צור עימנו קשר

חדשות

שכונת כרמי הנדיב מתרחבת: עשרה בניינים חדשים ייבנו

פורסם

בתאריך

החברה היזמית הודיעה כי חתמה על הסכם לבניית 485 יחידות דיור נוספות בשכונה, נוסף על ה-200 שבנייתן כבר הסתיימה וצפויות להתאכלס בקרוב. בשלב ראשון ייבנו ארבעה בניינים של 13 קומות, בתוך כשנתיים תחל בנייתם של שישה בניינים נוספים

חברת "י. שטרן" תבצע את עבודות הבנייה של 10 בניינים חדשים בשכונת "כרמי הנדיב" החדשה. הבניינים יכללו 485 יחידות דיור בסך הכל ובנייתם תימשך כחמש שנים, כאשר העבודות לבניית שני המבנים הראשונים כבר החלו, והן צפויות להימשך כשנתיים.
החברה המקימה את פרוייקט "כרמי הנדיב", נחלת אש"ר, בחרה בחברת "שטרן" לביצוע שלב ב' בשכונה בעלות של 330 מיליון שקלים בסך הכל. חברת "שטרן" נחשבת לאחת מחברות הבנייה המובילות בישראל, ובמסגרת הפרוייקט החדש היא תמחרה את עלות הבנייה המשוערת של יחידת דיור בכ-680 אלף שקל. על פי ההערכות, עם סיום הבנייה תהיה עלות דירה ממוצעת לצרכן למעלה ממיליון שקלים, לכל הפחות.
ביצוע שלב ב' של הפרוייקט יימשך חמש שנים לפחות, כאשר בשלב ראשון החלו כבר השבוע ההכנות לבניית שני בניינים ראשונים ובהם 100 יחידות דיור. בתוך חודשים ספורים, כך לפי הודעת החברה, תחל בנייה של 4 בניינים נוספים בהם כ-200 יחידות דיור נוספות, ולקראת שנת 2019 יחלו עבודות הבנייה של ארבעה בניינים נוספים, שישלימו את שלב ב' של הפרוייקט. שני הבניינים הראשונים שבנייתם החלה השבוע יהיו בגובה 13 קומות עם חנייה עילית על פני הקרקע. בכך הם יהפכו לבניינים הגבוהים בעיר, כאשר עד כה הבניינים הגבוהים ביותר היו בני 9 קומות בלבד – במסגרת פרוייקט "לב הפארק" השנוי במחלוקת. הבניינים הנוספים שייבנו בהמשך במסגרת החוזה החדש בין חברת "שטרן" לנחלת אש"ר יכללו גם חנייה תת קרקעית, והם יהיו בני 14 קומות.
בחברת "שטרן" אמרו השבוע כי בניית הבניינים תעשה בשיטת הכל כלול, ותכלול בנייה, עבודות גמר, פיתוח סביבת הבניינים והוצאת טפסי אכלוס – עד למסירת המפתח לדיירים שירכשו דירה בפרוייקט. את עבודות האדריכלות למבנים ביצע משרד האדריכלים טיטו, וחברת סקרלט מהנדסים ביצעה את תכנון שלד המבנים.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.