צור עימנו קשר

בחירות 2018

רעידת אדמה פוליטית: שטיינר מצטרף לחיים ויצמן

דרמה של ממש במערכת הבחירות 2018: סגן ראש העירייה מטעם חב"ד יתמוך במועמדותו של סא"ל במיל' חיים ויצמן לראשות העיר, ויוצב במקום השני ברשימתו

פורסם

בתאריך

עכשיו זה רשמי וסופי: סגן ראש העירייה ואיש חב"ד, חיים שטיינר, מצטרף למועמד לראשות העיר סא"ל במיל' חיים ויצמן. שטיינר יתמוך במועמדותו של ויצמן, ויוצב במקום השני ברשימתו. מדובר ברעידת אדמה פוליטית, שכן הדבר מהווה פיצול של שכונת חב"ד, הנחשבת כיום למקור כוחו העיקרי של ראש העיר אליהו זוהר.

שטיינר – המשמש מזה כעשר שנים סגן ראש העירייה – ניהל בשבועות האחרונים מגעים עם ויצמן, אותו הוא מעריך מאוד באופן אישי ומקצועי. בימים האחרונים חתמו השניים על הסכם שיתוף הפעולה ביניהם, שקבע כי שטיינר יחבור לוויצמן ויוצב שני ברשימה, מיד אחרי ויצמן. שטיינר הודח לפני כחודש מראשות סיעת "מאמינים" במועצת העיר, וזאת לאחר שוועד חב"ד החליט להחליפו בנציג אחר של השכונה, בצלאל מזרחי. הדבר התקבל במורת רוח גדולה בקרב רבים בשכונת החסידית, שראו בשטיינר את נציגם הנאמן.

מדובר בחיזוק דרמטי מאוד עבור חיים ויצמן, שכבר קיבל בשבועות האחרונים את תמיכתם של כמה סיעות ומפלגות, בראשם הקהילה האתיופית הנחשבת לכוח האלקטורלי הגדול והמשמעותי ביותר בעיר. כיום תומכים בסא"ל ויצמן – בנוסף לקהילה האתיופית – גם סיעות הליכוד, צעירים 2018 וכן בכיר הקהילה הבוכרית רפאל בלחייב. לעומת זאת, זוהר קיבל עד כה את תמיכתם הפומבית של יוסי סולימני, בבר אזולאי וככל הנראה גם סיעת 'מאמינים'- אם כי הכרזה רשמית טרם נשמעה בנושא.

בסביבתו של שטיינר אומרים כי הוא זוכה לתמיכה רבה בקרב הציבור החב"די למרות מכתב חריף של הרב ירוסלבסקי נגדו, וכי הוא מאמין כי רבים מאנשי השכונה יצביעו בפתק הצהוב לראשות העיר לחיים ויצמן וכי גם סיעתו של ויצמן, 'קריית מלאכי אחרת', תתחזק בעקבות צירופו.

במקום השלישי תוצב ציונה אוחנה, המורה המיתולוגית, מיד אחריה אשת המכירות יעל בן חיון, במקום החמישי יוצב יאיר יצחק, חבר ועד הורי בית הספר הראל ובמקום השישי שמואל לוי, חבר המועצה הדתית לשעבר.
לחץ להמשך קריאה
9 תגובות

9 Comments

 1. לוחם

  28/09/2018 ב 08:30

  לוחם בגבעתי
  כשכוח צריך להתקדם ולהסתער גורם ההפתעה מאוד חשוב. חלק מהלוחמים מתמקמים ברתק ויורים לכיון המטרה.
  חלק מתפתצלים ל3חוליות ומתחילים לדלג ממסתור אחד לשני עד לקוי הסתערות.
  שם הרתק נותן מכת אש רצינית ואז החברה מסתערים כאשר המפקד ראשון צועק קדימה להסתער ורץ ראשון.
  גורם ההפתעה מאוד חשוב במתקפה חזיתית.
  מה שרציתי להגיד כאשר אתה אינסטלטור גובניק שמפעיל ממטרות בצבא אל תהייה מופתע כאשר סגן אלוף בחטיבה לוחמת מאגף אותך משני צדדים ומסתער כלייך חזיתית.

 2. משתמש אנונימי

  27/09/2018 ב 23:29

  אני אתן דוגמא על עצמי אחרי שהצבעתי בסקר לחיים ויצמן התקשר אדם ( לא אגיד את שמו מפאת כבודו) והורה לי להוריד את הסימון ולהצביע ללו

 3. אבי

  27/09/2018 ב 22:07

  האומץ של שטיינר ראוי להערכה והוא בסך הכל איש חביב ונעים הליכות.יש פה טיפה הגזמה ביחס לכוח הפוליטי שלו.ילכו איתו כמה אנשים.לא ישנה דרמטי את תמיכת הרוב המכריע שהולך עם הרב…

 4. ללו וואלו

  27/09/2018 ב 19:18

  מהלך מתוחכם של חיים וייצמן. בואו נראה איך יגיבו ארבעת המגיבים האוטומטיים של ללו בפייסבוק

 5. חיים אתה אלוף!!!

  27/09/2018 ב 19:10

  ידעתי שלא תתקפל, תם עידן ללו זוהר בקריית מלאכי ותם שלטון הפחד.
  זהו יום גדול לעיר שלנו אנשים. יום המהפך

  • בני

   27/09/2018 ב 19:37

   אף פעם לא היה שלטון פחד עם ללו זוהר

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   27/09/2018 ב 20:54

   ממש
   ספר את זה לאנשים שמקבלים טלפונים אחרי שעשו אהבתי בפייסבוק לחיים ויצמן או לאליאור עמר

 6. חבדניק

  27/09/2018 ב 19:06

  כל הכבוד
  הגיע הזמן להראות שלא מערבבים דת ופוליטיקה
  מקבלים את דעת הרב בהלכה אבל לא בפוליטיקה

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  27/09/2018 ב 18:58

  למי שלא יודע האסטרטגים והיועצים של חיים נשכרו ממשרד פרסום "אלוהים וחבריו" .הכל מסתדר במחנה ויצמן .וההפך הגמור קורה במחנה ללו.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.