צור עימנו קשר

ספורט

על כל הקופה

משחקי חצי הגמר של טורניר הקטרגל סיפקו הפתעה עם ניצחון 1-0 של מי שסיימה שישית את שלב הבתים, קבוצת "נאור מערכות מיגון", על זו שסיימה ראשונה, קבוצת "ליאב מכירת רכב/חיים שירותי ניקיון". תפגוש בגמר את "המפגש של לולי", שהביסה בתוצאה 4-0 את "נועם שיווק פירות וירקות". הגמר הגדול: מחר (חמישי), החל מהשעה 19:45

פורסם

בתאריך

טורניר הקטרגל המסורתי לשנת 2018, לזכרם של חי-זיזי ושני קיראף ז"ל, יגיע מחר (חמישי) אל נקודת הסיום שלו.

לאחר חודש מהנה של כדורגל איכותי ומאות צופים שפקדו את המגרש בקיבוץ גלויות מידי ערב, ייערך הערב משחק הגמר הנכסף- שיפגיש את קבוצת "המפגש של לולי" מול קבוצת "נועם שיווק פירות".

אמש (שלישי), נערכו משחקי חצי הגמר של הטורניר, שהפגישו את שתי הקבוצות שסיימו ראשונות את שלב הבתים- המפגש של לולי וליאב מכירת רכב/חיים שירותי ניקיון, מול השתיים שצלחו את של רבע הגמר ודילגו לארבע האחרונות, נאור מערכות מיגון ונועם שיווק פירות וירקות.

המשחק הראשון הפגיש את קבוצת נועם מערכות מיגון מול אלופת שלב הבתים, קבוצת ליאב מכירת רכב/חיים שירותי ניקיון, וסיפק סוג של הפתעה עם ניצחון 1-0 של קבוצת מערכות המיגון משער של דניאל אטיאס.

במשחק השני, לעומת זאת, התוצאה הייתה מהדהדת הרבה יותר: 4-0 גדול של קבוצת המפגש של לולי על קבוצת נועם שיווק פירות קבע את העולה השנייה לגמר הגדול, וניפק מפגש מעניין בין זו שסיימה במקום השני לזו שסיימה במקום השישי. משחק הגמר הגדול ייערך כאמור הערב (חמישי, 19:45).

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.