צור עימנו קשר

בחירות 2018

ראש הממשלה נתניהו יגיע בשבוע הבא לקריית מלאכי

יו"ר הליכוד יגיע לעיר כאורחו של מועמד מפלגת השלטון למועצת העיר, נדב ויצמן, ויהיה האורח הבכיר ביותר שלוקח חלק בקמפיין הבחירות. "ראש הממשלה בא לומר דברי תמיכה, אך בעיקר לשמוע את צורכי העיר", אמר ויצמן

פורסם

בתאריך

ראש הממשלה בנימין נתניהו יגיע ביום שני הקרוב (17.9) לביקור בקריית מלאכי כאורחו של יו"ר סיעת הליכוד, נדב ויצמן. נתניהו הוא כמובן האישיות הבכירה ביותר שמצליח ויצמן להביא אל העיר, אחרי ביקורם של מספר שרים וחברי כנסת שהגיעו לברך את מועמד הליכוד במירוץ למועצת העיר ואיחלו לו הצלחה בבחירות המקומיות.

"ראש הממשלה בא לומר דברי תמיכה, אך בעיקר לשמוע את צורכי העיר", אמר ויצמן. "כפי שתמיד טענתי, כל שרי הליכוד וגם ראש הממשלה קשובים לקריית מלאכי, אך צריך לדעת איך לגשת אליהם. כל משרדי הממשלה פתוחים בפניי, ואני מתכוון להשתמש ביכולת שלי לאחר שאבחר למועצת העיר".

נתניהו, שלא ביקר בעיר במהלך כל הקדנציה האחרונה, יפתח שורה של ביקורי בכירים כאורחי הליכוד בקריה עד לבחירות ב-30.10.2018. בין היתר צפויים להגיע במהלך אוקטובר גם שר התיירות יריב לוין, שרת התרבות מירי רגב, השר לשעבר גדעון סער, השר לביטחון פנים גלעד ארדן ושר הכלכלה אלי כהן. בעיר כבר ביקרו שר התקשורת איוב קרא, שר הרווחה חיים כץ וחברי כנסת נוספים.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. ע

    12/09/2018 ב 16:33

    אל תטעו לחשוב שלביבי אכפת מהייר. הוא בא כדי לקושש קולות לקראת הבחירות הקרבות לכנסת ולראשות הממשלה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.