צור עימנו קשר

בחירות 2018

שלומי מלכה הודיע: לא אתמודד לראשות העיר

חבר המועצה והממונה על החינוך לשעבר, שלומי מלכה, הודיע השבוע בעיתון החרדי 'יום-יום' כי אופציית הריצה לראשות העיר ירדה מהפרק, זאת ככל הנראה כחלק מתמיכתם של סיעות החרדים בראש העירייה המכהן, אליהו זוהר. טרם ברור האם מלכה יתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות

פורסם

בתאריך

חבר המועצה לשעבר, שלומי מלכה, הודיע השבוע בשיחה שקיים עם העיתון החרדי 'יום-יום' כי הוא זונח את אופציית הריצה לראשות העיר, ומותיר על השולחן את אופציית הריצה למועצת העיר בלבד.

על פי גורמים שונים, מלכה, שעשוי היה להיות המועמד החרדי הראשון שמעמיד עצמו לראשות העיר קריית מלאכי, בדק לאחרונה את אופציית התמיכה מצידם של אנשי הסיעות החרדיות בעיר, חב"ד וש"ס, אך משמצא כי אלו ימשיכו לתמוך בראש העירייה זוהר גם בבחירות הקרובות- בחר להסיר את מועמדותו ולבחון ריצה למועצת העיר בלבד.

במהלך הקדנציה האחרונה שימש מלכה כחבר מועצה מטעם סיעת 'מאמינים', המורכבת מאנשי חב"ד וש"ס, ואף כיהן כממונה על החינוך מטעם ראש העירייה, אליהו זוהר. בתום שנתיים וחצי של כהונה, ובהתאם להסכם שנחתם בטרם הבחירות האחרונות, התפטר מלכה מתפקידיו השונים במועצת העיר, אולם עשה זאת בטונים צורמים לאחר שמקרוביו טענו כי "יש כנראה גורמים פוליטיים שלא מעוניינים ששלומי ימשיך בכהונתו כחבר מועצה, וסיבותיהם עימם".

בשיחה שקיים הבוקר עם "המקור" אישר תחילה מלכה כי הוא לא יתמודד לראשות העירייה, אך סירב להתייחס לפרטים מעבר לכך.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.