מלאכי על מפת אזורי העדיפות הלאומית. הגיע הזמן לשים את קריית מלאכי במרכז קבלת ההחלטות, שלכם, שרי הממשלה וחברי הכנסת, ולהבטיח איכות חיים טובה יותר לתושבי העיר. קריית מלאכי נמצאת במיקום גאוגרפי מצוין, יש כאן אוכלוסייה חמה ואוהבת וכולנו משפחה אחת גדולה", הוסיף מועמד הליכוד למועצת העיר, שמנה את האתגרים בפניהם ניצבת קריית מלאכי והבטיח לפעול על מנת להבטיח "עתיד טוב יותר", כדבריו. "הגיע הזמן להבטיח לדור הצעיר בעיר הזו שירותים מוניציפאליים ברמה גבוהה, הגיע הזמן להבטיח לדור הצעיר חיי תרבות ומקומות בילוי לשעות הפנאי, הגיע הזמן להבטיח לדור הצעיר מערכת חינוך מתקדמת וטובה יותר, הגיע הזמן להבטיח לדור הצעיר מקומות עבודה ופרנסה מכובדת, הגיע הזמן שהם לא יצטרכו לחפש את עצמם במקומות אחרים. יחד אתכם נשים את קריית מלאכי על המפה", סיכם.

"גם ראש הממשלה יגיע לעיר". ויצמן עם השרים וחברי הכנסת

השרים וחברי הכנסת בסניף הליכוד בעיר (צילום: יח"צ)

הצלחה וכישלון
ויצמן, יליד ותושב העיר, החל את דרכו בתנועת הליכוד כבר בהיותו נער. הוא נחשב לאיש החזק ביותר במפלגת השלטון, ולמקורבם של רבים מחברי הכנסת, שרי המפלגה ואף ראש הממשלה בינימין נתניהו. בשנת 2004, שימש ויצמן כעוזרו הפרלמנטרי של חבר הכנסת מיכאל רצון, וכשנתיים לאחר מכן המשיך לשמש כיועצו לאחר שמונה לתפקיד שר התעשייה, המסחר והתעסוקה. ב-2008 התמודד לראשות העיר מטעם מפלגת הליכוד, וב-2013 עשה זאת אחיו, רן, שהפסיד לראש העירייה המכהן אליהו זוהר. "אני שומע את האנשים ששואלים 'מה, שוב ויצמן?', אבל לא נפגע מזה, להיפך. אני חושב שזה כבוד גדול שאחי רן ויצמן ודודי חיים ויצמן עזבו ועוזבים את המקום הנוח בו הם נמצאים ומנסים לתרום מנסיונם וממרצם לטובת העיר. אני מברך כל צעיר שרוצה לתרום ולהשפיע לטובת קריית מלאכי".
ובכל זאת, התמודדת כבר בעבר. יש משהו ספציפי שתרצה לשנות הפעם?
"בהחלט. המצע שלי יהיה מוכן בשבוע הבא ויגיע לכל תושב עד הבית. הוא יכלול נקודות חשובות הטעונות שיפור בקריית מלאכי במגוון רחב של נושאים, למשל בנושא התאגיד או בנושא החניות. אני בטוח שהרבה תושבים יזדהו עם דעותיי".
ולמה שאותם תושבים יבחרו דווקא בך? הרי מרבית הסיעות הן סיעות "מרכז" בהגדרה, הנעות סביב אותו מצע.
"אנחנו לא מרכז אלא ימין, גם אם מדובר 'רק' בבחירות מקומיות. במשך שנים אני עוזר למשפחות שנופלות בין הכיסאות מול משרדי הממשלה ומול רשויות המדינה. שמישהו צריך להרים את הכפפה- אני זה ששם עבורם. לטעמי המשפחות הללו הן הבסיס שלנו, בנוסף למצביעי הליכוד ולכל החברים החשובים לדרך".
מרבית "מצביעי הליכוד" הללו לא נתנו את קולם לסיעה בבחירות האחרונות.
"נכון, ולכן חשוב מאוד שהפעם הליכוד יהיה חזק בקריית מלאכי. זה יעזור לנו מול משרדי הממשלה והשרים, להביא תקציבים שב-15 השנים האחרונות לא הצליחו להביא. אין לי ספק שבעזרת ה' אנחנו נצליח להביא מאות מיליוני שקלים לקריית מלאכי. אתם תראו איך צמרת הליכוד, כולל ראש הממשלה נתניהו יגיעו לעיר לפני הבחירות במטרה לחזק את הרשימה בראשה אני עומד. הם יבקשו מהציבור הרחב להצביע מחל למועצת העיר".
מדוע אתה חייב להיות חבר מועצה כדי להשיג את אותם תפקידים שאתה מדבר עליהם?
"בכדי שאוכל להיות "פול טיים ג'וב" אני צריך את התמיכה של התושבים. שאוכל להגיע באופן רשמי לקובעי המדיניות בממשלה ולראשי האגפים בשירות הציבורי ולדרוש את הטוב ביותר עבור קריית מלאכי. אני כל הזמן עושה את זה באופן פרטי, עוזר למשפחות ולאנשים קשיי יום. אזרחים פשוטים ומוכרים, תושבים חולים. כל יום אני מטפל במשפחה אחרת. אני גם תמיד עוזר ותומך לכל חבר מועצה או ראש עיר שפונה אליי לעזרה עבור תושבי העיר. אבל, וזו נקודה חשובה: כחבר מועצה הדרך שבה מסתכלים עליך היא אחרת".
הצלחה וכישלון?
"לא רואה כישלון. רק הצלחה, והצלחה היא להשיג בין שניים לשלושה מנדטים. בבחירות הארציות הליכוד מקבל כאן בעיר 42 אחוזים ואין סיבה שזה לא יבוא לידי ביטוי בבחירות המקומיות. הפוטנציאל של הליכוד בקריית מלאכי הוא בין ארבעה לחמישה מנדטים".
נשמע יומרני.
"לא יומרני בכלל. דוד גלעם הביא בבחירות האחרונות כמעט שני מנדטים, יוסי חדד הביא מנדט, בורוכוב בערך מנדט ורן ויצמן מנדט. כמה זה יחד? כולם קולות פוטנציאלים של הליכוד, ואני מקווה שכולם יחזרו להצביע מח"ל. אני יכול לומר בגאווה שהפעם יש איחוד מלא: ראשי העיר לשעבר משה שמעון שימי, ליאור קצב ויוסי חדד תומכים במועמדותי, חבר המועצה דוד גלעם, אלי ביטון וגבי אלוש ועוד. הליכוד מלוכד, ואני מקווה שכולם יחזרו להצביע מח"ל"

על דודו, חיים ויצמן: "שמח שרוצה לתרום לעיר ממרצו ומניסיונו"

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחירות 2018

שלומי מלכה הודיע סופית: "מתמודד ברשימה עצמאית למועצת העיר"

חבר המועצה והממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שלומי מלכה, הודיע על חזרתו לפוליטיקה המקומית והצהיר על ריצה למועצת העיר: "לא מבקש שכר או כבוד אלא רק להיות שליח ציבור נאמן. תנו לי את המנדט להיות הכח לתושבים"

פורסם

בתאריך

על ידי

חבר המועצה והממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שלמה מלכה, הודיע היום (רביעי) כי הוא חוזר לזירה הפוליטית המקומית.

בהודעה ששלח לתושבי העיר ציין מלכה כי לאחר התלבטויות וחשיבה ממושכת עם חבריו ובני משפחתו החליט לחזור לשליחות הציבורית, והודיע כאמור על התמודדות ברשימה עצמאית למועצה בבחירות הקרובות, שייערכו בסוף אוקטובר.

בהודעתו הזכיר מלכה כי עד לפני כשנתיים שימש כממונה על החינוך במשך שלוש שנים בהתנדבות מלאה, והוסיף כי בתקופה זו פעל נמרצות וזכה בסיפוק רב להיות אוזן ופה לכל תושב אשר פנה אליו. "אלו היו שלוש שנים מופלאות ומלאות הנאה. התייצבתי בכל יום ויום למתן מענים לכל המנהלים, הורים ותלמידים, גישרתי ולחמתי למענם מול הגופים הבירוקרטים", אמר מלכה, שציין כי במהלך אותה תקופה, וכן לאחריה, ההצלחות בתחום החינוך היו ניכרות בשטח. "אני זוקף זאת לצוותים החינוכיים בקריית מלאכי. אמנם הייתי רוח גבית ומשענת לכל הנדרש, אך את העבודה בפועל מול ילדינו המתוקים, הם פעלו ועשו", אמר מלכה.

במכתבו התייחס חבר המועצה לשעבר גם לשאלת עזיבתו את הזירה הציבורית, והסביר: "לצערי הרב חלק מחבריי לעירייה ראו את ההצלחות ואת האהדה שסבבה אותי. בכל מקום הרעיפו עליי תשבחות וזה צרם להם. בתמימותי חשבתי שאם אני גורם להצלחות בעיר, הם אמורים להיות מאושרים כמותי", אמר והוסיף: "למדתי על בשרי כי בפוליטיקה, לא באמת רואים את טובת העיר למול עינהם, אלא את טובתם האישית. הם זממו והמציאו שקר עלוב שהצריך אותי לפרוש".

"חבריי הפצירו בי: "אל תפרוש! אתה לא מחוייב, היו הסכמים אחרים שמבטלים דרישה זו. תפנה לעיתונות תגלה את התרמית וכו", כתב מלכה, "אך אני חונכתי בבית אשר תככים ומלחמות אינם מנת חלקי ולכן עזבתי את העירייה. לצערי השליחות שלי הופסקה. מהלכים שהובלתי נגדעו ואם הם היו יוצאים לפועל הרי שהיום היה הרבה יותר טוב", הסביר.

בסיום מכתבו ביקש חבר המועצה לשעבר את תמיכת הציבור, וכתב כי בשונה מאחרים- הוא לא מבקש שכר או כבוד: "אני יודע כי עבדות מנת חלקי בתפקיד הציבורי, אני מבקש להיות שליחכם הנאמן. בחזותי אני איש חרדי אך חרדי שקרית מלאכי טיפחה וגידלה, חרדי שלא בא עם דעות קדומות ולא בא לתת מענה לאוכלוסיה כזו ולא אחרת, חרדי שלא פוסל בשום מצב את האחר, ואת זה הוכחתי בשלוש שנות שליחותי".

"אני פוסל את הסקטוריאליות, קריית מלאכי הקטנה והחמימה הינה עיר אשר ניתן בכל הארץ והעולם ללמוד אחווה ונתינה מה היא, אני אפעל בכל כוחי לשמר ערכים אלה. ברגע זה מלב אל לב אני פונה אליכם תושבים יקרים, תנו לי את הכח להיות הנציג שלכם ולמענכם, תנו לי את המנדט להיות הכח לתושבים. יש בי ההשכלה, היכולת, הניסיון והיושרה להוביל למקום טוב ובטוח", סיכם מלכה, שאף רמז במשפט האחרון את מה שעשויה להיות סיסמת הבחירות שלו, "הכח לתושבים".

לחץ להמשך קריאה

בחירות 2018

דדון-סעדה: "פה בשביל השכונות והאימהות"

יומיים אחרי שנודע כי תצטרף לרשימת הצעירים של אליאור עמר, מירי דדון סעדה מבהירה בשביל מה היא נכנסת לפוליטיקה: "אף אחד לא דואג למצוקות של השכונות, לאימהות העובדות ולחד הוריות. אנחנו נדאג להם"

פורסם

בתאריך

על ידי

במוצאי שבת האחרון הודיע אליאור עמר, שיוביל בבחירות הקרובות רשימה חדשה למועצת העיר, כי המצטרפת הראשונה לרשימתו היא מירי דדון-סעדה. הצטרפותה של דדון-סעדה (39) עוררה תגובות חמות ונלהבות ברשת, עדות להיותה אדם אהוב מאוד בקרב ציבור התושבים בקריית מלאכי. כעת היא נערכת למסע הארוך בסופו היא מקווה להיות חברת מועצה.
"התלבטתי רבות בנושא והחלטתי שאני רוצה להיות במקום המשפיע הזה", אמרה דדון-סעדה ל"המקור". לדבריה, הנושאים המרכזיים בהם תרצה לעסוק הם תחום השכונות הוותיקות בעיר – ויצמן, קיבוץ גלויות והרצל – אשר צריכות לדבריה נציג אותנטי במועצת העיר שמכיר את צרכי השכונות ויפעל לקידום האינטרסים שלהן. דדון-סעדה, אם לחמישה המתגוררת בעצמה בשכונת קיבוץ גלויות, אמרה כי היא תבקש לפעול גם בתחום קידום הנשים, האימהות העובדות והאימהות החד הוריות, אשר לטענתה מתמודדות עם קשיים רבים שיש לטפל בהם על מנת לסייע להן לנהל חיי שגרה ככל משפחה.
"אני מרגישה ורואה שכיום אף אחד לא דואג למצוקות של השכונות, של האימהות העובדות ושל האימהות החד הוריות, אנחנו נהיה שם כדי לדאוג להם", אמרה. "נשים הן 50 אחוז מהאוכלוסייה אבל כמעט ולא מיוצגות כלל במועצת העיר בקריית מלאכי. אני מקווה שנשים נוספות יצטרפו למערכת הפוליטית", הוסיפה ואמרה בחיוך: "אנחנו גם מוסיפות שיקול דעת ויודעות להוריד אגו כשצריך, אז לפחות נאזן את הגברים במועצה".
בפייסבוק שלה כתבה דדון-סעדה כי היא התרגשה לקרוא את התגובות הרבות להתמודדותה למועצת העיר. "אני מודה לכל אחד ואחת מכם על העידוד, התמיכה, הפירגון והאהבה. זה לא מובן מאליו מבחינתי ואני מבטיחה שעוד אחזיר לכם על התמיכה. יש מסע ארוך וחשוב לפנינו ואני שמחה לקחת בו חלק. זה מסע שהסכמתי לצאת אליו כי אני מאמינה בו. כי אני מאמינה שהגיע הזמן שיהיה כוח נשי אמיתי במועצת העיר. למען הנשים והאימהות העובדות בכלל. למען האימהות החד-הוריות. למען השכונות האהובות שלנו שגדלנו בהן בקושי אבל בגאווה. למען הציבור כולו. אני באמת מאמינה שיחד נוכל להכניס דם חדש למועצת העיר ולעשות את העיר האהובה שלנו מקום טוב יותר כי אנחנו ראויים לזה. אני צריכה אתכם איתי ומבקשת את עזרתכם במשימה הזאת".

לחץ להמשך קריאה

בחירות 2018

בלחייב הודיע: "מפוצץ את האיחוד בקהילה הבוכרית"

המועמד שסיים במקום השני בפריימריז ההיסטוריים מתנתק מהרשימה המאוחדת שלושה שבועות בלבד אחרי שהוקמה- ומטיח האשמות קשות בפני מי שהיו יריביו במירוץ: "היו פה אי סדרים, שכונה. הביאו מצביעים מחוץ לעיר ואמרו שהם מכירים אותם ועשו איתי הסכם שאם אני עוזב את האיחוד עליי לשלם 5000 ש"ח. שילכו לתרומה, אני לא ממשיך איתם", אמר. הסיעה בתגובה: "הטענות מופרכות. מר בלחייב אף פעם לא רץ עם הבוכרים"

פורסם

בתאריך

על ידי

איחוד לשם פיצול: המועמד למועצת העיר מטעם סיעת "מאמינים" בבחירות האחרונות ומי שסיים במקום השני בפריימריז של הקהילה הבוכרית בעיר, רפי בלחייב, הודיע השבוע בשיחה עם "המקור" כי הוא מכריז על ביטול הסכם האיחוד בקהילה הבוכרית.
בלחייב, שסיים כאמור שני אחרי המועמד שניצח בהתמודדות, מוטי יעקובוב, שטח טענות קשות בדבר אי סדרים ואף זיופים לכאורה במהלך יום הבוחר של הקהילה הבוכרית, שנערך לפני כשלושה שבועות בבית הכנסת המרכזי של העדה הבוכרית בעיר, "חבסוב" שבשכונת חב"ד. "הבחירות הללו לא היו הוגנות", אמר בלחייב השבוע ל"המקור", והוסיף: "הצעתי להביא גורמים מבחוץ שיפקחו על הנעשה בתוך הקלפי, אבל מה קרה בפועל? בני המשפחה של המועמד היו בפנים. אחרי הבחירות גם ביקשתי תעודות זהות כדי לראות מי הצביע- אבל התנערו ממני בטענה שחלק הגיעו בלי תעודות זהות".
לטענתו של בלחייב, הוא הבחין בנעשה כבר בזמן אמת- ביום הבחירות- אך לא רצה להקים מהומה על מנת לכבד את מי שטרח והגיע להצביע, "אומרים שהיה ועד של הבוכרים שהכריז על הבחירות. על איזה ועד מדברים? לקחו כמה בחורים צעירים ועשו מהם ועד. לא חבסוב היו שם, לא סימנטוב ולא מיכאלוב מקיבוץ גלויות. כולם ראו איך זה התנהל. ההצבעה לא הייתה כשרה. אנשים שלא הכרנו אותם הגיעו להצביע. רוסים, אשכנזים. אף אחד לא מכיר אותם. אמרו לי שזה חתן של ההוא, וזו כלה של ההיא. הכל לוקשים. לקחו ממני צ'ק ערבון על מנת שלא אפוצץ את האיחוד עם קנס של 5000 שקל. אמרתי להם שאני מוכן לשלם את הסכום הזה. זה צדקה, תרומה. לא אלך איתם".
לגבי המשך דרכו בזירה הפוליטית הוסיף בלחייב: "כל הקהילה מבקשת ממני להקים מפלגה ושהם ירוצו איתי. היו לי 250 קולות כשרים למהדרין ועוד כמה מאות שהלכו למועמדים אחרים. אני אייצג את הבוכרים מהצד שלי. אם כולם היו הולכים איתי יד ביד הייתי יכול לתרום הרבה יותר לקהילה ולהיות יד ימינו של ראש העירייה הנבחר. יש הרבה כיוונים אבל אני בכל מקרה מתכוון לרוץ למועצה. הבוכרים יבואו איתי כי יודעים שאני איש עשייה ואדם ישר".
שאלות רטוריות
גורמים פוליטיים שונים בקהילה הבוכרית פנו בשבועות האחרונים למערכת "המקור" והדגישו כי חרף הניסיון לשדר אחדות כלפי חוץ- מדובר באחיזת עיניים הבאה לידי ביטוי במערכות הבחירות האחרונות, "הקהילה הבוכרית תמיד הייתה חלק מרשימת חב"ד למועצת העיר", אמר השבוע גורם פוליטי מוכר בקהילה. "האיחוד הזה התפרק מתישהו לפני כמה עשרות שנים כאשר בוריס בורוכוב התמודד ברשימה נפרדת והקהילה הלכה אחריו, אך ברגע שהוא רץ יחד עם יוסי סולימני בבחירות האחרונות המצב שב לדמותו".
גורם נוסף, הנמנה בין תומכיו של המועמד למועצת העיר רפי בלחייב, ציין השבוע כי מי שייצג את הקהילה בקדנציה האחרונה היה דווקא משה מלאייב, שבחר משום מה לא להתמודד בפריימריז המתוקשרים שנערכו לפני פחות מחודש, "מישהו יודע למה מלאייב לא התמודד? הוא הרי חבר מועצה מכהן. לטעמי היה פה ניצול ציני של צרכי הקהילה ממניעים אישיים. ישנם חמישה גבאים בוכרים בקריית מלאכי שלא יזמו בכלל את הפריימריז האלה. הם הובלו ולא הובילו. מישהו יודע היכן מחשב הבחירות? התוכנה? איך אפשר לדעת מי הצביע והאם הבחירות היו ניטרליות? אין דרך לברר את כל אלה", אמר והוסיף: "המתמודדים בפריימריז הם אנשים שהיו יכולים לתרום המון לקהילה- אבל הם מנותקים ממנה כבר 15 שנים. יתרה מכך, מהם האינטרסים הקהילתיים המוזנחים עליהם הם מדברים? אף אחד לא יכול לומר".
משה מלאייב, המכהן כחבר מועצה מטעם חב"ד, התייחס למידע המובא בכתבה ואמר: "באופן אישי אני מברך כל אחד שחושב שהוא יכול לתרום ונכנס לפוליטיקה. ההתנהלות אכן הייתה נראית לי מוזרה ואף אחד לא שיתף אותי בנעשה. גם אם היו מציעים לי לא הייתי מסכים להיות חלק מזה כי באופן אישי אני מסכים להיות בפוליטיקה רק תחת המטריה של חב"ד. אם יתאפשר לי ארוץ גם בבחירות הקרובות ברשימת מאמינים. שיתוף הפעולה הניב פירות טובים מאוד ואני יכול להעיד שבהרבה מקומות בארץ התעניינו בחיבור שנוצר תחת מאמינים. האינטרס של כל תושבי העיר נוצלו תחת הרשימה הזאת. עם זאת, אם יגידו לי בקהילה שהם רוצים שמוטי יעקובוב ירוץ עם חב"ד במקומי אני מפנה את מקומי. האינטרס הציבורי אצלי קודם לאינטרס האישי".
מוטי יעקובוב, שסיים במקום הראשון בפריימריז, הפנה אותנו לדוברות המפלגה- שם אמרו כי: "הטענות מופרכות. היו מחשבים וכולם צילמו תעודות זהות. כל מי שבחר עשה זאת עם תעודת זהות וכל האנשים שהגיעו הם מקריית מלאכי. הנציגים של בלחייב היו בקלפי כולל הוא עצמו וכל מי שעבד עבורו. מר בלחייב לא מקבל את הכרעת הבוחר שקבעה כי הוא המפסיד, מה גם שחשוב לציין שהוא אף פעם לא הלך עם הבוכרים. עשינו פריימריז והכרזנו שלא משנה מה קורה או מי נבחר כולם הולכים אחריו על מנת ללכת את העדה ואת קולות הבוחרים שלה. גם לפני שפתחנו את הקלפיות ישבנו יחד ואמרנו שיהיה לכולם בהצלחה. יתרה מכך, אחרי התוצאות מר בלחייב בירך את כל המתמודדים. לגבי אי התמודדותו של מר מלאייב, הרי שהכרזנו בכל בתי הכנסת ובפני כל האנשים שמתקיימים פריימריז בקרב הקהילה וכל אדם עשה את בחירתו האישית. אנחנו מחוזקים מאוד מכמות האנשים שהגיעו ומרוצים מהבחירה. נלך חזק עד הסוף במירוץ למועצה".

בלחייב. יצליח להיכנס למועצה?

לחץ להמשך קריאה