צור עימנו קשר

חדשות

שי סבן הודיע: "עוזב את תפקידי כיו"ר ועד הסוחרים"

איש המחשבים המקומי, שהחל לשמש כיו"ר הוועד של הסוחרים המקומיים לפני כשבע שנים, הודיע היום (ראשון) כי החליט לסיים את תפקידו מפאת חוסר זמן. "המרכז צפוי לעבור שינויים לטובה בזמן הקרוב, וזה הזמן להגיד תודה לחברים ולהתקדם הלאה", כתב סבן בקבוצת הוואטצאפ של הסוחרים. בתקופה הקרובה צפויה למלא את מקומו אורלי מבית חוה, ולאחר מכן יוחלט האם לקיים בחירות לראשות הוועד

פורסם

בתאריך

שי סבן, איש המחשבים המקומי ומי שכיהן כיו"ר ועד הסוחרים של המרכז המסחרי המקומי, הודיע היום (ראשון) על סיום תפקידו לאחר שבע שנים התפקיד.

בהודעת וואטצאפ ששיגר לחבריו, בעלי העסקים האחרים, הסביר סבן את הסיבה בגינה הוא עוזב את תפקידו- וציין כי ההחלטה נפלה לאחר שנים רבות בהן הוועד רשם הישגים וחווה אכזבות. "לשמחתי העסק שלי גדל, וזכינו בכמה מכרזים גדולים לאחזקת מחשבים", כתב סבן, והוסיף: "יחד עם המשפחה והלימודים אני לא מצליח למצוא זמן פנוי לשום דבר אחר, ועל כן אני מודיע על סיום תפקידי".

עוד ציין כי במהלך שנותיו כיו"ר הוועד עזר איש המחשבים לכל מי שרק ביקש (בהתנדבות מלאה), ושיבח את פועלה של אורלי לוי מבית חוה- שעשויה להחליף את סבן בתפקיד היו"ר בשבועות הקרובים. "בשנים האחרונות אורלי היקרה נכנסה לתמונה, ועל חשבון זמנה הפנוי מילאה תפקיד חשוב בקשר עם הראשות ובכלל. אני מודה לה על כך מאוד", אמר סבן, שהתייחס גם לשינוי שעתיד לעבור המרכז המסחרי בעיר. "המרכז בזמן הקרוב הולך לעבור שינויים לטובה, וזה הזמן להגיד תודה לחברים ולהתקדם הלאה. אמשיך לסייע ככל שאצטרך בכל נושא במסגרת היכולת. כרגע אני מרגיש שאין לי יכולת להיות ב-100 אחוז למענכם, ואני מודה על הזכות ומאחל לכולם אהבה והצלחה, ופרנסה טובה".

בשיחה שקיים עם "המקור" ציין סבן כי הוא מכהן בתפקיד עוד מתקופת כהונתו של מוטי מלכה- אז החתים 300 בעלי עסקים מקומיים שתמכו במינויו לראשות ועד הסוחרים. "היו לנו כמה הישגים חשובים, בהם כל נושא החניה שעשינו וקידמנו. לדעתי זה היה הישג אדיר למרות שאני חושב שצריך לעשות שם כמה שינויים", אמר סבן, שהזכיר גם את פתיחת החנייה בבית הספר אחים לטובת הציבור. "בסך הכל עזרנו לעשרות בעלי עסקים בבעיות היומיום, ובהן מחלוקות מול העירייה בנושאי ארנונה, גבייה והמים. קיימנו גם עשרות ישיבות מולי ראשי ערים. כעת אני מקווה שהמרכז הולך לכיוון חיובי של מהפך בתשתיות ובנראות, ואני חושב שהגיע הזמן להתקדם", סיכם.

כעת, כאמור, צפויה אורלי לוי מבית חוה לשמש כצינור המקשר בין הסוחרים לגורמים השונים- זאת עד אשר יחליטו בוועד הסוחרים האם לקיים בחירות למינוי יו"ר חדש לתפקיד.

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    25/11/2018 ב 15:22

    הוא ידע שעכשיו אליאור ידרוש לדעת איך מנהלים משא ומתן על דרישות הסוחרים עם מי שנותן שרותי אחזקת מחשבים לעירייה.רק בגלל זה הוא התפטר.

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    25/11/2018 ב 15:13

    הוא קיבל הוראה להתפטר לפני שיאלץ לענות על מספר שאלות הנוגעות להחלטות שקיבל עם ראש העיר. בזמן היותו יושב ראש וועד הסוחרים.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.