צור עימנו קשר

בחירות 2018

שטיינר שובר שתיקה: "העיר זקוקה לשינוי תפיסתי ותודעתי"

סגן ראש העירייה, שיוצב במקום השני ברשימתו של חיים ויצמן, מסיר את החסמים ומסביר מדוע החליט לתמוך במועמדותו של סמח"ט גבעתי לשעבר במירוץ לראשות העיר. "חיים הוא אדם שפיו ולבו שווים. העיר זקוקה לשינוי תפיסתי ותודעתי. הוא האיש הנכון לעשות זאת"

פורסם

בתאריך

חודש ויומיים לבחירות המקומיות בקריית מלאכי- והחידה הכי גדולה שעמדה עד כה מיותמת מפיתרון נפתרה הערב: סגן ראש העיר, חיים שטיינר, הודיע על תמיכה בסא"ל (במיל') חיים ויצמן ואף הוצב במקום השני ברשימתו למועצת העיר. כעת, בשיחה ראשונה מאז השתיקה שגזר על עצמו בשבועות האחרונים, מסביר שטיינר את המהלך הדרמטי שנחשב בעיני רבים לשובר שוויון במאבק על ראשות העירייה- בו נותר ויצמן כמועמד יחיד מול ראש העירייה אליהו זוהר. "העיר זקוקה לשינוי תפיסתי ותודעתי, וחייבת לממש את הפוטנציאל שלה. חיים ויצמן הוא בהחלט האיש שיעשה זאת, ועל כן אני תומך בו לראשות העיר למען עתיד טוב יותר לכולנו", אמר הערב (חמישי) שטיינר.

בשבועות האחרונים הלכה והתארכה מגמת התומכים בחיים ויצמן, אולם הצבתו של חיים שטיינר כמספר 2 ברשימתו הינה משמעותית מאוד לכל הדעות ומהווה מעין מפץ פוליטי מקומי. שטיינר, דמות אהודה מאוד בשכונת חב"ד וסגן ראש העירייה בעשר השנים האחרונות, ייאלץ לראשונה בחייו להתמודד ברשימה שאינה של הנחל'ה. "טובתה של קריית מלאכי והעתיד שלה טמונים בהובלתה על ידי אנשים אכפתיים ונמרצים", מסביר שטיינר, "אני רואה בסא"ל חיים ויצמן איש ישר, אדם שפיו ולבו שווים. היכולת שלו לאגד סביבו מחנה שלם, מכל קצוות הקשת הפוליטית, הופכת אותו למנהיג אמיתי שיוביל את קריית מלאכי למקום שיהיה טוב יותר לגור בו".

שטיינר סיפר עוד כי "ההחלטה לא הייתה פשוטה עבורי, אבל בסופו של תהליך אני חושב על טובתה של העיר כולה. חיים ויצמן הוא בהחלט האיש שיוביל את קריית מלאכי קדימה, ועל כן אני תומך בו לראשות העיר למען עתיד טוב יותר לכולנו, ולמען אחדות קריית מלאכי ומנהיגות מובילה".

ויצמן עצמו, שזוכה לאחרונה לתמיכה רחבה מסיעות רבות ומגורמים משפיעים מאוד הן בזירה הפוליטית והן בתחומים השונים בעיר, אמר כי "חיים שטיינר הוא אדם משכמו ומעלה, איש ציבור ברמ"ח איבריו ועל כך יעידו לא רק בשכונת חב"ד. חשובה לנו האחדות של העיר, שהלכה לאיבוד בשנים האחרונות, ולכן יצרנו מרקם מנהיגותי חברתי, עם רעיונות חדשים ורצון אמיתי לתרום למען העיר. שטיינר הוכיח שהעיר חשובה לו והצטרף, ואני קורא לכל מי שהעיר חשובה לו לנהוג כמוהו".

כידוע, קודם לשטיינר הביעו תמיכה בחיים ויצמן לראשות העיר סיעת התקווה לעידן חדש של עדת יוצאי אתיופיה בראשות שי סיום, צעירים2018 בהנהגת אליאור עמר, הליכוד בראשות נדב ויצמן, נציג העדה הבוכרית הרב רפאל בלחייב ודוד לנקרי, שהסיר את מועמדותו לראשות העיר. במטהו של ויצמן אמרו כי גורמים נוספים צפויים להצטרף לסא"ל ויצמן- ובהם גם כאלה ממחנה ראש העיר או אחרים שכבר הביעו תמיכה בללו אך שינו את דעתם.

לחץ להמשך קריאה
8 תגובות

8 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  04/10/2018 ב 08:35

  שטיינר צעק בפה פעור.העיר זקוקה לשינוי ולשינוי קוראים חיים ויצמן.כן משכורת. לא משכורת סגנו של ללו חוזר ואומר צריך להעביר את ללו אנשיו ועוזריו לבויידם הפוליטי.ולעניין הבוכרים את מי אתם בכלל מעניינים .

 2. גילי

  30/09/2018 ב 08:47

  לא סתם ללו בלחץ. הוא יודע שבחב"ד מחפשים לו מחליף

 3. ש

  28/09/2018 ב 09:38

  בלחייב אינו נציג העדה הבוכרית, נא לדייק בפרטים. חבל שאתם מטעים את הציבור.
  נציג העדה הנבחר הוא מוטי יעקובוב, מספר 3 ברשימת המאמינים.
  בלחייב סתם בוכרי שלא יודע להפסיד בכבוד.

  • ממתי קיבלתם בלעדיות על הקהילה הבוכרית?

   28/09/2018 ב 10:19

   בלחייב הוא הנציג של העדה הבוכרית ברשימה. יש לכם טאבו על ההגדרה הזאת? מפחדים מהתרסקות,לא נורא
   יעקובוב עוד יעשה גם לכם קטע אל תדאגו

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  28/09/2018 ב 07:58

  ‏עוד אחד שלמד לדבר העיר זקוקה לשינוי ‏מה קרה ללו לא נתן לך את המקום השני ‏אתה עוד שחקן ‏אתה הולך הבית ‏אתה פשוט אוכל חינם תחפש מקום אחר כי את המערכת הפוליטית שלך אתה סיימת להתראותתתתתתת

 5. חבדניק מושתק

  28/09/2018 ב 00:43

  בהצלחה

 6. מזכיר של

  27/09/2018 ב 21:59

  העיר זקוקה לחיים
  ובחרת בחיים

  • סנדי

   27/09/2018 ב 22:17

   חיים אין עליך משוגעים עליך אתה אישיות מדהימה מי יתן וכל עיר תקבל חיים שטיינר במתנה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.