צור עימנו קשר

חדשות

שטח הפקר

מקום במרכז המסחרי שהיה בעבר חנות ונפרץ הפך למקום אחסון של חפצים שונים, ולמפגע בעיני בעלי העסקים בסביבה

פורסם

בתאריך

כיצד הפך כוך קטן בלב המרכז המסחרי המקומי למחסן מאולתר לאחסון רהיטים, ברזל, חפצי עץ וציוד נוסף? זוהי השאלה שרבים מבעלי העסקים שואלים את עצמם לאחרונה – ותוהים היכן תפקידה של מחלקת הפיקוח העירונית בטיפול בנושא, שהפך בשבועות האחרונים לשיחת היום בקרב הסוחרים.

במרכז המסחרי שבסמוך לרחבת העירייה, בסמוך לחנייה על רחוב בן גוריון, בין חנויות טיפוח, בגדים ומזון, ממוקם מה שהיה בעבר חלק מחנות שנסגרה ושטחה נפרץ והפך הפקר. בעלי העסקים מדווחים כי אין למקום בעלים מוסדר, וכי בכל מקרה מדובר באיזור פתוח שאינו מגודר, ועל כן הגישה אליו אפשרית לכל מי שחפץ בכך. בזמן הזה, מדווחים הסוחרים, מנצלים גורמים שונים את העדרה של אכיפה ראויה, וניצלו את השטח לאחסון של חפצים שונים. "זה כמו מזבלה עירונית קטנה, ממש בתוך המרכז המסחרי", אמר אחד מבעלי הסוחרים השבוע בשיחה עם "המקור". לדבריו, המקום הפך לכתובת עבור עוברים ושבים המבקשים לעשות את צרכיהם בסמוך אליו ובתוכו, ופניות למוקד העירוני בתקווה כי מחלקת הפיקוח תפעל על מנת להסיר את המפגע – עלו עד כה בתוהו.

"אמנם מדובר בשטח פרטי, אבל לא יכול להיות שמפגע תברואתי וחזותי בלב ליבו של המרכז לא יזכה לטיפול כמו שהיה אמור לקרות בכל עיר מתוקנת", סיכם אחד מבעלי העסקים בסביבה.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.