צור עימנו קשר

בחירות 2018

פיצוץ בקהילה האתיופית; סיום: "לא נערכה הצבעה"

סוף האידיליה: ישיבה מיוחדת שנערכה הערב (שלישי) בנוכחות עשרה מחכמי העדה האתיופית בעיר, השמגלוץ', הסתיימה בפיצוץ. גורם שנכח במקום: "האיחוד מבוטל"

פורסם

בתאריך

חכמי הקהילה האתיופית בעיר, השמגלוץ', ערכו הערב (שלישי) ישיבה מיוחדת במטרה לבחון את צעדיה של הקהילה לקראת הבחירות המקומיות הקרובות.

במהלך הישיבה, עלתה שוב סוגיית התמיכה במועמד לראשות העירייה- אחד מבין השלושה עמם נפגשו אנשי הקהילה- מה שהוביל במהרה לזירת התגוששות בין תומכיו של יו"ר הרשימה שי סיום לבין אלו של מי שסיים במקום השלישי, גדעון מהרי. הראשונים, שלא היו מרוצים מהלך הרוח במקום, נטשו את הישיבה בזעם.

"מדובר במחטף. אחרי מה שקרה כאן הערב אין מנוס מפיצוץ האיחוד. לטעמי האיחוד מבוטל", אמר גורם בכיר בקהילה.

למרות הסערה והמחלוקת, אנשיו של ראש העירייה לשעבר מוטי מלכה טענו כי מדובר בהחלטה סופית ומוגמרת. אלא שראש הרשימה המאוחדת של הקהילה האתיופית, שי סיום, אמר כי מדובר בפייק ניוז. "לא נערכה הצבעה ולא התקבלה הכרעה בעניין תמיכה במועמד לראשות העיר", אמר סיום. "גורמים זדוניים מנסים להשתמש בפייק ניוז כדי להטות את דעת הקהל ולפלג את הקהילה".

דבריו של סיום סותרים את טענתו של חבר המועצה מהרי, מספר 3 ברשימה, שעל פי דיווחים אמר למקרוביו כי ההחלטה סופית, כאמור.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. תושב שמעריך

  31/07/2018 ב 22:11

  זלכה כל הכבוד על העמידה שלך על האמת השמועות שהמחנה של מוטי מפיץ זה בושה ועבודה בעיניים על כולם תמשיך ככה

 2. השמגלץ

  31/07/2018 ב 20:39

  ללו אל תמהר עם התשתיות תשאיר לך עבודה ליום אחרי הבחירות אולי מוטי יקבל אותך יאלה תכין את הסרבל והצינורות כל הדתים כדאי לכם לחשב מסלול מחדש כי ניראה לי שמלכה הולך להשאיר אותכם הרבה שנים בלי הטבות אז תמהרו להצתרף

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   31/07/2018 ב 22:06

   המקור עיתון מספר 1!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.