צור עימנו קשר

ספורט

קטרגל 2016: נקבעו העולות לגמר הגדול

פורסם

בתאריך

אושר עבודות בנייה ופרח הכל לגינה המשיכו להציג יכולת מרשימה, צלחו את שלב חצי הגמר וגברו על יריבותיהן בחצי הגמר, קבוצת מקור הרהיט וקבוצת בודי שייפ/זוהרה. הגמר הגדול: ביום חמישי (20:30)

חצאי הגמר של טורניר הקטרגל המסורתי, לזכרם של חי ושני קריאף ז"ל, שוחקו (אמש) במגרש הקטרגל בקיבוץ גלויות, והפגישו את ארבע הקבוצות שסיימו בארבעת המקומות הראשונים בסיומו של שלב הבתים.

המשחק הראשון, שהחל בשעה 20:30, הפגיש את הקבוצה שסיימה במקום השני, פרח הכל לגינה, עם זו שסיימה את השלב הראשון מקום אחד מתחתיה- קבוצת מקור הרהיט.

המשחק החל בקצב טוב, אך כבר מהפתיחה ניתן היה לצפות בקבוצה הטובה יותר על המגרש- קבוצת פרח הכל לגינה. כבר אחרי מספר דקות הצליח ארז ביטון, שחקנה של פרח הכל לגינה, להעלות את קבוצתו ליתרון חשוב, שקבע את תוצאת המחצית- 1-0 לפרח הכל לגינה.

עם פתיחת המחצית השנייה ניסו שחקני מקור הרהיט להשיג שוויון מהיר, אך שער נהדר של עדי אלקיים ואחד נוסף של שניר סופר קבעו את תוצאת המשחק בחצי הגמר הראשון של הערב, 3-0 לקבוצת פרח הכל לגינה.

אייל צלח, מאמנה של קבוצת מקור הרהיט. קבוצתו נעצרה בשלב חצי הגמר

אייל צלח, מאמנה של קבוצת מקור הרהיט. קבוצתו נעצרה בשלב חצי הגמר (צילום: אלירן זילכה)

 

חצי הגמר הראשון. ניצחון מוחץ לקבוצת פרח הכל לגינה

חצי הגמר הראשון. ניצחון מוחץ לקבוצת פרח הכל לגינה (צילום: אלירן זילכה)

המשחק השני, שנפתח מיד לאחר מכן, הפגיש את הקבוצה שסיימה ראשונה, קבוצת אושר עבודות בנייה, עם זו שסיימה רביעית את שלב הבתים, קבוצת בודי/שייפ זוהרה.

אלא שהפרשי המיקום לא עשו רושם בעיניהם של שחקני בודי שייפ/זוהרה, והחלק הראשון של המשחק היה בשליטתם. לצערם, הם לא השכילו לנצל זאת על מנת לכבוש, והמחצית הראשונה הסתיימה בשוויון 0-0.

רז אוחנה, מאמנה של אושר עבודות בנייה, החליט לבצע שינוי בעמדת השוער, והוציא את גרשון פטנה על חשבונו של עידן חג'ג', שנכנס לשער. השינוי עבד, וחולל מפנה ביחסי הכוחות בין הקבוצות במגרש.

כבר אחרי 2 דקות הצליח איציק עזורי להעלות את אושר עבודות בנייה ליתרון 1-0, אך דקה וחצי מאוחר יותר ראה את קבוצתו נותרת עם שחקן פחות אחרי עבירה של כפיר בוקרא, שהורחק לשתי דקות.

 נערכות לחצי הגמר השני. אושר עבודות בנייה ובודי שייפ/זוהרה (צילום: אלירן זילכה)

נערכות לחצי הגמר השני. אושר עבודות בנייה ובודי שייפ/זוהרה (צילום: אלירן זילכה)

היתרון המספרי עבד, ולחץ מסיבי של זוהרה/בודי שייפ הניב שער שוויון של וובנך, והפך את המשחק לאמוציונאלי ודרמטי במיוחד.

אלא שעידן חג'ג', מצטיין הטורניר שהתעלה על עצמו במהלך כל חודש המשחקים, הצליח להחזיר את היתרון לקבוצתו אחרי שבעט טיל מחצי המגרש שלו וקבע 2-1 יפיפה. עד הסיום הוסיף מלך השערים של הטורניר שער נוסף, וקבע את תוצאת המשחק- 3-1 לקבוצת אושר עבודות בנייה.

רז אוחנה. הכניס את חג'ג' לשער ושינה את המשחק (צילום: אלירן זילכה)

רז אוחנה. הכניס את חג'ג' לשער ושינה את המשחק (צילום: אלירן זילכה)

משחק הגמר הגדול ייערך ביום חמישי הקרוב (4.8.16), אליו צפוי להגיע ראש העירייה, אליהו זוהר, וכן מאות צופים.

לפני המשחק, ייערך קרב על מקומות 3-4 בין קבוצת מקור הרהיט לקבוצת בודי שייפ/זוהרה (החל מ-20:00), ובסיומו של משחק הגמר ייערך טקס חלוקת גביעים קצר לזוכת הטורניר, למלך השערים, לשחקן ההוגן ולשחקן המצטיין. את הערב ינחה יוסי ברקליפה.

המנצחת בגמר אגב, תזכה בטיול לכל חברי הקבוצה לאחד מהיעדים החמים באירופה, וצפויה לעשות זאת כבר בחודש ספטמבר הקרוב.

חברי המזכירות של הטורניר. מתנדבים למען הקהילה (צילום: אלירן זילכה)

חברי המזכירות של הטורניר. מתנדבים למען הקהילה (צילום: אלירן זילכה)

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.