צור עימנו קשר

בחירות 2018

צעירים2018: ירדן גולן ויקיר בן חיון ישלימו את החמישייה הראשונה

יו"ר הסיעה, אליאור עמר, הודיע על צירופם של השניים- שישלימו את החמישייה הראשונה ברשימתו. גולן הוא משפטן, סופר וכותב פופולרי עם עשרות אלפי עוקבים ברשת. בן חיון הוא מדריך נוער בכפר הנוער קדמה. עוד הצטרפו אלה כהן-כביר, סיוון גרינברג-חדד ומירה מיטלמן. עמר: "רשימה מעולה ואיכותית"

פורסם

בתאריך

אמש (חמישי) הגישה גם סיעת "צעירים2018" בראשותו של אליאור עמר את רשימתה לנציג משרד הפנים, והכריזה על המצטרפים החדשים לסיעה שתתמודד בבחירות הקרובות.

המצטרף הראשון הוא ירדן גולן, תושב העיר כבן 25, משפטן וסטודנט ב"מרכז האקדמי פרס". הוא התחנך במערכת החינוך המקומית, נולד וגדל בקריית מלאכי ומתגורר בעיר גם כיום. במקביל ללימודיו הוא עובד במשרד עורכי דין בתל אביב. בשירותו הצבאי היה טכנאי תקשורת בחיל התקשוב, וכיום משרת במילואים בממוצע כ-30 ימים מידי שנה. "מי שמכיר אותי יודע שפוליטיקה ואקטואליה זה דבר שבוער בי", אמר גולן בהצהרה שמסר עם ההודעה על הצטרפותו לרשימת הצעירים. "אני מצטרף לסיעת צעירים2018 מתוך אמונה כנה ואמיתית שזה הזמן לשנות, והסיעה בהובלתו של אליאור היא המייצגת הכי טובה של הדרך בה קריית מלאכי צריכה לצעוד. זו המנהיגות הנדרשת על מנת להוציא את השינוי אל הפועל". גולן הוסיף ואמר כי "למען בני גילי בעיקר, אלו שמתלבטים היכן לנטוע את שורשי המשפחות שעוד נקים, אני רוצה לומר בקול שיש בכוחנו לשנות, לשפר ולהצעיד את העיר הזו אל עבר עתיד טוב יותר בו נוכל כולנו להתגאות במקום שבו גדלנו".

המצטרף הנוסף לרשימה של עמר הוא יקיר בן חיון, אף הוא צעיר תושב העיר שנולד וגדל בקריית מלאכי. כיום בן חיון משמש בתפקיד מדריך נוער בכפר הנוער בקדמה, כפר חינוכי-טיפולי לנערי קצה. במקביל הוא משמש כחובש בארגון "איחוד הצלה". בשירותו הצבאי היה לוחם בחיל ההנדסה הקרבית, ובהמשך מפקד צוות. כיום הוא משרת מילואים פעיל. "אני בא לפוליטיקה ומצטרף לסיעת צעירים2018 על מנת לקחת חלק בעשייה העירונית ולתרום ממרצי, מזמני ומיכולתיי על מנת לסייע לקידום הנוער והצעירים בפרט והעיר בכלל", אמר בן חיון. "חינוך ונוער הם הנושאים שצריכים לקבל את מרבית תשומת הלב של העירייה, ואני משוכנע שהסיעה שלנו תוכל לדאוג לכך".

המצטרפים הנוספים לרשימה של עמר הם אלה כהן כביר, תושבת העיר כבת 31. היא נשואה ליניב ואימא לאוריה, יהל וליאו. היא עברה להתגורר בקריית מלאכי לפני כעשור, וכיום עובדת במוקד הארצי של משרד הבריאות; עוד מצטרפת היא סיוון גרינברג-חדד, כבת 37, נשואה לאריק ואם לשלושה המשמשת בהתנדבות כגזברית שבט "שלהבת" המקומי של תנועת "הצופים". גרינברג-חדד היא מנהלת חשבונות וחשבת שכר, וכיום מנהלת משרד במפעל לעיבוד שבבי. עוד ברשימה גם מירה מיטלמן, לשעבר קצינה בחיל הרפואה, בעלת תואר ראשון במינהל מערכות בריאות וכיום סטודנטית לתואר שני במינהל עסקים ב"מרכז האקדמי פרס".

ארבעת המצטרפים החדשים חוברים למובילי הרשימה- אליאור עמר, מירי דדון-סעדה ולידור צרויה, שינסו להפוך להפתעת הבחירות המקומיות. "הבטחנו כי הרשימה שלנו תהיה רשימה איכותית ומעולה, וקיימנו. אני שמח מאוד על ההצטרפות של ירדן, יקיר, אלה, סיוון ומירה, שהם דור העתיד של ההנהגה של קריית מלאכי", אמר היו"ר עמר, שהוסיף: "אני מצפה לעבודה המשותפת של כל חברי הסיעה יחד לקראת המשימה החשובה שלפנינו. אני קורא מכאן לציבור התושבים לתת לנו את הכוח, כדי שנוכל להיות בעלי השפעה אמיתית ביום שאחרי הבחירות, וליישם את התכניות הרבות והמצוינות שלנו לטובת תושבי קריית מלאכי כולם".

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

 1. אור אמיתי בפוליטיקה המחורבנת

  28/09/2018 ב 16:16

  רשימה איכותית עם אנשים שבאמת מתכוונים ועושים את מה שהם אומרים ומבטיחים. כל הכבוד לאליאור עמר על הובלת צוות צעיר ורענן שנחוש לעשות טוב לעיר הזו.

 2. עדי

  28/09/2018 ב 10:21

  רשימה מכובדת ביותר!!
  עם רוח צעירה שאין כמוהה!!
  ישר כח ובהצלחההה!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.