צור עימנו קשר

ספורט

עוברים לנוק-אאוט

המחזור האחרון של טורניר הקטרגל קבע: 'ליאב מכירת רכב/חיים שירותי ניקיון' ו'המפגש של לולי' הן העולות לשלב חצי הגמר. שתי קבוצות נוספות ינסו להצטרף אליהן בשלב רבע הגמר, שייערך הערב (שני)

פורסם

בתאריך

המחזור התשיעי והאחרון של שלב הבתים בטורניר הקטרגל המסורתי לזכרם של חי זיזי ושני קריאף ז"ל נערך ביום רביעי שעבר במגרש בשכונת קיבוץ גלויות לעיני מאות צופים.
במוקד המפגשים של המחזורים האחרונים שנערכו השבוע עמד המאבק על שני הכרטיסים האוטומטיים לשלב חצי הגמר של הטורניר, שהועברו לזכותן של שתי הקבוצות שסיימו בשני המקומות הראשונים של הטבלה.
ראשונה להבטיח את מקומה הייתה זו קבוצת 'ליאב מכירת רכב/חיים שירותי ניקיון ואחזקה', שהצליחה לסיים את שלב הבתים במקום הראשון והעפילה לשלב חצי הגמר. מיד אחריה, עשתה זאת קבוצת 'המפגש של לולי', שסיימה שנייה את שלב הבתים אחרי שהרשימה והפתיעה רבים מחובבי הקטרגל לכל אורך הטורניר.
אל שלב רבע הגמר הראשון, שייערך הערב (שני) החל מהשעה 20:00, העפילו קבוצות 'בוטיק עינב שטרית/קאסה דל פפה' ו'נאור מערכות מיגון', שתתמודדנה על הכרטיס השלישי לשלב חצי הגמר.
במשחק רבע הגמר השני, שיחל 45 דקות מאוחר יותר, תתמודד קבוצת בארכה מול קבוצת נועם שיווק פירות וירקות על הכרטיס הרביעי והאחרון לשלב חצי הגמר הנכסף.
בתום המשחקים תיערך הגרלת חצי הגמר של הטורניר בין שתי העולות האוטומטיות ושתי המנצחות בשלב רבע הגמר- וזה ישוחק כאמור ביום שלישי הקרוב.
שתי המנצחות בו תעפלנה לגמר הגדול- שייערך ביום חמישי הקרוב.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.