צור עימנו קשר

בחירות 2018

"שלטי ויצמן- בניגוד לחוק"

תומכיו של ראש העירייה אליהו זוהר זועמים על התנהלותו של חיים ויצמן: "מרבית השלטים נתלו על מוסדות ציבור". ממטהו של ויצמן נמסר: "מבינים את הלחץ"

פורסם

בתאריך

תומכיו של ראש העירייה אליהו זוהר פנו בימים האחרונים למערכת "המקור" וטענו כי פעיליו של המועמד לראשות העירייה המתמודד מול זוהר, חיים ויצמן, עושים שימוש במבנים ציבוריים ותולים עליהם את שלטי הבחירות של ויצמן.
לטענתם, בסרטון שהעלה המועמד לראשות העירייה אל דף הפייסבוק שלו נראים שלטי תמיכה רבים על גדרות של בתי ספר, חצרות בניינים ומבני ציבור שונים- חלקם במקומות מרכזיים הנמצאים בבנייה. "לפני כמה שבועות היה קל לבוא בטענות על שלטי התמיכה הרבים של אליהו זוהר שנתלו ברחבי העיר, אבל כעת, שזה קורה במגרש שלך, כנראה שאין כל כך מה לומר", אמרו השבוע חלק מתומכיו של ראש העירייה זוהר, שהוסיפו כי מרבית השלטים של המועמד לראשות העירייה נתלו בניגוד לחוק, "אנחנו רואים את זה בכל פינה בעיר. יכול להיות שאין יותר מידי תושבים המעוניינים לתלות את השלט של חיים על ביתם הפרטי, אבל אין זה אומר שהפעילים שלו צריכים להשתמש בשל כך בשטחים ציבוריים. מי שרוצה להבחין בכך בעצמו יכול להיכנס לדף הפייסבוק הפרטי של חיים ולראות על מה אנחנו מדברים", סיכמו שם.
ממטהו של המועמד לראשות העירייה, סא"ל במיל' חיים ויצמן, נמסר בתגובה: "אנו מבינים את הלחץ במחנה אליהו זוהר, ומודים על המעקב ההדוק אחרי שלטי חיים ויצמן שכולם נתלו כחוק".

עם פרסום הכתבה בגיליון המודפס שלנו הועלו טענות גם כנגד פעיליה של סיעת "צעירים2018", בראשותו של אליאור עמר. "התומכים שלו באים בטענות לפעילים של ראש העירייה, אבל בפועל ישנם גם שלטים שלו שתלויים על שטחים אסורים", אמרו שם.

ממטה צעירים2018 נמסר בתגובה: "מבדיקה שערכנו מדובר בשלט אחד בלבד ואנו נפעל להסירו. בהזדמנות זו אנו קוראים לעירייה לפעול לאלתר נגד תליית שלטים בלתי חוקית בעיר".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.