צור עימנו קשר

חינוך

פותחים שנה ב-'שמאל ימין'

בזמן שכלל תלמידי ישראל פתחו את שנה"ל תעש"ט עם מחברות וספרים, יצאו תלמידי שכבה י"א של גימנסיה דרכא אל הגדנ"ע המסורתי כבר ביומה הראשון של השנה. חבריהם, תלמידי השכבות האחרות, ערכו באותה שעה טקס מרגש בסיומו הפריחו בלוני משאלות אל-על. "מאחלים לכולם שנה מוצלחת", אמרו בבית הספר

פורסם

בתאריך

תלמידי שכבה יא' של גימנסיה דרכא פתחו ביום ראשון האחרון את שנת הלימודים תשע"ט בצורה הכי מקורית שיש: במקום ילקוטים, ספרים ומחברות, ארזו תלמידי השכבה מזוודות ויצאו אל טיול הגדנ"ע המשמעותי ממש עם פתיחה של שנת הלימודים שזה עתה החלה.

טיול הגדנ"ע, הנערך מידי שנה בהשתתפותם של תלמידי כיתה יא' מבתי הספר השונים בארץ, מנסה לעודד את המיועדים לשירות ביטחון לבחור בשירות משמעותי בצה"ל, ומציג בפניהם באמצעות מחנה בן מספר ימים את "אורח החיים" אליו יחשפו עם גיוסם לצבא העם.

רגע לפני היציאה לגדנ"ע של תלמידי שכבה יא'- פתחו כ-600 תלמידים ו-85 מורים ותומכי הוראה בגימנסיה את שנת הלימודים הנוכחית בטקס חגיגי שנערך באולם הספורט המקומי. נוסף אליהם, פתחו את השנה גם 53 סטונדטים הלומדים במכללה אזורית השוכנת במרחב הבית הספרי. המכללה, הפועלת בליווי חילות האוויר והתקשוב, מעניקה לסטודנטים תעודות הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, פיקוד ובקרה.

טקס פתיחת השנה נפתח עם כניסה מרגשת של תלמידי שכבה ז' מלווים בתלמידי יב', ובסיומו הפריחו שתי השכבות- זו החדשה וזו הוותיקה, בלוני משאלות מיוחדים שהכינו יחד בפעילות משותפת. בטקס השתתפו ראש העירייה אליהו זוהר, חברי מועצה, הורי התלמידים ומכובדים נוספים.

"אנו מאחלים לכלל התלמידים, המורים וההורים- שנה טובה, מחכימה ומוצלחת במיוחד", מסרו מבית הספר.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    04/09/2018 ב 20:05

    אה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.