צור עימנו קשר

ספורט

קטרגל 2016, הישורת האחרונה

פורסם

בתאריך

אחרי משחק מותח ומרתק, ומפגש ראש בראש בין קבוצת מקור הרהיט לקבוצת אהרונוב חשמל ומיזוג אויר/שגיב עיצוב שיער בקרב על המקום בחצי הגמר, נקבעו ביום רביעי שבעבר העולות לשלב הנכסף, שייערך הערב (שני, 20:30). הגמר הגדול: ביום חמישי

על הבאזר: קבוצת מקור הרהיט, שלאורך מרבית שלבי הטורניר התעלתה על עצמה וניצחה יריבות חזקות ממנה על הנייר, עלתה אמש לשלב חצי הגמר של טורניר הקטרגל ע"ש חי ושני קריאף ז"ל, אחרי ניצחון 4-2 גדול על קבוצת אהרונוב חשמל ומיזוג אוויר/שגיב עיצוב שיער.

כבר בסיומו של המחזור התשיעי, נקבעו שלוש מהעולות לשלב הפיינל-פור של הטורניר, כאשר המבריקה מכולן הייתה קבוצת אושר עבודות בנייה, שעשתה זאת מהמקום הראשון בטבלה. אחריה, סיימה שנייה קבוצת פרח הכל לגינה, שחיכתה לקבוצה שתסיים במקום השלישי. קבוצת בודי שייפ/זוהרה, שהבטיחה את מקומה בחצי הגמר, חיכתה לתוצאות המחזור הסיום, על מנת לדעת באיזה מקום תסיים את שלב הבתים, ומול מי תיאלץ להזיע בשלב הבא.

אלא שעיני כולם היו נשואות אמש למשחק המכריע מכולם, שהפגיש ראש בראש את קבוצות מקור הרהיט ושגיב עיצוב שיער/אהרונוב חשמל. ערב המחזור, הקדימה קבוצת מקור הרהיט את זו של אהרונוב/שגיב ב-3 נקודות בטבלה, ועם יחס שערים עדיף של 3 שערי זכות. המשמעות: קבוצת אהרונוב/שגיב עיצוב שיער הייתה זקוקה לניצחון ביחס של שני שערים ויותר, על מנת לדלג על פני קבוצת מקור הרהיט, ולסיים במקום הרביעי בטבלה, רגע לפני סיום המשחק.

המשחק נפתח באסטרטגיה מוכנה מהבית עבורם של שחקני מקור הרהיט, שנותרו בחצי המגרש שלהם וסגרו חזק את יריבתם. מנגד, ניסו הכחולים לצאת למתפרצות על מנת לכבוש שער יקר, ועשו זאת לאחר מתפרצת קטלנית בהובלתו של דיב פינטו. פנדל מפוקפק לזכות אהרונוב חשמל ומיזוג אוויר/שגיב עיצוב שיער קבע שוויון 1-1, שהייתה גם תוצאת המחצית.

המחצית השנייה נפתחה בסערה: שער שני של אלי מזוז במשחק העלה את שגיב עיצוב שיער ליתרון 2-1 ויצר מתח רב בקרב הנוכחים, אך שער שוויון מהיר של מקור הרהיט, בתוספת לשניים נוספים ממש לקראת הסיום, קבעו 4-2 לקבוצה של אייל צלח ממקור הרהיט והעלו את האחרונה לשלב הנוק-אאוט. זאת, הרבה בזכות משחק מצוין של מושיקו אלחדד, שוער מקור הרהיט, שהצליח להציל שערים בטוחים ולעזור לקבוצתו לעלות לשלב הבא מהמקום השלישי בטבלה.

משחקי חצי הגמר ייערכו היום (שני, 1.8.16), כאשר במשחק הראשון, שיחל ב-20:30, תתמודד קבוצת פרח הכל לגינה מול קבוצת מקור הרהיט, ואילו לאחר מכן (21:15), ישחקו קבוצות אושר עבודות בנייה מול בודי שייפ/זוהרה.

המנצחות, תעפלנה למשחק הגמר הגדול שייערך ביום חמישי הקרוב, במגרש המיתולוגי בשכונת קיבוץ גלויות. מארגני הטורניר, בראשותו של מנהל מחלקת הספורט בעירייה, הראל מלכה, סיפרו בשיחה עם "ספורט המקור" כי כמו בכל שנה, משחק הגמר צפוי להביא עימו הפנינג של ממש. "ביום ראשון נשב על מנת לתכנן את לוח הזמנים של יום הגמר, אך כמו בכל שנה, אנו מתכננים הפנינג צבעוני וחלוקת גביעים מכובדת", אמר מלכה, שסיכם את דבריו באומרו כי מארגני הטורניר משתדלים להשתפר ולהשתדרג מדיי שנה, ומקווים כי עד כה הטורניר עמד בציפיות.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.