צור עימנו קשר

ספורט

פותחים עידן חדש

שחקני הקבוצה הבוגרת, חניכי מחלקת הנוער של מועדון הכדורגל המקומי וכן ילדי בית הספר לכדורגל שלו נהנו הערב (שני) מאירוע פתיחת עונה מיוחד שנערך בלופט ז'בוטינסקי בעיר. גם הורי החניכים, הוותיקים והחדשים, השתתפו באירוע הפתיחה. "החזון שלנו הוא יצירת שייכות ומחויבות למועדון מגילאי הגן ועד לקבוצה הבוגרת", אמר יו"ר המועדון, אפרים ברקול

פורסם

בתאריך

מועדון הכדורגל המקומי ערך הערב (שני) אירוע מיוחד של הורי ושחקני מחלקת הנוער ובית הספר לכדורגל לכבוד פתיחת עונת המשחקים החדשה.

באירוע, שנערך בלופט ז'בוטינסקי בעיר, נכחו עשרות רבות של חניכים והורים מכל הגילאים וכן כל שחקני הקבוצה הבוגרת והצוותים המקצועיים של המחלקה, שנהנו מערב מיוחד ושמעו את חזונם של יו"ר המועדון אפרים ברקול ומנהל מחלקת הנוער שרון רפאל.

כ-130 אורחים צפו תחילה בהצגת הצוות מאמנים, מאמן הכושר גילי מסיקה ומנהל המחלקה שרון רפאל, ולאחר מכן הוצגו ילדי מחלקת הנוער. בהמשך, הוקירו אנשי ההנהלה תודה לספונסרים השותפים שתרמו מכספם לטובת קבוצות הנוער והילדים, בהם אשת הנדל"ן מירי דדון-סעדה לקבוצת ילדים ב', נועם ג'ורי ממוסך נועם לקבוצת ילדים א', יחס הסעות ושי סבן לשמניות ושגיב ברששת לקבוצת ילדים ב'.

מהמועדון נמסר כי כיום ישנם כ-160 ילדים בכל הגילאים, מבית ספר לכדורגל ועד ילדים א'. "יש לנו במחלקה כ-30 ילדי מושבים שמשחקים אצלנו ואנו מקבלים אותם באהבה ובברכה. הם חלק בלתי נפרד מהמועדון, והשילוב שלהם עם ילדי הקריה הוא מדהים", אמר היו"ר אפרים ברקול, שהוסיף: "כמו כן השנה יש כ-40 ילדים מהקהילה האתיופית היקרה לנו שגם אותם שילבנו בקבוצות השונות והם חלק נכבד ובלתי נפרד מהמועדון. אלו דברים שלא היו בעבר, ואנחנו פה בשביל לעשות את השילוב בין כולם. החזון שלנו הוא יצירת שייכות ומחויבות למועדון מגילאי הגן ועד לקבוצה הבוגרת".

היו"ר ברקול סיפר לנוכחים כי בטרם החתמת מאמן הכושר גילי מסיקה שאל אותו האחרון איפה הוא רואה את המועדון בעוד 5 שנים, וזה השיב לו: "מחלקות הילדים מלאות עד הנוער, יצירת רצף מילדים ועד בוגרים וכן קבוצה בוגרת בליגה לאומית", סיפר ברקול, שהבהיר לאורחים: "כן, לאומית. זה לא בשמיים".

במחלקת הנוער סיפרו כי בחרו להדגיש העונה את מעורבות ההורים בנעשה באימונים ובמשחקים, זאת על מנת ליצור ערוץ פתוח בין ההורים למאמנים על מנת לשתף האחד את השני בחיי היומיום של הילד ולעזור לא להשתפר בלימודים או באימונים. זאת, הוסיפו שם, ללא כל התערבות בהחלטות מקצועיות, שיהיו "של המאמנים בלבד, ובסמכותם הבלעדית".

לקראת סיום חשף היו"ר ברקול פרויקט חדש עליו הוא עובד ממש בימים אלה, הנקרא "אולימפיק ספורט" ומאפשר שילוב בעלי מוגבליות בתחומי הספורט השונים. "המועדון שלנו נבחר להיות פורץ דרך להקמת קבוצה ראשונה מסוגה בארץ, שבה תהיה חבורה של בעלי מוגבלויות שתתאמן פעם בשבוע איתכם. זה יהפוך לחוויה מעצימה", סיפר ברקול, שציין כי בתחילת החודש הבא הוא יגיד לבית הנשיא על מנת להשתתף בטקס מיוחד לרגל תחילת הפעילות של הארגון בישראל.

"ברצוני לציין את ראש העיר ללו זוהר ואת יו"ר הקרן לפיתוח מר שמעון חזן שדואגים ללא הרף לכל מה שאנחנו צריכים למען הילדים ורווחתם. גם יציע להורים במגרש הסינטטי נמצא בהליכי אישורים ובעזרת השם הוא ייבנה בקרוב", סיכם ברקול.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. מאוכזב

    22/10/2018 ב 23:30

    למה האיכות של התמונות גרועה כל כך?!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.