צור עימנו קשר

בחירות 2018

שאול שיטרית יוצב במקום ה-4 ברשימת המאמינים

סיעת 'מאמינים' ממשיכה להתחמש: אחרי הצבתו של עו"ד מזרחי במקום הראשון ברשימה והצטרפותו של משה מיכאלוב למקום השלישי כנציג העדה הבוכרית- הודיעו הערב (שלישי) ראשי הסיעה על צירופו של שאול שטרית למקום הרביעי. "אנו מקבלים תמיכה אדירה מהשטח. שמח על צירופו של שיטרית", אמר סגן ראש העירייה מישל טפירו

פורסם

בתאריך

ברשימת המאמינים ממשיכים להתחמש ולנסות להציג רשימה הפונה למרבית גווני האוכלוסיה בעיר.

הערב (שלישי), ולאחר צירופו של נציג הקהילה הבוכרית משה מיכאלוב, הוחלט להציב את שאול שטרית כנציג האברכים ובני התורה.

שטרית (51) נשוי ואב ל-3, נולד בקרית מלאכי וגדל בצריפים שמוקמו בשכונת בר יהודה. הוא למד במקיף דתי (כיום אמי"ת) עד סיום כיתה י"ב ולאחר מכן התגייס לצה"ל. בשנות ה-20 לחייו התקרב ליהדות דרך הרב יאשיהו פינטו שליט"א שקרב אותו אליו. כיום נחשב שטרית לנאמן ביתו של הרב יאשיהו פינטו ואף מוערך מאוד על ידי אביו, רב הערים אשדוד וקרית מלאכי הרב חיים פינטו שליט"א.

שטרית מוכר ברחבי קרית מלאכי ואף באשדוד כמי שמסייע למשפחות מעוטות יכולת, מקפיד ללמוד חצי יום בכולל החיד"א בראשותו של הרב אברהם תורתי ונחשב למוערך מאוד בקרב בני התורה והאברכים. בשנים האחרונות יזם כולל ביום שישי ללימוד ספרו של רבי חיים בן עטר- "אור החיים" אליו מגיעים אברכים מכל רחבי העיר.

סגן ראש העיר ויו"ר רשימת ש"ס קרית מלאכי, מישל טפירו, התייחס להצטרפותו של שיטרית ואמר: "אני שמח לצרף לשורותינו את ר' שאול שטרית פעיל ציבור ואיש עשייה כנציג האברכים ובני התורה. אנו מרחיבים את כוחנו ומקבלים תמיכה אדירה מהשטח".

שטרית עצמו אמר: "כולי תקווה כי אהיה שליח נאמן עבור הציבור הכללי וציבור האברכים. נעתרתי לבקשה להשתלב ברשימה מפאת כבודי למרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל ואני קורא לבני התורה להירתם למען הצלחת רשימת המאמינים- ש"ס ובעזרת השם נעשה ונצליח".

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    13/09/2018 ב 09:43

    היום בגלי צהל התראיין נכדו של הרב עובדיה .הרב יונתן יוסף באומרו. אריה דרעי העומד בראש תנועת ש"ס. הוא רמאי גנב אשר הוליך את הרב שולל בהסכם אוסלו.קרית מלאכי תראה ותתקבל טוב יותר ללא כוח למפלגת שס.

  2. אאא

    11/09/2018 ב 21:19

    אני מאמין. שהרשימה לא תעבור את השתי מנדטים. לחרד את העיר אתם רוצים. זו מטרתכם ואתם מרחיקים את המסורתיים. חבלז

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.