צור עימנו קשר

חדשות

קרן צומחת

תקציב הקרן לפיתוח גדל בכ-50% בשלוש השנים האחרונות- מ-6.1 מיליון ב-2014 ל-9.1 בשנת 2017. "תוצאה של עבודה טובה ומאומצת", אמר יו"ר הקרן וממלא מקום ראש העירייה, שמעון חזן

פורסם

בתאריך

בישיבת דירקטוריון של הקרן לפיתוח קרית מלאכי שהתקיימה לאחרונה, אישרו החברים את הדוחות הכספיים לשנת 2017. ממלא מקום ראש העיר שמעון חזן, המשמש גם כיו"ר הקרן, הציג בפני החברים את הנתונים השונים- המצביעים על צמיחה בכל הפרמטרים.

על פי הדוח, מחזור הפעילות של הקרן לפיתוח עלה באופן הדרגתי עד ל-9.1 מיליון שקלים. מדובר בגידול שעומד על כ-70% ביחס לשנת 2014- אז עמד מחזור הפעילות על 6.1 מיליון שקלים. יתרה מכך, התברר כי בקרן לפיתוח הצליחו למחוק בשלוש השנים האחרונות גרעון בסך 305 אלף שקלים.

כידוע, הקרן לפיתוח קרית מלאכי מובילה ומנהלת פרויקטים רבים בעיר, בהם בית הספר של החופש הגדול, קייטנות גנים, מועדוניות לילדים בשעות אחר הצהריים, בית ציפורה ובית הספר לכדורגל.

יו"ר הקרן לפיתוח קרית מלאכי ומ"מ ראש העיר, שמעון חזן, אמר כי: "היקף הפעילות הגדול הוא תוצאה של עבודה טובה ומאומצת ושיתוף פעולה עם עיריית קרית מלאכי והעומד בראשה, אליהו זהר. נמשיך לפעול ולהרחיב את הפעילויות למען תושבי קרית מלאכי".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.