צור עימנו קשר

חדשות

"רוצים להשפיע על הפריימריז"

סגן ראש העירייה, מישל טפירו, המכהן כחבר מועצה מטעם סיעת 'מאמינים', הסביר השבוע את הסיבה בגינה התפקדו כמה מבני
משפחתו לשורות מפלגת "העבודה". "זה לא דבר חדש. תמיד היינו משפיעים בפריימריז המקומיים"

פורסם

בתאריך

המירוץ לראשות סניף מפלגת העבודה המקומי עלה בשבוע שעבר מדרגה, עת הודיעו שני המתמודדים הפוטנציאלים, אליאור עמר ויוסי סולימני, על סיום שלב ההתפקדות ועל היערכות מחודשת לקראת יום הבוחר. כעת עולה מרשימת המתפקדים מידע חדש: בין הפקודים החדשים למפלגה נמצאים גם אישתו ובנו של סגן ראש העירייה, מישל טפירו, החבר בכלל בתנועת ש"ס הארצית והתמודד מטעם רשימת החרדים המאוחדת "מאמינים" בבחירות המקומיות האחרונות.
כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו כאן ב"המקור" אודות זהותם של חלק מהמתפקדים החדשים לשורותיה של מפלגת 'העבודה', בהם עשרות תלמידי ישיבה מישיבתו של הרב יהודה עמית שהתפקדו, כך על פי גורמים, אחרי שיחה שקיימו המועמד יוסי סולימני והרב עמית.
במהלך השבוע האחרון הפך עניין המתפקדים החדשים לשיחת היום בעיר (ואף מחוצה לה), אחרי שמקורבים ותומכים שונים של השניים המשיכו להתנצח ברחבי הרשתות החברתיות. כפי שפורסם, התפקדותם של בני הישיבה הליטאית נעשתה על מנת לחסום את דרכו של עמר ולסייע להתמודדותו הצפויה של יוסי סולימני, חבר המועצה המכהן מזה 25 שנים בפוליטיקה המקומית.
כאמור, מבט ברשימת הפקודים מעלה כי גם סגן ראש העירייה טפירו דאג לדריסת רגל במפלגה שהתעוררה לחיים אחרי שנים של קיפאון. טפירו, כידוע, משמש כחבר מועצה מטעם רשימת 'מאמינים', והוא נחשב לאיש ש"ס מובהק. את טפסי ההתפקדות של משפחתו הגיש סולימני.
בשיחה עם "המקור" טען השבוע סגן ראש העירייה כי מדובר בהתפקדות שמטרתה השפעה פוליטית מקומית, וכי הוא עצמו היה חבר המפלגה גם בעבר, בתקופתו של פואד בן אליעזר, ז"ל. "זה לא דבר חדש. תמיד היינו משפיעים בפריימריז הפוליטיים המקומיים", אמר טפירו, שהוסיף: "אנחנו לא גוף רשמי כמו מפלגות אחרות, כך שזה לא מגביל אותנו מלהיות חברים גם פה וגם שם. זו השפעה פוליטית מקומית, וזה לא משנה כרגע מטעם איזה מתמודד הטפסים נאספו", סיכם.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.