צור עימנו קשר

בחירות 2018

עושים טוב לקריית מלאכי

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: יו"ר סיעת 'המאמינים', בצלאל מזרחי, מספר על האחדות שהצליחה ליצור סיעתו, מונה את הישגיה בקדנציה האחרונה ומבטיח להיות שם עם דלת פתוחה לכל תושבי קריית מלאכי. בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

קריית מלאכי מתחרדת. זה לא משנה אם הכותרת שפותחת את הטור הזה נכונה או לא (היא לא), תמיד היא תמשוך תשומת לב.
קריית מלאכי היא עיר מסורתית בה כל פלחי האוכלוסייה השונים מכבדים זה את זה וכל ניסיון לזרוע הפחדה על התחרדות מנסה להיבנות פוליטית, כמו שיודעים לעשות בשמאל- מרצ ושות'.
העובדה היא כי הסיעה היחידה שעשתה למען כולם, בשיתוף פעולה עם ראש העיר אליהו זוהר, היא אנחנו- סיעת המאמינים.
מרכז הצעירים החדש, שיפוץ המרכז המסחרי שצפוי לצאת בזמן הקרוב, חידוש בניין העירייה, מתקני משחקים בשכונות, חידוש מחלקת ההנדסה, סבסוד קייטנות בתי הספר, כל אלו ורבים נוספים הגיעו בזכות הקשר של ידידי ושותפי לדרך מישל טפירו עם משרדי הפנים והפריפריה בראשות השר אריה דרעי. וכמובן בל נשכח את תכנית ההמראה בגובה 74.6 מיליון שקלים שמשרד הפנים, שהאמין בהנהגה המקומית, אישר לקריית מלאכי.
בתחום התרבות היהודית ביצענו מהפכה של ממש: גדולי האומנים כמו חנן בן ארי, יניב בן משיח, יהודה סעדו, עוזיה צדוק, מרדכי בן דוד, יונתן רזאל ועוד רבים וטובים שהגיעו לעיר, היו חלק מאותה מהפכה.
כולנו יודעים שחלק מהאומנים הללו הם לא "הלחם והחמאה" של קהילת חב"ד ממנה אני מגיע (אל תדאגו, גם להם דאגנו), אבל יש לי ולשאר חברי לסיעה אחריות כלפי כלל הציבור.
בעוד ברשימות אחרות בחרו להתרכז במה שמפריד או שבחרו פלחי אוכלוסייה של חרדים קיצונים, אצלנו הדגש הוא אחדות. עמלנו רבות כדי לאחד שלוש קהילות מהגדולות בעיר; חב"ד, ש"ס והקהילה הבוכרית. זה לא קל וכל צד היה צריך להותיר את האגו שלו בצד, כשהמטרה הייתה ועודנה אחדות. כשזה קרה, הכל הפך לשולי.
אז למה בעצם להצביע בפתק שס? כי סיעת המאמינים עושה טוב לקריית מלאכי, והוכחנו שהדבר היחיד שעומד לנגד עינינו הוא טובת כלל הציבור בעיר. אני מבטיח כאן כי גם בקדנציה הבאה נעשה טוב לעיר.
לכן, אני קורא לתושבי העיר להצביע בפתק הצהוב אליהו ללו זהר ובפתק הלבן שס.
אהיה שם בשבילכם, דלתי תהיה פתוחה בפניכם ואהיה קשוב לכל תושבי קריית מלאכי (גם אם לא השתכנעתם להצביע שס). זו הבטחה.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.