צור עימנו קשר

חדשות

קרב המינים

פורסם

בתאריך

שקד מזוז, יליד ותושב העיר, יתמודד היום (ראשון) בגמר "הבנים והבנות", תוכנית מציאות המגלמת תחרות בין שני המינים, ומשודרת בערוץ הילדים. על ההרשמה, האודישנים, התחרות, הגמר והתכנון לרגעים שאחרי

דמיינו לכם שיום בהיר אחד, כמעט במקרה, אתם הופכים מאנשים אלמוניים למדיי- למפורסמים של ממש כמעט בכל מקום אליו תגיעו. ובכן, זה בדיוק מה שקרה בקיץ האחרון לשקד מזוז, תושב העיר ותלמיד כיתה ט' בבית הספר "דרכא" בעיר.

הכל התחיל לקראת סוף שנת הלימודים הקודמת. רגע לפני סיומה, החליט מזוז בן ה-15 שהוא מנסה את מזלו בתחום אותו אוהב ואליו הוא נמשך – הבמות.

הוא נרשם באינטרנט לשעשועון העונתי של ערוץ הילדים, "הבנים והבנות", והמתין לתגובת ההפקה. בלי ששם לב, הוזמן מזוז לאודישנים בזה אחר זה, צלח את כולם, והתקבל לתכנית שתוך פרק זמן קצר תהפוך אותו מבן נוער אלמוני – לסלב בקנה מידה ארצי. "כתבתי להם למה אני חושב שאני צריך להתקבל, וחזרו אליי אחרי מספר ימים עם הזמנה לאודישנים", מספר מזוז, שניכר כי הוא עדיין נרגש מעצם המעמד, "התרגשתי מאוד בתכנית הראשונה, אבל עם הזמן הצלחתי להתגבר על ההתרגשות וזרמתי עם זה".

במסגרת התכנית, המשודרת זה הקיץ הרביעי ברציפות בערוץ הילדים, מתחרות שתי קבוצות, האחת של בנים והשנייה של בנות, על התואר הקבוצה המנצחת של העונה. בכל תכנית מתחרים הבנים מול הבנות במגוון משימות, והקבוצה המפסידה נאלצת להדיח את אחד מחבריה, בדומה לתכנית הישרדות, המשודרת במגרש של הגדולים.

היום, יום ראשון, ייערך הגמר הגדול של התכנית, עם יום שידורים מיוחד החל מהשעה 15:00. מזוז, הנחשב לקפטן של קבוצת הבנים, בטוח כי למרות היתרון המספרי ויתרון הניקוד הנזקף לזכות קבוצת הבנות, יש לקבוצת הבנים סיכוי לא רע להפוך את הקערה על פיה, ולנצח בגמר. "בפרק השני עפתי מהתכנית, ונאלצתי להתמודד במשימת הישרדות. נתנו לנו לאכול חומוס, גפילטע פיש, דגים, וחשבתי שזו משימה שאני לא יכול לעמוד בה. למזלי הצלחתי להתגבר, למרות שזה היה קשה מאוד, כך שאני בטוח שכל עוד יש סיכוי צריך לנסות לנצח".

עשרות שיחות ביום

לצד האתגרים הרבים במסגרת התכנית, והרצון העז לנצח את התחרות, מספר מזוז על שינוי דרמטי באורח חייו, שהתהפכו לטובה מיד עם עליית התכנית הראשונה לאוויר. "היחס אליי ברחוב פשוט מדהים. ילדים עוצרים אותי, מבקשים להצטלם, שולחים לי הודעות בוואטסאפ ובפייסבוק ומבקשים סרטונים לבר מצווה. זה כיף, ואני עושה את זה באהבה", הוא אומר, אך בטוח כי למרות השינוי הגדול בחייו, הוא ממשיך להיות אותו שקד של לפני התכנית: "לא השתניתי בתור בן אדם. החברים והמשפחה מפרגנים לי מאוד, וזה עוזר לי להתמודד עם ההערצה ולהישאר על הקרקע".

עד כה צבר מזוז למעלה מ-24,000 עוקבים ברשת האינסטגרם, מה שלטענתו גרם לחברת קסטרו הגדולה לשלוח לו חבילה, בה בגדים ונעליים, עד דלת ביתו. "העליתי את התמונה של הבגדים לאינסטגרם, וזה גרף אלפי לייקים. זה עשה לי כיף", אומר מזוז, שממשיך לקבל עשרות שיחות והודעות קוליות גם במהלך הראיון הקצר עימו. "זה ממשיך כך לאורך כל שעות היום. מצד אחד זה מציק, אבל אני מקבל את זה באהבה גדולה. הרבה אנשים אומרים לי שזו חוויה של פעם בחיים, אבל אני מקווה שעבורי זו תהיה רק יריית הפתיחה לעבר קריירה בתחום. אני רוצה ללמוד בבית ספר למשחק, להמשיך להופיע בסדרות ופרסומות ולהשתלב בתעשייה הזו. זה החלום שלי".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.