צור עימנו קשר

בחירות 2018

על סף סיכום: סולימני יתמוך בזוהר ויקבל תפקיד בכיר בקואליציה הבאה

 ראש העירייה ויו"ר האופוזיציה מנהלים מגעים מתקדמים שעשויים להבשיל לכדי הסכם בקרוב. על פי גורמים המקורבים לשני הצדדים, סולימני עשוי להתמנות לממונה על מחלקת ההנדסה

פורסם

בתאריך

האם יו"ר האופוזיציה במועצת העיר יתמוך בראש העיר ללו זוהר? השניים מנהלים בשבועות האחרונים שיחות רבות במטרה להשיג סיכום שכזה, במסגרתו במידה וזוהר ינצח את הבחירות שיתקיימו בעוד חמישה חודשים יקבל סולימני תפקיד משמעותי בקואליציה הבאה. זוהר וסולימני אישרו בשיחות עם מקורביהם את קיומן של השיחות, וגורם בכיר בעירייה אמר כי הוא "מעריך שזה ייסגר בסוף".

לפני כשלושה שבועות סגר זוהר כבר עם בבר אזולאי כי הוא יתמוך בו לראשות העיר, בתמורה לכך שישולב ברשימתו. במקרה של סולימני אין זוהר מתכוון לשלב אותו ברשימה, אלא הכוונה לכך שהוא יתמודד לעירייה ברשימת מפלגת "העבודה", יתמוך במועמדותו של זוהר לראשות העיר ולאחר הבחירות ישתלב בקואליציה. בשיחות עם אנשיו טען סולימני כי זוהר הציע לו גם להיות ממלא מקום בתואר, אך בסביבתו של זוהר אמרו כי הדבר אינו סגור והתנאי לכך הוא כי סולימני יקבל 2 מנדטים בבחירות. בכל מקרה זוהר מוכן לתת לסולימני את תפקיד הממונה על ההנדסה.

בנוסף לסולימני מנהלים עם זוהר מגעים גם חברי המועצה בוריס בורוכוב ודוד גלעם, שעשויים לתמוך בו גם הם. זוהר מקווה להצליח במשימתו גם בפריימריז בליכוד, שם הוא תומך במועמדותו של שלום אלדר, כך שאם יזכה אלדר גם הוא ומפלגתו יתמכו בזוהר.

בעוד זוהר ממשיך לבנות את מחנהו עמלים גורמים נוספים בזירה הפוליטית על ניסיון להציב מועמד שיתמודד מולו. המועמד היחידי שהכריז עד כה על ריצה לראשות העיר, למעט זוהר, הוא אפרים משעל, כאשר בוחנים את האפשרות להצטרף אל המירוץ גם ראש העיר לשעבר מוטי מלכה, חיים ויצמן ואליאור עמר.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. רמי

  30/05/2018 ב 14:38

  עיר ללא עבר וללא עתיד.
  יו"ר אופזיציה, מי שומר על הקופה הציבורית ?

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  29/05/2018 ב 15:35

  למי רוצה לתת זהר את תפקיד הממונה על ההנדסה.למי שבתקופתו כסגן ראש העיר בשכר בתקופתו של מוטי. נבנו הכי הרבה מטרים לא חוקיים. פרויקט לב הפארק.ובניין בית גיל שנבנה ללא תכנית חנייה.וכפתרון למצב קפו עלינו חנייה בתשלום.זהר אל תמהר לחזק את עצמך בכאלה שגליון התרומה שלהם לעיר מלא בסיפורים מבישים.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   29/05/2018 ב 23:34

   צועדים יחד אל עבר השקיעה של העיר

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.